Двата тима си размениха по един гол в Стара Загора

Отборите на Берое и Янтра Габрово завършиха наравно 1:1 в приятелски мач, който се игра в Стара Загора. Тимът на Николай Киров не предложи много добра продукция и не успя да спечели срещу втородивизонния тим. Двубоят бе генерална репетиция за заралии за мача им срещу Миньор в Перник на 26 ноември в турнира за Купата на България.

Янтра откри резултата в началните минути. Емил Колев комбинира с Георги Върбанов, който с прецизен удар от границата на наказателното поле се разписа за 0:1. До почивката Берое не успя да затрудни сериозно съперника и гостите се прибраха в съблекалнята с минимален аванс.

В 58-ата минута Берое вкара изравнителен гол. Защитникът Георги Динков се разписа с глава след центриране на Симеон Мечев от фаул.

Стартов състав на Берое: Караджов, Николов, Фонтен, Динков, Николаев, Мечев, Юсеин, Тунгара, Траоре, Стоянов, Кръстев;