ЦСКА U14 последва батковците и вдигна Купата на БФС след обрат
Младите "армейци" надвиха Славия с 3:2 на финала след два гола в последните секунди

Отборът на ЦСКА до 14-годишна възраст успя да спечели Купата на БФС, след като надви на финала връстниците си от Славия с 3:2. Срещата беше на стадион “Витоша” в Бистрица.

През първата част “армейците” започнаха по-добре, но в 28-ата минута, при една от редките си контраатаки”белите” откриха резултата с гол на Денис Станоев.

След почивката ЦСКА излезе много по-концентриран и още при първата си атака капитанът Виторио Шотев възстанови равенството с красив гол. Малко преди последния съдийски сигнал обаче Кристиян Димитров отбеляза втори гол за Славия. “Червените” не позволиха на това да ги сломи и бързо изравниха за втори път в мача.

Секунди преди края на срещата пък Антон Толев донесе победата на младите армейци с красиво попадение! ЦСКА не допусна нито една загуба по пътя си към трофея и заслужено вдигна трофея на БФС.