КРЪГОВЕ

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Кръг 1
25 авг. 2020 7:00 pm
Тракай лого
Тракай
3 2
Derry City лого
Derry City
25 авг. 2020 7:00 pm
Тракай
3
2
Derry City
Допълнително време
26 авг. 2020 7:30 pm
Прогрес Нидеркорн лого
Прогрес Нидеркорн
3 0
Зета лого
Зета
26 авг. 2020 7:30 pm
Прогрес Нидеркорн
3
0
Зета
27 авг. 2020 5:00 pm
Вентспилс лого
Вентспилс
2 1
Dinamo-Auto лого
Dinamo-Auto
27 авг. 2020 5:00 pm
Вентспилс
2
1
Dinamo-Auto
27 авг. 2020 5:00 pm
Ордабаси лого
Ордабаси
1 2
ФК Ботошани лого
ФК Ботошани
27 авг. 2020 5:00 pm
Ордабаси
1
2
ФК Ботошани
27 авг. 2020 5:00 pm
Кайрат Алмати лого
Кайрат Алмати
4 1
Artsakh лого
Artsakh
27 авг. 2020 5:00 pm
Кайрат Алмати
4
1
Artsakh
27 авг. 2020 5:30 pm
КС Теута лого
КС Теута
2 0
Beitar Jerusalem лого
Beitar Jerusalem
27 авг. 2020 5:30 pm
КС Теута
2
0
Beitar Jerusalem
27 авг. 2020 5:30 pm
Борац Баня Лука лого
Борац Баня Лука
1 0
Сутиеска лого
Сутиеска
27 авг. 2020 5:30 pm
Борац Баня Лука
1
0
Сутиеска
27 авг. 2020 6:00 pm
Динамо Минск лого
Динамо Минск
0 2
Пяст Гливице лого
Пяст Гливице
27 авг. 2020 6:00 pm
Динамо Минск
0
2
Пяст Гливице
27 авг. 2020 6:30 pm
Линкълн Ред Импс лого
Линкълн Ред Импс
2 0
Union Titus Petange лого
Union Titus Petange
27 авг. 2020 6:30 pm
Линкълн Ред Импс
2
0
Union Titus Petange
27 авг. 2020 7:00 pm
Нефтчи лого
Нефтчи
2 1
Шкупи Скопие лого
Шкупи Скопие
27 авг. 2020 7:00 pm
Нефтчи
2
1
Шкупи Скопие
27 авг. 2020 7:00 pm
Аполон Лимасол лого
Аполон Лимасол
5 1
Сабуртало лого
Сабуртало
27 авг. 2020 7:00 pm
Аполон Лимасол
5
1
Сабуртало
27 авг. 2020 7:00 pm
Будьо/Глимт лого
Будьо/Глимт
6 1
Кауно Жалгирис лого
Кауно Жалгирис
27 авг. 2020 7:00 pm
Будьо/Глимт
6
1
Кауно Жалгирис
27 авг. 2020 7:00 pm
Алашкерт лого
Алашкерт
0 1
Ренова лого
Ренова
27 авг. 2020 7:00 pm
Алашкерт
0
1
Ренова
27 авг. 2020 7:00 pm
Sumqayıt лого
Sumqayıt
0 2
Шкендия лого
Шкендия
27 авг. 2020 7:00 pm
Sumqayıt
0
2
Шкендия
27 авг. 2020 7:30 pm
Олимпия Любляна лого
Олимпия Любляна
2 1
Vikingur Reykjavik лого
Vikingur Reykjavik
27 авг. 2020 7:30 pm
Олимпия Любляна
2
1
Vikingur Reykjavik
Допълнително време
27 авг. 2020 7:30 pm
МОЛ Фехервар лого
МОЛ Фехервар
1 1
Bohemians лого
Bohemians
27 авг. 2020 7:30 pm
МОЛ Фехервар
1
1
Bohemians
Дузпи 4-2
27 авг. 2020 8:00 pm
Гиляни лого
Гиляни
0 2
АПОЕЛ лого
АПОЕЛ
27 авг. 2020 8:00 pm
Гиляни
0
2
АПОЕЛ
Допълнително време
27 авг. 2020 8:00 pm
Розенборг лого
Розенборг
4 2
Брейдаблик лого
Брейдаблик
27 авг. 2020 8:00 pm
Розенборг
4
2
Брейдаблик
27 авг. 2020 8:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
3 0
Puskas Academy лого
Puskas Academy
27 авг. 2020 8:00 pm
Хамарби
3
0
Puskas Academy
27 авг. 2020 8:00 pm
Орхус лого
Орхус
5 2
Honka лого
Honka
27 авг. 2020 8:00 pm
Орхус
5
2
Honka
27 авг. 2020 8:00 pm
Жалгирис Вилнюс лого
Жалгирис Вилнюс
2 0
Paide лого
Paide
27 авг. 2020 8:00 pm
Жалгирис Вилнюс
2
0
Paide
27 авг. 2020 8:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
2 0
Краковия лого
Краковия
27 авг. 2020 8:00 pm
Малмьо ФФ
2
0
Краковия
27 авг. 2020 8:00 pm
Вадуц лого
Вадуц
0 2
Хибърниънс лого
Хибърниънс
27 авг. 2020 8:00 pm
Вадуц
0
2
Хибърниънс
27 авг. 2020 8:00 pm
Keshla FC лого
Keshla FC
0 0
Лачи лого
Лачи
27 авг. 2020 8:00 pm
Keshla FC
0
0
Лачи
Дузпи 4-5
27 авг. 2020 8:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
2 1
Sirens лого
Sirens
27 авг. 2020 8:00 pm
ЦСКА София
2
1
Sirens
27 авг. 2020 8:00 pm
Локомотив Тбилиси лого
Локомотив Тбилиси
2 1
Университатя Крайова лого
Университатя Крайова
27 авг. 2020 8:00 pm
Локомотив Тбилиси
2
1
Университатя Крайова
27 авг. 2020 8:15 pm
FH hafnarfjordur лого
FH hafnarfjordur
0 2
Дунайска Стреда лого
Дунайска Стреда
27 авг. 2020 8:15 pm
FH hafnarfjordur
0
2
Дунайска Стреда
27 авг. 2020 8:30 pm
Дъ Ню Сейнтс лого
Дъ Ню Сейнтс
3 1
Žilina лого
Žilina
27 авг. 2020 8:30 pm
Дъ Ню Сейнтс
3
1
Žilina
Допълнително време
27 авг. 2020 8:30 pm
Шахтьор Солигорск лого
Шахтьор Солигорск
0 0
Сфинтул лого
Сфинтул
27 авг. 2020 8:30 pm
Шахтьор Солигорск
0
0
Сфинтул
Дузпи 1-4
27 авг. 2020 8:45 pm
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
3 0
Dinamo Batumi лого
Dinamo Batumi
27 авг. 2020 8:45 pm
Апоел Беер Шева
3
0
Dinamo Batumi
27 авг. 2020 9:00 pm
Б36 Торсхавн лого
Б36 Торсхавн
4 3
Левадия Талин лого
Левадия Талин
27 авг. 2020 9:00 pm
Б36 Торсхавн
4
3
Левадия Талин
Допълнително време
27 авг. 2020 9:00 pm
Iskra лого
Iskra
0 1
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
27 авг. 2020 9:00 pm
Iskra
0
1
Локомотив Пловдив
27 авг. 2020 9:00 pm
Жрински Мостар лого
Жрински Мостар
3 0
FC Differdange 03 лого
FC Differdange 03
27 авг. 2020 9:00 pm
Жрински Мостар
3
0
FC Differdange 03
27 авг. 2020 9:00 pm
Валета лого
Валета
0 1
Бала лого
Бала
27 авг. 2020 9:00 pm
Валета
0
1
Бала
27 авг. 2020 9:00 pm
Кукеси лого
Кукеси
2 1
Славия лого
Славия
27 авг. 2020 9:00 pm
Кукеси
2
1
Славия
27 авг. 2020 9:00 pm
Петрокуб лого
Петрокуб
0 2
ТСЦ Бачка Топола лого
