Черно море направи реми срещу Етър на “Тича”
Двете попадения в мача паднаха от дузпи

Отборите Черно море и Етър завършиха при резултат 1:1 в приятелски мач на стадион „Тича“. Точен за домакините бе Велислав Василев от дузпа, а за “виолетовите” се разписа Мартин Тошев.

“Моряците” откриха резултата още в 8-ата минута. Те получиха дузпа за нарушение срещу Велислав Василев. Потърпевшият се нагърби с изпълнението и отбеляза за 1:0.

Черно море доминираше през първата част, като Алекс Фернандес, Исмаил Иса и Виктор Попов направиха пропуски – така полувремето завърши с минимален аванс за домакините.

В 55-ата минута Мазир Сула направи добър пробив и комбинира с Алекс Фернандес, чийто удар бе блокиран от защитник. Малко след това Живко Атанасов стреля във вратаря от добра позиция.

В 67-ата минута тимът на Етър получи дузпа, след като Стефан Велев фаулира Алехандро Гонкалвеш в пеналта. Мартин Тошев не сбърка от бялата точка и оформи крайния резултат в провекрата – 1:1.

Стартовият състав на Черно море в контролата: Георги Георгиев, Живко Атанасов, Петар Босанчич, Мартин Дичев, Виктор Попов, Васил Панайотов, Арлинд Дакай, Ангел Ангелов, Велислав Василев, Алекс Фернандес, Исмаил Иса.

На полувремето Иван Дюлгеров, Цветомир Панов и Мазир Сула се появиха на местата Георги Георгиев, Виктор Попов и Ангел Ангелов.