Черно море вкара три в 70-минутен мач

Елитният Черно море надигра с лекота Черноморец Балчик с 3:0 в контролна среща от две полувремена по 35 минути.

Проверката се състоя на стадион “Тича” във Варна.

Точни за домакините, които имаха подчертано превъзходство през цялата среща, бяха Матиас Курьор (през първата част) и Дани Кики и каращият проби Файсел Касми (след почивката).

Наставникът на Моряците Илиан Илиев използва спаринга като подготовка за предстоящото в неделя гостуване на Етър в среща от втория кръг на Първа лига.

Състави:

Черно море: Георги Георгиев, Даниел Димов (48-Емил Янчев), Димитрос Хантакиас, Мирослав Енчев (36-Стефан Станчев), Мартин Дичев, Стефан Велев (48-Петър Вуцов), Васил Панайотов (36-Дани Кики), Родриго Енрике (36-Велислав Василев), Матиас Курьор (60-Павел Георгиев), Леандро Андраде (55-Денислав Ангелов), Файсел Касми

Черноморец Балчик: Павлин Евтимов, Петко Цанков, Мирослав Начев, Николай Иванов, Иван Иванов, Генади Луго, Севдалин Стайков, Данаил Димов, Николай Пантев, Кристиян Пешков, Тодор Вълканов.