ТСЦ Бачка Топола
27 авг. 2020 9:00 pm
Петрокуб
0
2
ТСЦ Бачка Топола
27 авг. 2020 9:15 pm
Сервет лого
Сервет
3 0
Ружомберок лого
Ружомберок
27 авг. 2020 9:15 pm
Сервет
3
0
Ружомберок
27 авг. 2020 9:30 pm
Стяуа Букурещ лого
Стяуа Букурещ
3 0
Shirak лого
Shirak
27 авг. 2020 9:30 pm
Стяуа Букурещ
3
0
Shirak
27 авг. 2020 9:45 pm
Марибор лого
Марибор
1 1
Коулрейн лого
Коулрейн
27 авг. 2020 9:45 pm
Марибор
1
1
Коулрейн
Дузпи 4-5
27 авг. 2020 9:45 pm
Абърдийн лого
Абърдийн
6 0
НСИ Рунавик лого
НСИ Рунавик
27 авг. 2020 9:45 pm
Абърдийн
6
0
НСИ Рунавик
27 авг. 2020 9:45 pm
Мъдъруел лого
Мъдъруел
5 1
Glentoran лого
Glentoran
27 авг. 2020 9:45 pm
Мъдъруел
5
1
Glentoran
27 авг. 2020 10:00 pm
Партизан Белград лого
Партизан Белград
1 0
Ригас лого
Ригас
27 авг. 2020 10:00 pm
Партизан Белград
1
0
Ригас
27 авг. 2020 10:00 pm
Хонвед Будапеща лого
Хонвед Будапеща
2 1
Интер Турку лого
Интер Турку
27 авг. 2020 10:00 pm
Хонвед Будапеща
2
1
Интер Турку
Допълнително време
27 авг. 2020 10:00 pm
Шамрок Роувърс лого
Шамрок Роувърс
2 2
Ilves Tampere лого
Ilves Tampere
27 авг. 2020 10:00 pm
Шамрок Роувърс
2
2
Ilves Tampere
Дузпи 12-11
27 авг. 2020 10:00 pm
Лех Познан лого
Лех Познан
3 0
Valmiera / BSS лого
Valmiera / BSS
27 авг. 2020 10:00 pm
Лех Познан
3
0
Valmiera / BSS
9 сеп. 2020 8:00 pm
Макаби Хайфа лого
Макаби Хайфа
3 1
Железничар Сараево лого
Железничар Сараево
9 сеп. 2020 8:00 pm
Макаби Хайфа
3
1
Железничар Сараево
10 сеп. 2020 8:30 pm
Нъме Калю лого
Нъме Калю
0 4
Мура лого
Мура
10 сеп. 2020 8:30 pm
Нъме Калю
0
4
Мура
Кръг 2
18 авг. 2020 9:00 pm
Енгордани лого
Енгордани
1 3
Зета лого
Зета
18 авг. 2020 9:00 pm
Енгордани
1
3
Зета
20 авг. 2020 6:30 pm
Сейнт Джоузефс лого
Сейнт Джоузефс
1 2
Б36 Торсхавн лого
Б36 Торсхавн
20 авг. 2020 6:30 pm
Сейнт Джоузефс
1
2
Б36 Торсхавн
20 авг. 2020 8:00 pm
НСИ Рунавик лого
НСИ Рунавик
5 1
Бари Таун Юнайтед лого
Бари Таун Юнайтед
20 авг. 2020 8:00 pm
НСИ Рунавик
5
1
Бари Таун Юнайтед
20 авг. 2020 8:30 pm
Санта Колома лого
Санта Колома
0 0
Iskra лого
Iskra
20 авг. 2020 8:30 pm
Санта Колома
0
0
Iskra
Дузпи 3-4
20 авг. 2020 9:00 pm
Glentoran лого
Glentoran
1 0
ХБ Торсхавн лого
ХБ Торсхавн
20 авг. 2020 9:00 pm
Glentoran
1
0
ХБ Торсхавн
20 авг. 2020 9:30 pm
Коулрейн лого
Коулрейн
1 0
Ла Фиорита лого
Ла Фиорита
20 авг. 2020 9:30 pm
Коулрейн
1
0
Ла Фиорита
21 авг. 2020 9:00 pm
Тре Пене лого
Тре Пене
1 3
Гиляни лого
Гиляни
21 авг. 2020 9:00 pm
Тре Пене
1
3
Гиляни
22 авг. 2020 7:00 pm
Линкълн Ред Импс лого
Линкълн Ред Импс
3 0
Прищина лого
Прищина
22 авг. 2020 7:00 pm
Линкълн Ред Импс
3
0
Прищина
Кръг 3
16 сеп. 2020 7:30 pm
Прогрес Нидеркорн лого
Прогрес Нидеркорн
0 5
Вилем II лого
Вилем II
16 сеп. 2020 7:30 pm
Прогрес Нидеркорн
0
5
Вилем II
16 сеп. 2020 8:00 pm
Хамарби лого
Хамарби
0 3
Лех Познан лого
Лех Познан
16 сеп. 2020 8:00 pm
Хамарби
0
3
Лех Познан
16 сеп. 2020 9:00 pm
Б36 Торсхавн лого
Б36 Торсхавн
1 1
Дъ Ню Сейнтс лого
Дъ Ню Сейнтс
16 сеп. 2020 9:00 pm
Б36 Торсхавн
1
1
Дъ Ню Сейнтс
Дузпи 5-4
17 сеп. 2020 3:00 pm
Кайзар Къзълорда лого
Кайзар Къзълорда
1 4
АПОЕЛ лого
АПОЕЛ
17 сеп. 2020 3:00 pm
Кайзар Къзълорда
1
4
АПОЕЛ
17 сеп. 2020 3:15 pm
Вентспилс лого
Вентспилс
1 5
Розенборг лого
Розенборг
17 сеп. 2020 3:15 pm
Вентспилс
1
5
Розенборг
17 сеп. 2020 4:30 pm
Ренова лого
Ренова
0 1
Хайдук Сплит лого
Хайдук Сплит
17 сеп. 2020 4:30 pm
Ренова
0
1
Хайдук Сплит
17 сеп. 2020 5:00 pm
Астана лого
Астана
0 1
Будучност лого
Будучност
17 сеп. 2020 5:00 pm
Астана
0
1
Будучност
17 сеп. 2020 5:00 pm
КС Теута лого
КС Теута
0 4
Гранада лого
Гранада
17 сеп. 2020 5:00 pm
КС Теута
0
4
Гранада
17 сеп. 2020 5:00 pm
Арарат-Армения лого
Арарат-Армения
4 3
Фола Еш лого
Фола Еш
17 сеп. 2020 5:00 pm
Арарат-Армения
4
3
Фола Еш
Допълнително време
17 сеп. 2020 6:00 pm
Линкълн Ред Импс лого
Линкълн Ред Импс
0 5
Рейнджърс лого
Рейнджърс
17 сеп. 2020 6:00 pm
Линкълн Ред Импс
0
5
Рейнджърс
17 сеп. 2020 6:30 pm
Куопио лого
Куопио
0 0
Слован Братислава лого
Слован Братислава
17 сеп. 2020 6:30 pm
Куопио
0
0
Слован Братислава
Дузпи 4-3
17 сеп. 2020 6:45 pm
ФК Ботошани лого
ФК Ботошани
0 1
Шкендия лого
Шкендия
17 сеп. 2020 6:45 pm
ФК Ботошани
0
1
Шкендия
17 сеп. 2020 7:00 pm
Локомотив Пловдив лого
Локомотив Пловдив
1 2
Тотнъм лого
Тотнъм
17 сеп. 2020 7:00 pm
Локомотив Пловдив
1
2
Тотнъм
17 сеп. 2020 7:00 pm
Нефтчи лого
Нефтчи
1 3
Галатасарай лого
Галатасарай
17 сеп. 2020 7:00 pm
Нефтчи
1
3
Галатасарай
17 сеп. 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг лого
ИФК Гьотеборг
1 2
Копенхаген лого
Копенхаген
17 сеп. 2020 7:00 pm
ИФК Гьотеборг
1
2
Копенхаген
17 сеп. 2020 7:00 pm
Тракай лого
Тракай
1 5
Слован Либерец лого
Слован Либерец
17 сеп. 2020 7:00 pm
Тракай
1
5
Слован Либерец
17 сеп. 2020 7:00 pm
Будьо/Глимт лого
Будьо/Глимт
3 1
Жалгирис Вилнюс лого
Жалгирис Вилнюс
17 сеп. 2020 7:00 pm
Будьо/Глимт
3
1
Жалгирис Вилнюс
17 сеп. 2020 7:30 pm
Олимпия Любляна лого
Олимпия Любляна
2 3
Жрински Мостар лого
