Гуардиола критикува своите дори и след 6 вкарани гола на Юнайтед
Пеп недоволства от грешните подавания през второто полувреме в дербито на Манчестър

Треньорът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола е перфекционист и винаги иска най-доброто от своите играчи. Днес “гражданите” бяха впечатляващи и победиха Манчестър Юнайтед с 6:3, но Гуардиола заяви, че в отбора му е имало играчи, които не са се представили добре.

“Първото полувреме бе доста добро. Вкарахме четири попадения, а можехме да отбележим и още. Те заиграха по-силно след почивката. Последните минути бяха равностойни. Страхотна победа. Всички на стадиона бяха щастливи и се наслаждаваха на този успех над градския противник.

През първата част бяхме агресивни и за нас имаше пространства. Разликата в мача дойде от качествата на нашите нападатели. Можем да печелим или губим, но има много неща, които можем да правим по-добре. Някои играчи не бяха достатъчно добри днес, така че трябва да подобрят своето представяне. Направиха много грешни подавания, което не е добре. Трябва да бъде по-постоянни. В някои зони не бяхме добри”, заяви Пеп Гуардиола.