ЦСКА 1948 и Етър направиха зрелищно равенство в контрола

Отборите на ЦСКА 1948 и Етър завършиха при резултат 2:2 в контролна среща, която се игра в Правец при постоянен дъжд. Въпреки трудните условия за игра, двата тима си отбелязаха четири попадения, като точни за “червените” бяха Младенов и Марин, докато за “болярите” се разписаха Крачунов и Пехливанов.

В осмата минута тимът на ЦСКА 1948 поведе в резултата, след като Дани Младенов получи чудесен пас от Ивайло Климентов и насочи топката в мрежата на Иванов за 1:0.

Етър стигна до изравнително попадение в 19-ата минута чрез Пламен Крачунов. Защитникът се възползва от суматоха в наказателното поле на съперника и без да се бави вкара за 1:1.

Третият гол в мача падна чак в 66-ата минута. Етър направи обрат след попадение на Яни Пехливанов, който се разписа с глава. Осем минути по-късно ЦСКА 1948 изравни чрез Лазар Марин, който направи добавка от близка дистанция и оформи крайното 2:2.