Браво! Мартин Минчев избухна с хеттрик за Спарта Прага “Б”
Бившият играч на Черно море продължава с добрите си изяви за "червените", но този път за втория им отбор.

Българският офанзивен футболист Мартин Минчев блесна с хеттрик за Спарта Прага “Б” при разгромния успех с 4:1 над Вишков в двубой от 22-ия кръг на чешката Втора дивизия.

Родният национал стартира като титуляр и остана на “зеления килим” до 85-ата минута, когато отстъпи мястото си на Дао.

Тимът на Вишков излезе напред в резултата през първото полувреме, но секунди след подновяването на играта за втората част Мартин Минчев върна равенството на таблото. В 49-тата минута бившият играч на Черно море оформи обрата за своя тим, а в 55-тата той реализира и своя хеттрик в мача с красив прехвърлящ удар от далечна дистанция.

По този начин вторият отбор на Спарта Прага заема 4-ата позиция във временното класиране с актив от 38 точки, докато Вишков е на 9-ото място с 28 пункта.