ЦСКА 1948 с успех над Локомотив Пловдив
Контролата се състоя в село Рилци и завърши при резултат 2:1 за тима, воден от Тодор Киселичков.

Отборът на ЦСКА 1948 надви един от евроучастниците ни Локомотив Пловдив с 2:1.

Приятелската среща се игра в село Рилци.

В 11-ата минута Даниел Наумов се отчете с добри спасявания, отразявайки ударите на Салинас и Карагарен.

Играчите на ЦСКА 1948 първи стигнаха до попадение в срещата, след като Валентин Йосков беше изведен на чудесна позиция и не сгреши.

Само 5 минути по-късно обаче “смърфовете” изравниха. Димитър Илиев овладя пред наказателното поле и пусна топката към Салинас, който направи резултата 1:1.

През второто полувреме възпитаниците на Тодор Киселичков показаха по-добри неща и резонно се стигна до гол във вратата на Локомотив. Автор на победното попадение стана Галин Иванов в 64-ата минута.

Локомотив Пд: Пиргов, Крачун, Биков, Гомис, Витанов, Умарбаев, Руан, Карагарен, Салинас, Илиев, Минчев

ЦСКА 1948: Наумов, Пиргов, Ангелов, К. Илиев, Д. Илиев, Топузов, Климентов, Чочев, Д. Александров, Русев, Йосков