Гол от дузпа на Дибала прати Рома в топ 4
"Вълците" отбелязаха още в 8-ата минута с гол на Дибала

Рома надви тима на Торино с икономичното 1-0 чрез гол от наказателен удар на Пауло Дибала. “Вълците” поведоха в резултата още в 8-мата минута от бялата точка, благодарение на хладнокръвното изпълнение на аржентинската си звезда.

Така римският тим вече се намира в топ 4 с 53 пункта. За това постижение спомогнаха и грешните стъпки на двата милански гранда в кръга. Другият мач от кръга предложи предложи голяма зрителска драма, след като Верона победи Сасуоло с 2-1, благодарение на късен гол.

До 84-тата минута, отбора от Северна Италия изоставаше с 1-0, но в рамките на 9 минути, “жълто-сините” осъществиха пълен обрат с головете на Федерико Чекерини и Адолфо Гаич, за да може техният тим да спечели важни 3 точки в борбата за оцеляване. В момента Верона се намира на 18-та позиция, но вече на 4 точки от 17-тия Специя.