Жрински Мостар
17 сеп. 2020 7:30 pm
Олимпия Любляна
2
3
Жрински Мостар
Допълнително време
17 сеп. 2020 7:30 pm
Флора Талин лого
Флора Талин
2 1
КР Рейкявик лого
КР Рейкявик
17 сеп. 2020 7:30 pm
Флора Талин
2
1
КР Рейкявик
17 сеп. 2020 8:00 pm
ГАП Конас Кий лого
ГАП Конас Кий
0 1
Динамо Тбилиси лого
Динамо Тбилиси
17 сеп. 2020 8:00 pm
ГАП Конас Кий
0
1
Динамо Тбилиси
17 сеп. 2020 8:00 pm
Макаби Хайфа лого
Макаби Хайфа
2 1
Кайрат Алмати лого
Кайрат Алмати
17 сеп. 2020 8:00 pm
Макаби Хайфа
2
1
Кайрат Алмати
17 сеп. 2020 8:00 pm
Сфинтул лого
Сфинтул
0 1
Партизан Белград лого
Партизан Белград
17 сеп. 2020 8:00 pm
Сфинтул
0
1
Партизан Белград
Допълнително време
17 сеп. 2020 8:00 pm
Локомотив Тбилиси лого
Локомотив Тбилиси
2 1
Динамо Москва лого
Динамо Москва
17 сеп. 2020 8:00 pm
Локомотив Тбилиси
2
1
Динамо Москва
17 сеп. 2020 8:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
1 0
Бате Борисов лого
Бате Борисов
17 сеп. 2020 8:00 pm
ЦСКА София
1
0
Бате Борисов
17 сеп. 2020 8:00 pm
Лачи лого
Лачи
1 2
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
17 сеп. 2020 8:00 pm
Лачи
1
2
Апоел Беер Шева
17 сеп. 2020 8:00 pm
Хибърниънс лого
Хибърниънс
0 1
МОЛ Фехервар лого
МОЛ Фехервар
17 сеп. 2020 8:00 pm
Хибърниънс
0
1
МОЛ Фехервар
17 сеп. 2020 8:00 pm
ОФИ Крит лого
ОФИ Крит
0 1
Аполон Лимасол лого
Аполон Лимасол
17 сеп. 2020 8:00 pm
ОФИ Крит
0
1
Аполон Лимасол
17 сеп. 2020 8:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
2 1
Колидж Юръп лого
Колидж Юръп
17 сеп. 2020 8:00 pm
Дюргарденс
2
1
Колидж Юръп
17 сеп. 2020 8:30 pm
КМ Интер лого
КМ Интер
0 1
Дъндолк лого
Дъндолк
17 сеп. 2020 8:30 pm
КМ Интер
0
1
Дъндолк
17 сеп. 2020 9:00 pm
Шамрок Роувърс лого
Шамрок Роувърс
0 2
Милан лого
Милан
17 сеп. 2020 9:00 pm
Шамрок Роувърс
0
2
Милан
17 сеп. 2020 9:00 pm
Пяст Гливице лого
Пяст Гливице
3 2
ТШФ Хартберг лого
ТШФ Хартберг
17 сеп. 2020 9:00 pm
Пяст Гливице
3
2
ТШФ Хартберг
17 сеп. 2020 9:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 0
Бала лого
Бала
17 сеп. 2020 9:00 pm
Стандарт Лиеж
2
0
Бала
17 сеп. 2020 9:00 pm
Арис Солун лого
Арис Солун
1 2
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
17 сеп. 2020 9:00 pm
Арис Солун
1
2
Колос Коваливка
17 сеп. 2020 9:00 pm
Борац Баня Лука лого
Борац Баня Лука
0 2
Рио Аве лого
Рио Аве
17 сеп. 2020 9:00 pm
Борац Баня Лука
0
2
Рио Аве
17 сеп. 2020 9:00 pm
Кукеси лого
Кукеси
0 4
Волфсбург лого
Волфсбург
17 сеп. 2020 9:00 pm
Кукеси
0
4
Волфсбург
17 сеп. 2020 9:00 pm
Силекс лого
Силекс
0 2
Дрита лого
Дрита
17 сеп. 2020 9:00 pm
Силекс
0
2
Дрита
17 сеп. 2020 9:15 pm
Мура лого
Мура
3 0
Орхус лого
Орхус
17 сеп. 2020 9:15 pm
Мура
3
0
Орхус
17 сеп. 2020 9:30 pm
Коулрейн лого
Коулрейн
2 2
Мъдъруел лого
Мъдъруел
17 сеп. 2020 9:30 pm
Коулрейн
2
2
Мъдъруел
Дузпи 0-3
17 сеп. 2020 9:30 pm
Викинг лого
Викинг
0 2
Абърдийн лого
Абърдийн
17 сеп. 2020 9:30 pm
Викинг
0
2
Абърдийн
17 сеп. 2020 9:45 pm
Сервет лого
Сервет
0 1
Реймс лого
Реймс
17 сеп. 2020 9:45 pm
Сервет
0
1
Реймс
17 сеп. 2020 9:45 pm
Осиек лого
Осиек
1 2
Базел лого
Базел
17 сеп. 2020 9:45 pm
Осиек
1
2
Базел
17 сеп. 2020 9:45 pm
Линфийлд лого
Линфийлд
0 1
Флориана лого
Флориана
17 сеп. 2020 9:45 pm
Линфийлд
0
1
Флориана
17 сеп. 2020 9:45 pm
Дунайска Стреда лого
Дунайска Стреда
5 3
Яблонец лого
Яблонец
17 сеп. 2020 9:45 pm
Дунайска Стреда
5
3
Яблонец
Допълнително време
17 сеп. 2020 10:00 pm
ТСЦ Бачка Топола лого
ТСЦ Бачка Топола
4 4
Стяуа Букурещ лого
Стяуа Букурещ
17 сеп. 2020 10:00 pm
ТСЦ Бачка Топола
4
4
Стяуа Букурещ
Дузпи 4-5
17 сеп. 2020 10:05 pm
Хонвед Будапеща лого
Хонвед Будапеща
0 2
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
17 сеп. 2020 10:05 pm
Хонвед Будапеща
0
2
Малмьо ФФ
18 сеп. 2020 10:00 am
Рига лого
Рига
1 0
Тре Фиори лого
Тре Фиори
18 сеп. 2020 10:00 am
Рига
1
0
Тре Фиори
Кръг 4
23 сеп. 2020 7:00 pm
Аполон Лимасол лого
Аполон Лимасол
0 5
Лех Познан лого
Лех Познан
23 сеп. 2020 7:00 pm
Аполон Лимасол
0
5
Лех Познан
24 сеп. 2020 5:00 pm
Арарат-Армения лого
Арарат-Армения
1 0
Целие лого
Целие
24 сеп. 2020 5:00 pm
Арарат-Армения
1
0
Целие
Допълнително време
24 сеп. 2020 6:30 pm
Куопио лого
Куопио
2 0
Судува лого
Судува
24 сеп. 2020 6:30 pm
Куопио
2
0
Судува
24 сеп. 2020 7:00 pm
Виктория Пилзен лого
Виктория Пилзен
3 0
Сьонерюск лого
Сьонерюск
24 сеп. 2020 7:00 pm
Виктория Пилзен
3
0
Сьонерюск
24 сеп. 2020 7:00 pm
МОЛ Фехервар лого
МОЛ Фехервар
0 0
Реймс лого
Реймс
24 сеп. 2020 7:00 pm
МОЛ Фехервар
0
0
Реймс
Дузпи 4-1
24 сеп. 2020 7:30 pm
ФК Ростов лого
ФК Ростов
1 2
Макаби Хайфа лого
Макаби Хайфа
24 сеп. 2020 7:30 pm
ФК Ростов
1
2
Макаби Хайфа
24 сеп. 2020 8:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
5 0
Локомотив Загреб лого
Локомотив Загреб
24 сеп. 2020 8:00 pm
Малмьо ФФ
5
0
Локомотив Загреб
24 сеп. 2020 8:00 pm
Розенборг лого
Розенборг
1 0
Аланияспор лого
Аланияспор
24 сеп. 2020 8:00 pm
Розенборг
1
0
Аланияспор
24 сеп. 2020 8:00 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
