Кръгът във Висшата лига започна с голово равенство

Отборите на Фулъм и Уулвърхемптън завършиха наравно 1:1 в първа среща от 25-ия кръг на Висшата лига. Очакванията за равностоен двубой на “Крейвън Котидж” се оправдаха и двата тима си размениха по една точка.

Уулвс излезе напред в резултата с попадение на Пабло Сарабия в 23-ата минута. За 30-годишния испанец това бе първо попадение във Висшата лига.

Фулъм имаше леко предимство по отношение на головите положения преди почивката, но не успя да вкара изравнителен гол. Все пак възпитаниците на Марко Силва продължиха с доброто представяне през втората част.

В 64-ата минута Манор Соломон изравни резултата. 23-годишният израелски нападател отбеляза в трети пореден мач във Висшата лига и явно името му ще се чува все по-често.

Със спечелената точка Фулъм се доближи на два пункта до петия Нюкасъл, който обаче е с два мача по-малко.

От друга страна, Уулвърхемптън събра 24 точки и вече е на четири пункта над опасната зона.