Гълъбинов с гол и асистенция при победа на Реджина в Серия “Б”
Андреа Христов стартира от първата минута за Козенца при поражението от Фрозиноне с 0:1.

Родният нападател Андрей Гълъбинов реализира гол и даде асистенция при успеха на Реджина с 3:1 над Виченца в среща от 27-ия кръг на италианската Серия “Б”.

Бившият национал откри за своя тим в 37-ата минута от дузпа, а 5 минути по-късно даде асистенция на Жереми Менес, който удвои аванса на Реджина.

В 47-ата минута Алесандро Кортиновис направи преднината на своя тим класическа, а в 80-ата минута Емануеле Падела върна едно попадение за Виченца, оформяйки крайното – 3:1.

В друг двубой от кръга в Серия “Б” Фрозиноне надделя с минималното 1:0 над Козенца у дома, а българският защитник Андреа Христов бе титуляр за “вълците”. Единственият гол в мача падна в 83-ата минута чрез точно изпълнена дузпа на Габриел Шарпентие.