ЦСКА 1948 записа пореден успех в контролите – срази Локо София
Любо Пенев и компания с нова победа това лято

ЦСКА 1948 постигна класическа победа с 3:0 срещу Локомотив София в контрола. Първото попадение в мача бе автогол на Мики Орачев в 36-ата минута, а до почивката Алекс Колев удвои за “червените”. Стоян Стоичков вкара третия гол за ЦСКА 1948 в средата на втората част.

Това бе четвърти пореден успех за ЦСКА 1948 в подготвителните мачове това лято. Преди тази среща отборът на Любо Пенев записа победи срещу Спартак Варна, Пирин и Локо Пловдив.

В 9-ата минута Локомотив можеше да поведе в резултата, след като Реян Даскалов върна силно към вратаря Ганев, но за късмет на “червените” топката излезе в корнер. Шест минути след това Лазар Марин стреля неточно.

В 36-ата минута ЦСКА 1948 откри резултата. След добра атака по крилото, топката бе центрирана остро в наказателното поле и Мики Орачев си вкара автогол – 1:0.

Две минути преди края на първото полувреме Алекс Колев получи отличен пас от Октавио и вкара с глава за 2:0, с което възпитаниците на Любо Пенев се прибраха на почивка с два гола аванс.

ЦСКА 1948 продължи да доминира и след почивката. В 61-вата минута Стоян Стоичков направи отличен индивидуален пробив и вкара за 3:0.

Десет минути преди края на двубоя шут на Джонатан премина над вратата. Така двубоят завърши с класическа победа за момчетата на Любослав Пенев.

Състави:

ЦСКА 1948: Генадий Ганев, Александър Александров, Ангел Лясков, Лазар Марин, Джонатан Перейра, Реян Даскалов, Октавио, Карлос Охене, Марио Топузов, Георги Русев, Александър Колев

Треньор: Любослав Пенев

Локомотив София: Дамян Дамянов, Ивайло Найденов, Лука Иванов, Алан Диас, Мики Орачев, Симеон Славчев, Божидар Кацаров, Валентин Николов, Карлос Франса, Християн Чипев, Димитър Митков

Треньор: Станислав Генчев