ЦСКА U15 спечели шампионската титла на България
ЦСКА спечели елитната юношеска група до 15 години

Отборът на ЦСКА U15 записа категоричен успех с 4:0 срещу Черно море, с което триумфира в елитната юношеска група до 15 години кръг преди края. “Армейците” са недостижими на върха като имат 5 точки повече от втория Лудогорец.

ЦСКА U15, който е воден от Стоян Ангелов, не успя да вкара попадение през първото полувреме, въпреки че създаде много положения. През втората част обаче “червените” демонстрираха ефективност пред вратата на съперника и вкараха 4 гола. Капитанът Кирил Георгиев отбеляза първото попадение, а Димитър Христов вкара второто попадение в срещата. Голмайсторът на младите “армейци” Илиян Димитров вкара 2 попадения, за да оформи крайния резултат.

След срещата снаставникът на тим Стоян Ангелов и неговия щаб посетиха музея на спортната слава на ЦСКА и оставиха там току-що завоюваната шампионска купа.

Стартов състав на ЦСКА U15: Георги Гергинов (в), Светозар Евтов, Тодор Цонев, Алексей Раданов, Димитър Христов, Димитър Петров, Илиян Димитров, Кристиан Чачев, Христослав Ячев, Кирил Георгиев (к), Александър Кожухаров.

Резерви: Габриел Петковски, Александър Благовестов, Алексей Симов, Ангел Тодоров, Милен Георгиев, Георги Христанов, Мартин Иванов.