3 1
Б36 Торсхавн лого
Б36 Торсхавн
24 сеп. 2020 8:00 pm
ЦСКА София
3
1
Б36 Торсхавн
24 сеп. 2020 8:00 pm
Дюргарденс лого
Дюргарденс
0 1
ЧФР Клуж лого
ЧФР Клуж
24 сеп. 2020 8:00 pm
Дюргарденс
0
1
ЧФР Клуж
24 сеп. 2020 8:00 pm
Флориана лого
Флориана
0 0
Флора Талин лого
Флора Талин
24 сеп. 2020 8:00 pm
Флориана
0
0
Флора Талин
Дузпи 2-4
24 сеп. 2020 8:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 1
Партизан Белград лого
Партизан Белград
24 сеп. 2020 8:00 pm
Шарлероа
2
1
Партизан Белград
Допълнително време
24 сеп. 2020 8:00 pm
Бешикташ лого
Бешикташ
1 1
Рио Аве лого
Рио Аве
24 сеп. 2020 8:00 pm
Бешикташ
1
1
Рио Аве
Дузпи 2-4
24 сеп. 2020 8:00 pm
Мура лого
Мура
1 5
ПСВ Айндховен лого
ПСВ Айндховен
24 сеп. 2020 8:00 pm
Мура
1
5
ПСВ Айндховен
24 сеп. 2020 8:00 pm
Рига лого
Рига
0 1
Селтик лого
Селтик
24 сеп. 2020 8:00 pm
Рига
0
1
Селтик
24 сеп. 2020 8:30 pm
Стяуа Букурещ лого
Стяуа Букурещ
0 2
Слован Либерец лого
Слован Либерец
24 сеп. 2020 8:30 pm
Стяуа Букурещ
0
2
Слован Либерец
24 сеп. 2020 8:30 pm
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
3 0
Мъдъруел лого
Мъдъруел
24 сеп. 2020 8:30 pm
Апоел Беер Шева
3
0
Мъдъруел
24 сеп. 2020 9:00 pm
Шкендия лого
Шкендия
1 3
Тотнъм лого
Тотнъм
24 сеп. 2020 9:00 pm
Шкендия
1
3
Тотнъм
24 сеп. 2020 9:00 pm
Гранада лого
Гранада
2 0
Локомотив Тбилиси лого
Локомотив Тбилиси
24 сеп. 2020 9:00 pm
Гранада
2
0
Локомотив Тбилиси
24 сеп. 2020 9:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 1
Войводина лого
Войводина
24 сеп. 2020 9:00 pm
Стандарт Лиеж
2
1
Войводина
Допълнително време
24 сеп. 2020 9:00 pm
Галатасарай лого
Галатасарай
2 0
Хайдук Сплит лого
Хайдук Сплит
24 сеп. 2020 9:00 pm
Галатасарай
2
0
Хайдук Сплит
24 сеп. 2020 9:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
3 0
Пяст Гливице лого
Пяст Гливице
24 сеп. 2020 9:00 pm
Копенхаген
3
0
Пяст Гливице
24 сеп. 2020 9:00 pm
АПОЕЛ лого
АПОЕЛ
2 2
Жрински Мостар лого
Жрински Мостар
24 сеп. 2020 9:00 pm
АПОЕЛ
2
2
Жрински Мостар
Дузпи 4-2
24 сеп. 2020 9:00 pm
Шериф лого
Шериф
1 1
Дъндолк лого
Дъндолк
24 сеп. 2020 9:00 pm
Шериф
1
1
Дъндолк
Дузпи 3-5
24 сеп. 2020 9:00 pm
Сараево лого
Сараево
2 1
Будучност лого
Будучност
24 сеп. 2020 9:00 pm
Сараево
2
1
Будучност
24 сеп. 2020 9:00 pm
КИ Клаксвик лого
КИ Клаксвик
6 1
Динамо Тбилиси лого
Динамо Тбилиси
24 сеп. 2020 9:00 pm
КИ Клаксвик
6
1
Динамо Тбилиси
24 сеп. 2020 9:15 pm
Волфсбург лого
Волфсбург
2 0
Десна лого
Десна
24 сеп. 2020 9:15 pm
Волфсбург
2
0
Десна
24 сеп. 2020 9:30 pm
Ст. Гален лого
Ст. Гален
0 1
АЕК Атина лого
АЕК Атина
24 сеп. 2020 9:30 pm
Ст. Гален
0
1
АЕК Атина
24 сеп. 2020 9:30 pm
Милан лого
Милан
3 2
Будьо/Глимт лого
Будьо/Глимт
24 сеп. 2020 9:30 pm
Милан
3
2
Будьо/Глимт
24 сеп. 2020 9:30 pm
Базел лого
Базел
3 2
Анортосис лого
Анортосис
24 сеп. 2020 9:30 pm
Базел
3
2
Анортосис
24 сеп. 2020 9:30 pm
ЛАСК Линц лого
ЛАСК Линц
7 0
Дунайска Стреда лого
Дунайска Стреда
24 сеп. 2020 9:30 pm
ЛАСК Линц
7
0
Дунайска Стреда
24 сеп. 2020 9:30 pm
Легия Варшава лого
Легия Варшава
2 0
Дрита лого
Дрита
24 сеп. 2020 9:30 pm
Легия Варшава
2
0
Дрита
24 сеп. 2020 9:45 pm
Риека лого
Риека
2 0
Колос Коваливка лого
Колос Коваливка
24 сеп. 2020 9:45 pm
Риека
2
0
Колос Коваливка
Допълнително време
24 сеп. 2020 10:00 pm
Вилем II лого
Вилем II
0 4
Рейнджърс лого
Рейнджърс
24 сеп. 2020 10:00 pm
Вилем II
0
4
Рейнджърс
24 сеп. 2020 10:00 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
1 0
Абърдийн лого
Абърдийн
24 сеп. 2020 10:00 pm
Спортинг Лисабон
1
0
Абърдийн
Кръг 5
1 окт. 2020 9:00 pm
Динамо Брест лого
Динамо Брест
0 2
Лудогорец лого
Лудогорец
1 окт. 2020 9:00 pm
Динамо Брест
0
2
Лудогорец
1 окт. 2020 9:30 pm
Йънг Бойс лого
Йънг Бойс
3 0
Тирана лого
Тирана
1 окт. 2020 9:30 pm
Йънг Бойс
3
0
Тирана
Кръг 6
1 окт. 2020 6:30 pm
ЧФР Клуж лого
ЧФР Клуж
3 1
Куопио лого
Куопио
1 окт. 2020 6:30 pm
ЧФР Клуж
3
1
Куопио
1 окт. 2020 8:00 pm
Арарат-Армения лого
Арарат-Армения
1 2
Цървена Звезда лого
Цървена Звезда
1 окт. 2020 8:00 pm
Арарат-Армения
1
2
Цървена Звезда
1 окт. 2020 8:00 pm
Розенборг лого
Розенборг
0 2
ПСВ Айндховен лого
ПСВ Айндховен
1 окт. 2020 8:00 pm
Розенборг
0
2
ПСВ Айндховен
1 окт. 2020 8:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 2
Лех Познан лого
Лех Познан
1 окт. 2020 8:00 pm
Шарлероа
1
2
Лех Познан
1 окт. 2020 8:00 pm
Малмьо ФФ лого
Малмьо ФФ
1 3
Гранада лого
Гранада
1 окт. 2020 8:00 pm
Малмьо ФФ
1
3
Гранада
1 окт. 2020 8:00 pm
Слован Либерец лого
Слован Либерец
1 0
АПОЕЛ лого
АПОЕЛ
1 окт. 2020 8:00 pm
Слован Либерец
1
0
АПОЕЛ
1 окт. 2020 8:00 pm
Динамо Загреб лого
Динамо Загреб
3 1
Флора Талин лого
Флора Талин
1 окт. 2020 8:00 pm
Динамо Загреб
3
1
Флора Талин
1 окт. 2020 8:30 pm
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
1 0
Виктория Пилзен лого
Виктория Пилзен
1 окт. 2020 8:30 pm
Апоел Беер Шева
1
0
Виктория Пилзен
1 окт. 2020 9:00 pm
Сараево лого
Сараево
0 1
Селтик лого
