Байерн ще бъде без основен футболист в следващите седмици
Лирой Сане, който получи травма срещу Фрайбург, ще отсъства от терените за период от около 3 седмици.

Фланговият нападател Лирой Сане ще бъде извън сметките на Байерн Мюнхен за известен период от време. Това съобщиха от клуба.

Очакванията са германският национал да се завърне в игра до 3 седмици, информираха от “Bild”.

Сане е със скъсано мускулно влакно на задната част на лявото бедро, като играчът получи неприятната контузия при разгромната победа с 5:0 над Фрайбург във вчерашния ден.

Крилото трябваше да напусне терена принудително в 76-ата минута, когато бе заменен от Матис Тел, а след това той бе откаран на “Забенер Щрасе” за ядрено-магнитен резонанс.

Лирой Сане се отчете с добър мач за Байерн срещу Фрайбруг, като реализира третото попадение за “баварците” и даде асистенцията за втория гол.