Селтик
1 окт. 2020 9:00 pm
Сараево
0
1
Селтик
1 окт. 2020 9:00 pm
Легия Варшава лого
Легия Варшава
0 3
ФК Карабах лого
ФК Карабах
1 окт. 2020 9:00 pm
Легия Варшава
0
3
ФК Карабах
1 окт. 2020 9:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
0 1
Риека лого
Риека
1 окт. 2020 9:00 pm
Копенхаген
0
1
Риека
1 окт. 2020 9:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
3 1
МОЛ Фехервар лого
МОЛ Фехервар
1 окт. 2020 9:00 pm
Стандарт Лиеж
3
1
МОЛ Фехервар
1 окт. 2020 9:30 pm
Базел лого
Базел
1 3
ЦСКА София лого
ЦСКА София
1 окт. 2020 9:30 pm
Базел
1
3
ЦСКА София
1 окт. 2020 9:30 pm
Дъндолк лого
Дъндолк
3 1
КИ Клаксвик лого
КИ Клаксвик
1 окт. 2020 9:30 pm
Дъндолк
3
1
КИ Клаксвик
1 окт. 2020 9:45 pm
АЕК Атина лого
АЕК Атина
2 1
Волфсбург лого
Волфсбург
1 окт. 2020 9:45 pm
АЕК Атина
2
1
Волфсбург
1 окт. 2020 9:45 pm
Рейнджърс лого
Рейнджърс
2 1
Галатасарай лого
Галатасарай
1 окт. 2020 9:45 pm
Рейнджърс
2
1
Галатасарай
1 окт. 2020 10:00 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
1 4
ЛАСК Линц лого
ЛАСК Линц
1 окт. 2020 10:00 pm
Спортинг Лисабон
1
4
ЛАСК Линц
1 окт. 2020 10:00 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
1 1
Милан лого
Милан
1 окт. 2020 10:00 pm
Рио Аве
1
1
Милан
Дузпи 8-9
1 окт. 2020 10:00 pm
Тотнъм лого
Тотнъм
7 2
Макаби Хайфа лого
Макаби Хайфа
1 окт. 2020 10:00 pm
Тотнъм
7
2
Макаби Хайфа
Кръг 7
22 окт. 2020 7:55 pm
Риека лого
Риека
0 1
Реал Сосиедад лого
Реал Сосиедад
22 окт. 2020 7:55 pm
Риека
0
1
Реал Сосиедад
3 дек. 2020 10:00 pm
Реал Сосиедад лого
Реал Сосиедад
- -
Риека лого
Риека
3 дек. 2020 10:00 pm
Реал Сосиедад
-
-
Риека
Кръг 8
29 окт. 2020 7:55 pm
Цървена Звезда лого
Цървена Звезда
5 1
Слован Либерец лого
Слован Либерец
29 окт. 2020 7:55 pm
Цървена Звезда
5
1
Слован Либерец
10 дек. 2020 10:00 pm
Слован Либерец лого
Слован Либерец
- -
Цървена Звезда лого
Цървена Звезда
10 дек. 2020 10:00 pm
Слован Либерец
-
-
Цървена Звезда
Кръг 9
5 ное. 2020 7:55 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
1 3
Тотнъм лого
Тотнъм
5 ное. 2020 7:55 pm
Лудогорец
1
3
Тотнъм
5 ное. 2020 10:00 pm
1899 Хофенхайм лого
1899 Хофенхайм
5 0
Слован Либерец лого
Слован Либерец
5 ное. 2020 10:00 pm
1899 Хофенхайм
5
0
Слован Либерец
Stadion u Nisy 26 ное. 2020 7:55 pm
Слован Либерец лого
Слован Либерец
0 2
1899 Хофенхайм лого
1899 Хофенхайм
26 ное. 2020 7:55 pm
Stadion u Nisy
Слован Либерец
0
2
1899 Хофенхайм
Tottenham Hotspur Stadium 26 ное. 2020 10:00 pm
Тотнъм лого
Тотнъм
4 0
Лудогорец лого
Лудогорец
26 ное. 2020 10:00 pm
Tottenham Hotspur Stadium
Тотнъм
4
0
Лудогорец
Кръг 10
5 ное. 2020 7:55 pm
Рома лого
Рома
5 0
ЧФР Клуж лого
ЧФР Клуж
5 ное. 2020 7:55 pm
Рома
5
0
ЧФР Клуж
5 ное. 2020 7:55 pm
Рапид Виена лого
Рапид Виена
4 3
Дъндолк лого
Дъндолк
5 ное. 2020 7:55 pm
Рапид Виена
4
3
Дъндолк
5 ное. 2020 7:55 pm
Славия Прага лого
Славия Прага
3 2
Ница лого
Ница
5 ное. 2020 7:55 pm
Славия Прага
3
2
Ница
5 ное. 2020 7:55 pm
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
2 4
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
5 ное. 2020 7:55 pm
Апоел Беер Шева
2
4
Байер Леверкузен
5 ное. 2020 7:55 pm
Бенфика лого
Бенфика
3 3
Рейнджърс лого
Рейнджърс
5 ное. 2020 7:55 pm
Бенфика
3
3
Рейнджърс
5 ное. 2020 7:55 pm
Лех Познан лого
Лех Познан
3 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
5 ное. 2020 7:55 pm
Лех Познан
3
1
Стандарт Лиеж
5 ное. 2020 7:55 pm
ПАОК лого
ПАОК
4 1
ПСВ Айндховен лого
ПСВ Айндховен
5 ное. 2020 7:55 pm
ПАОК
4
1
ПСВ Айндховен
5 ное. 2020 7:55 pm
Омония лого
Омония
0 2
Гранада лого
Гранада
5 ное. 2020 7:55 pm
Омония
0
2
Гранада
5 ное. 2020 7:55 pm
Риека лого
Риека
1 2
Наполи лого
Наполи
5 ное. 2020 7:55 pm
Риека
1
2
Наполи
5 ное. 2020 7:55 pm
Реал Сосиедад лого
Реал Сосиедад
1 0
АЗ Алкмаар лого
АЗ Алкмаар
5 ное. 2020 7:55 pm
Реал Сосиедад
1
0
АЗ Алкмаар
5 ное. 2020 7:55 pm
Сивасспор лого
Сивасспор
2 0
ФК Карабах лого
ФК Карабах
5 ное. 2020 7:55 pm
Сивасспор
2
0
ФК Карабах
5 ное. 2020 10:00 pm
Йънг Бойс лого
Йънг Бойс
3 0
ЦСКА София лого
ЦСКА София
5 ное. 2020 10:00 pm
Йънг Бойс
3
0
ЦСКА София
5 ное. 2020 10:00 pm
Арсенал лого
Арсенал
4 1
Молде лого
Молде
5 ное. 2020 10:00 pm
Арсенал
4
1
Молде
5 ное. 2020 10:00 pm
Лестър лого
Лестър
4 0
Брага лого
Брага
5 ное. 2020 10:00 pm
Лестър
4
0
Брага
5 ное. 2020 10:00 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
1 4
АЕК Атина лого
АЕК Атина
5 ное. 2020 10:00 pm
Зоря Луганск
1
4
АЕК Атина
5 ное. 2020 10:00 pm
Селтик лого
Селтик
1 4
Спарта Прага лого
Спарта Прага
5 ное. 2020 10:00 pm
Селтик
1
4
Спарта Прага
5 ное. 2020 10:00 pm
Милан лого
Милан
0 3
Лил лого
Лил
5 ное. 2020 10:00 pm
Милан
0
3
Лил
5 ное. 2020 10:00 pm
Виляреал лого
Виляреал
4 0
Макаби Тел Авив лого
Макаби Тел Авив
5 ное. 2020 10:00 pm
Виляреал
4
0
Макаби Тел Авив
5 ное. 2020 10:00 pm
Антверп лого
Антверп
0 1
ЛАСК Линц лого
ЛАСК Линц
5 ное. 2020 10:00 pm
Антверп
0
1
ЛАСК Линц
5 ное. 2020 10:00 pm
Динамо Загреб лого
Динамо Загреб
1 0
Волфсбергер лого
Волфсбергер
5 ное. 2020 10:00 pm
Динамо Загреб
1
0
Волфсбергер
5 ное. 2020 10:00 pm
Фейенорд лого
Фейенорд
3 1
ЦСКА Москва лого
ЦСКА Москва
5 ное. 2020 10:00 pm
Фейенорд
3
1
ЦСКА Москва
5 ное. 2020 10:00 pm
Цървена Звезда лого
Цървена Звезда
2 1
Гент лого
Гент
5 ное. 2020 10:00 pm
Цървена Звезда
2
1
Гент
Stadion Vasil Levski 26 ное. 2020 7:55 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
0 1
Йънг Бойс лого
Йънг Бойс
26 ное. 2020 7:55 pm
Stadion Vasil Levski
ЦСКА София
0
1
Йънг Бойс
Aker Stadion 26 ное. 2020 7:55 pm
Молде лого
Молде
0 3
Арсенал лого
Арсенал
26 ное. 2020 7:55 pm
Aker Stadion
Молде
0
3
Арсенал
Estádio Municipal de Braga 26 ное. 2020 7:55 pm
Брага лого
Брага
3 3
Лестър лого
Лестър
26 ное. 2020 7:55 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
3
3
Лестър
26 ное. 2020 7:55 pm
АЕК Атина лого
АЕК Атина
0 3
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
26 ное. 2020 7:55 pm
АЕК Атина
0
3
Зоря Луганск
Generali Arena 26 ное. 2020 7:55 pm
Спарта Прага лого
Спарта Прага
4 1
Селтик лого
Селтик
26 ное. 2020 7:55 pm
Generali Arena
Спарта Прага
4
1
Селтик
Stade Pierre-Mauroy 26 ное. 2020 7:55 pm
Лил лого
Лил
1 1
Милан лого
Милан
26 ное. 2020 7:55 pm
Stade Pierre-Mauroy
Лил
1
1
Милан
26 ное. 2020 7:55 pm
Макаби Тел Авив лого
Макаби Тел Авив
1 1
Виляреал лого
Виляреал
26 ное. 2020 7:55 pm
Макаби Тел Авив
1
1
Виляреал
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu 26 ное. 2020 7:55 pm
ФК Карабах лого
ФК Карабах
2 3
Сивасспор лого
Сивасспор
26 ное. 2020 7:55 pm
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
ФК Карабах
2
3
Сивасспор
26 ное. 2020 7:55 pm
ЛАСК Линц лого
ЛАСК Линц
0 2
Антверп лого
Антверп
26 ное. 2020 7:55 pm
ЛАСК Линц
0
2
Антверп
VEB Arena 26 ное. 2020 7:55 pm
ЦСКА Москва лого
ЦСКА Москва
0 0
Фейенорд лого
Фейенорд
26 ное. 2020 7:55 pm
VEB Arena
ЦСКА Москва
0
0
Фейенорд
26 ное. 2020 7:55 pm
Волфсбергер лого
Волфсбергер
0 3
Динамо Загреб лого
Динамо Загреб
26 ное. 2020 7:55 pm
Волфсбергер
0
3
Динамо Загреб
GHELAMCO-arena 26 ное. 2020 7:55 pm
Гент лого
Гент
0 2
Цървена Звезда лого
Цървена Звезда
26 ное. 2020 7:55 pm
GHELAMCO-arena
Гент
0
2
Цървена Звезда
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu 26 ное. 2020 10:00 pm
ЧФР Клуж лого
ЧФР Клуж
0 2
Рома лого
Рома
26 ное. 2020 10:00 pm
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
ЧФР Клуж
0
2
Рома
Aviva Stadium 26 ное. 2020 10:00 pm
Дъндолк лого
Дъндолк
1 3
Рапид Виена лого
Рапид Виена
26 ное. 2020 10:00 pm
Aviva Stadium
Дъндолк
1
3
Рапид Виена
BayArena 26 ное. 2020 10:00 pm
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
4 1
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
26 ное. 2020 10:00 pm
BayArena
Байер Леверкузен
4
1
Апоел Беер Шева
Allianz Riviera 26 ное. 2020 10:00 pm
Ница лого
Ница
1 3
Славия Прага лого
Славия Прага
26 ное. 2020 10:00 pm
Allianz Riviera
Ница
1
3
Славия Прага
26 ное. 2020 10:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 1
Лех Познан лого
Лех Познан
26 ное. 2020 10:00 pm
Стандарт Лиеж
2
1
Лех Познан
Ibrox Stadium 26 ное. 2020 10:00 pm
Рейнджърс лого
Рейнджърс
2 2
Бенфика лого
Бенфика
26 ное. 2020 10:00 pm
Ibrox Stadium
Рейнджърс
2
2
Бенфика
Philips Stadion 26 ное. 2020 10:00 pm
ПСВ Айндховен лого
ПСВ Айндховен
3 2
ПАОК лого
ПАОК
26 ное. 2020 10:00 pm
Philips Stadion
ПСВ Айндховен
3
2
ПАОК
Estadio Nuevo Los Cármenes 26 ное. 2020 10:00 pm
Гранада лого
Гранада
2 1
Омония лого
Омония
26 ное. 2020 10:00 pm
Estadio Nuevo Los Cármenes
Гранада
2
1
Омония
Stadio San Paolo 26 ное. 2020 10:00 pm
Наполи лого
Наполи
2 0
Риека лого
Риека
26 ное. 2020 10:00 pm
Stadio San Paolo
Наполи
2
0
Риека
AFAS Stadion 26 ное. 2020 10:00 pm
АЗ Алкмаар лого
АЗ Алкмаар
0 0
Реал Сосиедад лого
Реал Сосиедад
26 ное. 2020 10:00 pm
AFAS Stadion
АЗ Алкмаар
0
0
Реал Сосиедад
Кръг 11
22 окт. 2020 7:55 pm
Наполи лого
Наполи
0 1
АЗ Алкмаар лого
АЗ Алкмаар
22 окт. 2020 7:55 pm
Наполи
0
1
АЗ Алкмаар
22 окт. 2020 7:55 pm
Йънг Бойс лого
Йънг Бойс
1 2
Рома лого
Рома
22 окт. 2020 7:55 pm
Йънг Бойс
1
2
Рома
22 окт. 2020 7:55 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
0 2
ЧФР Клуж лого
ЧФР Клуж
22 окт. 2020 7:55 pm
ЦСКА София
0
2
ЧФР Клуж
22 окт. 2020 7:55 pm
Дъндолк лого
Дъндолк
1 2
Молде лого
Молде
22 окт. 2020 7:55 pm
Дъндолк
1
2
Молде
22 окт. 2020 7:55 pm
Рапид Виена лого
Рапид Виена
1 2
Арсенал лого
Арсенал
22 окт. 2020 7:55 pm
Рапид Виена
1
2
Арсенал
22 окт. 2020 7:55 pm
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
6 2
Ница лого
Ница
22 окт. 2020 7:55 pm
Байер Леверкузен
6
2
Ница
22 окт. 2020 7:55 pm
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
3 1
Славия Прага лого
Славия Прага
22 окт. 2020 7:55 pm
Апоел Беер Шева
3
1
Славия Прага
22 окт. 2020 7:55 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
0 2
Рейнджърс лого
Рейнджърс
22 окт. 2020 7:55 pm
Стандарт Лиеж
0
2
Рейнджърс
22 окт. 2020 7:55 pm
Лех Познан лого
Лех Познан
2 4
Бенфика лого
Бенфика
22 окт. 2020 7:55 pm
Лех Познан
2
4
Бенфика
22 окт. 2020 7:55 pm
ПСВ Айндховен лого
ПСВ Айндховен
1 2
Гранада лого
Гранада
22 окт. 2020 7:55 pm
ПСВ Айндховен
1
2
Гранада
22 окт. 2020 7:55 pm
ПАОК лого
ПАОК
1 1
Омония лого
Омония
22 окт. 2020 7:55 pm
ПАОК
1
1
Омония
22 окт. 2020 10:00 pm
Слован Либерец лого
Слован Либерец
1 0
Гент лого
Гент
22 окт. 2020 10:00 pm
Слован Либерец
1
0
Гент
22 окт. 2020 10:00 pm
1899 Хофенхайм лого
1899 Хофенхайм
2 0
Цървена Звезда лого
Цървена Звезда
22 окт. 2020 10:00 pm
1899 Хофенхайм
2
0
Цървена Звезда
22 окт. 2020 10:00 pm
Волфсбергер лого
Волфсбергер
1 1
ЦСКА Москва лого
ЦСКА Москва
22 окт. 2020 10:00 pm
Волфсбергер
1
1
ЦСКА Москва
22 окт. 2020 10:00 pm
Динамо Загреб лого
Динамо Загреб
0 0
Фейенорд лого
Фейенорд
22 окт. 2020 10:00 pm
Динамо Загреб
0
0
Фейенорд
22 окт. 2020 10:00 pm
Лудогорец лого
Лудогорец
1 2
Антверп лого
Антверп
22 окт. 2020 10:00 pm
Лудогорец
1
2
Антверп
22 окт. 2020 10:00 pm
Тотнъм лого
Тотнъм
3 0
ЛАСК Линц лого
ЛАСК Линц
22 окт. 2020 10:00 pm
Тотнъм
3
0
ЛАСК Линц
22 окт. 2020 10:00 pm
Виляреал лого
Виляреал
5 3
Сивасспор лого
Сивасспор
22 окт. 2020 10:00 pm
Виляреал
5
3
Сивасспор
22 окт. 2020 10:00 pm
Макаби Тел Авив лого
Макаби Тел Авив
1 0
ФК Карабах лого
ФК Карабах
22 окт. 2020 10:00 pm
Макаби Тел Авив
1
0
ФК Карабах
22 окт. 2020 10:00 pm
Селтик лого
Селтик
1 3
Милан лого
Милан
22 окт. 2020 10:00 pm
Селтик
1
3
Милан
22 окт. 2020 10:00 pm
Спарта Прага лого
Спарта Прага
1 4
Лил лого
Лил
22 окт. 2020 10:00 pm
Спарта Прага
1
4
Лил
22 окт. 2020 10:00 pm
Лестър лого
Лестър
3 0
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
22 окт. 2020 10:00 pm
Лестър
3
0
Зоря Луганск
22 окт. 2020 10:00 pm
Брага лого
Брага
3 0
АЕК Атина лого
АЕК Атина
22 окт. 2020 10:00 pm
Брага
3
0
АЕК Атина
3 дек. 2020 7:55 pm
АЕК Атина лого
АЕК Атина
- -
Брага лого
Брага
3 дек. 2020 7:55 pm
АЕК Атина
-
-
Брага
3 дек. 2020 7:55 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
- -
Лестър лого
Лестър
3 дек. 2020 7:55 pm
Зоря Луганск
-
-
Лестър
3 дек. 2020 7:55 pm
Милан лого
Милан
- -
Селтик лого
Селтик
3 дек. 2020 7:55 pm
Милан
-
-
Селтик
3 дек. 2020 7:55 pm
Лил лого
Лил
- -
Спарта Прага лого
Спарта Прага
3 дек. 2020 7:55 pm
Лил
-
-
Спарта Прага
3 дек. 2020 7:55 pm
ФК Карабах лого
ФК Карабах
- -
Макаби Тел Авив лого
Макаби Тел Авив
3 дек. 2020 7:55 pm
ФК Карабах
-
-
Макаби Тел Авив
3 дек. 2020 7:55 pm
Сивасспор лого
Сивасспор
- -
Виляреал лого
Виляреал
3 дек. 2020 7:55 pm
Сивасспор
-
-
Виляреал
3 дек. 2020 7:55 pm
ЛАСК Линц лого
ЛАСК Линц
- -
Тотнъм лого
Тотнъм
3 дек. 2020 7:55 pm
ЛАСК Линц
-
-
Тотнъм
3 дек. 2020 7:55 pm
Антверп лого
Антверп
- -
Лудогорец лого
Лудогорец
3 дек. 2020 7:55 pm
Антверп
-
-
Лудогорец
3 дек. 2020 7:55 pm
ЦСКА Москва лого
ЦСКА Москва
- -
Волфсбергер лого
Волфсбергер
3 дек. 2020 7:55 pm
ЦСКА Москва
-
-
Волфсбергер
3 дек. 2020 7:55 pm
Фейенорд лого
Фейенорд
- -
Динамо Загреб лого
Динамо Загреб
3 дек. 2020 7:55 pm
Фейенорд
-
-
Динамо Загреб
3 дек. 2020 7:55 pm
Цървена Звезда лого
Цървена Звезда
- -
1899 Хофенхайм лого
1899 Хофенхайм
3 дек. 2020 7:55 pm
Цървена Звезда
-
-
1899 Хофенхайм
3 дек. 2020 7:55 pm
Гент лого
Гент
- -
Слован Либерец лого
Слован Либерец
3 дек. 2020 7:55 pm
Гент
-
-
Слован Либерец
3 дек. 2020 10:00 pm
Рома лого
Рома
- -
Йънг Бойс лого
Йънг Бойс
3 дек. 2020 10:00 pm
Рома
-
-
Йънг Бойс
3 дек. 2020 10:00 pm
ЧФР Клуж лого
ЧФР Клуж
- -
ЦСКА София лого
ЦСКА София
3 дек. 2020 10:00 pm
ЧФР Клуж
-
-
ЦСКА София
3 дек. 2020 10:00 pm
Арсенал лого
Арсенал
- -
Рапид Виена лого
Рапид Виена
3 дек. 2020 10:00 pm
Арсенал
-
-
Рапид Виена
3 дек. 2020 10:00 pm
Молде лого
Молде
- -
Дъндолк лого
Дъндолк
3 дек. 2020 10:00 pm
Молде
-
-
Дъндолк
3 дек. 2020 10:00 pm
Славия Прага лого
Славия Прага
- -
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
3 дек. 2020 10:00 pm
Славия Прага
-
-
Апоел Беер Шева
3 дек. 2020 10:00 pm
Ница лого
Ница
- -
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
3 дек. 2020 10:00 pm
Ница
-
-
Байер Леверкузен
3 дек. 2020 10:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
- -
Лех Познан лого
Лех Познан
3 дек. 2020 10:00 pm
Бенфика
-
-
Лех Познан
3 дек. 2020 10:00 pm
Рейнджърс лого
Рейнджърс
- -
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
3 дек. 2020 10:00 pm
Рейнджърс
-
-
Стандарт Лиеж
3 дек. 2020 10:00 pm
Омония лого
Омония
- -
ПАОК лого
ПАОК
3 дек. 2020 10:00 pm
Омония
-
-
ПАОК
3 дек. 2020 10:00 pm
Гранада лого
Гранада
- -
ПСВ Айндховен лого
ПСВ Айндховен
3 дек. 2020 10:00 pm
Гранада
-
-
ПСВ Айндховен
3 дек. 2020 10:00 pm
АЗ Алкмаар лого
АЗ Алкмаар
- -
Наполи лого
Наполи
3 дек. 2020 10:00 pm
АЗ Алкмаар
-
-
Наполи
Кръг 12
29 окт. 2020 7:55 pm
АЕК Атина лого
АЕК Атина
1 2
Лестър лого
Лестър
29 окт. 2020 7:55 pm
АЕК Атина
1
2
Лестър
29 окт. 2020 7:55 pm
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
1 2
Брага лого
Брага
29 окт. 2020 7:55 pm
Зоря Луганск
1
2
Брага
29 окт. 2020 7:55 pm
Милан лого
Милан
3 0
Спарта Прага лого
Спарта Прага
29 окт. 2020 7:55 pm
Милан
3
0
Спарта Прага
29 окт. 2020 7:55 pm
Лил лого
Лил
2 2
Селтик лого
Селтик
29 окт. 2020 7:55 pm
Лил
2
2
Селтик
29 окт. 2020 7:55 pm
ФК Карабах лого
ФК Карабах
1 3
Виляреал лого
Виляреал
29 окт. 2020 7:55 pm
ФК Карабах
1
3
Виляреал
29 окт. 2020 7:55 pm
Сивасспор лого
Сивасспор
1 2
Макаби Тел Авив лого
Макаби Тел Авив
29 окт. 2020 7:55 pm
Сивасспор
1
2
Макаби Тел Авив
29 окт. 2020 7:55 pm
ЛАСК Линц лого
ЛАСК Линц
4 3
Лудогорец лого
Лудогорец
29 окт. 2020 7:55 pm
ЛАСК Линц
4
3
Лудогорец
29 окт. 2020 7:55 pm
Антверп лого
Антверп
1 0
Тотнъм лого
Тотнъм
29 окт. 2020 7:55 pm
Антверп
1
0
Тотнъм
29 окт. 2020 7:55 pm
ЦСКА Москва лого
ЦСКА Москва
0 0
Динамо Загреб лого
Динамо Загреб
29 окт. 2020 7:55 pm
ЦСКА Москва
0
0
Динамо Загреб
29 окт. 2020 7:55 pm
Фейенорд лого
Фейенорд
1 4
Волфсбергер лого
Волфсбергер
29 окт. 2020 7:55 pm
Фейенорд
1
4
Волфсбергер
29 окт. 2020 7:55 pm
Гент лого
Гент
1 4
1899 Хофенхайм лого
1899 Хофенхайм
29 окт. 2020 7:55 pm
Гент
1
4
1899 Хофенхайм
29 окт. 2020 10:00 pm
Рома лого
Рома
0 0
ЦСКА София лого
ЦСКА София
29 окт. 2020 10:00 pm
Рома
0
0
ЦСКА София
29 окт. 2020 10:00 pm
ЧФР Клуж лого
ЧФР Клуж
1 1
Йънг Бойс лого
Йънг Бойс
29 окт. 2020 10:00 pm
ЧФР Клуж
1
1
Йънг Бойс
29 окт. 2020 10:00 pm
Арсенал лого
Арсенал
3 0
Дъндолк лого
Дъндолк
29 окт. 2020 10:00 pm
Арсенал
3
0
Дъндолк
29 окт. 2020 10:00 pm
Молде лого
Молде
1 0
Рапид Виена лого
Рапид Виена
29 окт. 2020 10:00 pm
Молде
1
0
Рапид Виена
29 окт. 2020 10:00 pm
Славия Прага лого
Славия Прага
1 0
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
29 окт. 2020 10:00 pm
Славия Прага
1
0
Байер Леверкузен
29 окт. 2020 10:00 pm
Ница лого
Ница
1 0
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
29 окт. 2020 10:00 pm
Ница
1
0
Апоел Беер Шева
29 окт. 2020 10:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
3 0
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
29 окт. 2020 10:00 pm
Бенфика
3
0
Стандарт Лиеж
29 окт. 2020 10:00 pm
Рейнджърс лого
Рейнджърс
1 0
Лех Познан лого
Лех Познан
29 окт. 2020 10:00 pm
Рейнджърс
1
0
Лех Познан
29 окт. 2020 10:00 pm
Гранада лого
Гранада
0 0
ПАОК лого
ПАОК
29 окт. 2020 10:00 pm
Гранада
0
0
ПАОК
29 окт. 2020 10:00 pm
Омония лого
Омония
1 2
ПСВ Айндховен лого
ПСВ Айндховен
29 окт. 2020 10:00 pm
Омония
1
2
ПСВ Айндховен
29 окт. 2020 10:00 pm
АЗ Алкмаар лого
АЗ Алкмаар
4 1
Риека лого
Риека
29 окт. 2020 10:00 pm
АЗ Алкмаар
4
1
Риека
29 окт. 2020 10:00 pm
Реал Сосиедад лого
Реал Сосиедад
0 1
Наполи лого
Наполи
29 окт. 2020 10:00 pm
Реал Сосиедад
0
1
Наполи
10 дек. 2020 7:55 pm
Йънг Бойс лого
Йънг Бойс
- -
ЧФР Клуж лого
ЧФР Клуж
10 дек. 2020 7:55 pm
Йънг Бойс
-
-
ЧФР Клуж
10 дек. 2020 7:55 pm
ЦСКА София лого
ЦСКА София
- -
Рома лого
Рома
10 дек. 2020 7:55 pm
ЦСКА София
-
-
Рома
10 дек. 2020 7:55 pm
Дъндолк лого
Дъндолк
- -
Арсенал лого
Арсенал
10 дек. 2020 7:55 pm
Дъндолк
-
-
Арсенал
10 дек. 2020 7:55 pm
Рапид Виена лого
Рапид Виена
- -
Молде лого
Молде
10 дек. 2020 7:55 pm
Рапид Виена
-
-
Молде
10 дек. 2020 7:55 pm
Байер Леверкузен лого
Байер Леверкузен
- -
Славия Прага лого
Славия Прага
10 дек. 2020 7:55 pm
Байер Леверкузен
-
-
Славия Прага
10 дек. 2020 7:55 pm
Апоел Беер Шева лого
Апоел Беер Шева
- -
Ница лого
Ница
10 дек. 2020 7:55 pm
Апоел Беер Шева
-
-
Ница
10 дек. 2020 7:55 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
- -
Бенфика лого
Бенфика
10 дек. 2020 7:55 pm
Стандарт Лиеж
-
-
Бенфика
10 дек. 2020 7:55 pm
Лех Познан лого
Лех Познан
- -
Рейнджърс лого
Рейнджърс
10 дек. 2020 7:55 pm
Лех Познан
-
-
Рейнджърс
10 дек. 2020 7:55 pm
ПСВ Айндховен лого
ПСВ Айндховен
- -
Омония лого
Омония
10 дек. 2020 7:55 pm
ПСВ Айндховен
-
-
Омония
10 дек. 2020 7:55 pm
ПАОК лого
ПАОК
- -
Гранада лого
Гранада
10 дек. 2020 7:55 pm
ПАОК
-
-
Гранада
10 дек. 2020 7:55 pm
Наполи лого
Наполи
- -
Реал Сосиедад лого
Реал Сосиедад
10 дек. 2020 7:55 pm
Наполи
-
-
Реал Сосиедад
10 дек. 2020 7:55 pm
Риека лого
Риека
- -
АЗ Алкмаар лого
АЗ Алкмаар
10 дек. 2020 7:55 pm
Риека
-
-
АЗ Алкмаар
10 дек. 2020 10:00 pm
Брага лого
Брага
- -
Зоря Луганск лого
Зоря Луганск
10 дек. 2020 10:00 pm
Брага
-
-
Зоря Луганск
10 дек. 2020 10:00 pm
Лестър лого
Лестър
- -
АЕК Атина лого
АЕК Атина
10 дек. 2020 10:00 pm
Лестър
-
-
АЕК Атина
10 дек. 2020 10:00 pm
Селтик лого
Селтик
- -
Лил лого
Лил
10 дек. 2020 10:00 pm
Селтик
-
-
Лил
10 дек. 2020 10:00 pm
Спарта Прага лого
Спарта Прага
- -
Милан лого
Милан
10 дек. 2020 10:00 pm
Спарта Прага
-
-
Милан
10 дек. 2020 10:00 pm
Макаби Тел Авив лого
Макаби Тел Авив
- -
Сивасспор лого
Сивасспор
10 дек. 2020 10:00 pm
Макаби Тел Авив
-
-
Сивасспор
10 дек. 2020 10:00 pm
Виляреал лого
Виляреал
- -
ФК Карабах лого
ФК Карабах
10 дек. 2020 10:00 pm
Виляреал
-
-
ФК Карабах
10 дек. 2020 10:00 pm
Тотнъм лого
Тотнъм
- -
Антверп лого
Антверп