Илиев игра при победа над Асколи
Гълъбинов записа минути при равенство на Реджина

Двамата български нападатели, подвизаващи се в италианската Серия Б – Андрей Гълъбинов и Атанас Илиев, записаха игрови минути в мачовете на Реджина и Асколи от 26-ия кръг.

Гълъбинов се появи на терена в 61-ата минута на двубоя между Реджина и Пиза при резултат 1:0. Преднината за тима на нашия футболист даде Жереми Менес в 12-ата минута.

Илиев пък влезе в игра за Асколи в 73-ата минута, когато неговият тим все още изоставаше в резултата с 0:1.

Шест минути преди края на двубоя Асколи успя да изравни с попадение на Никола Фаласко. В 90-ата минута отборът на Илиев пропусна дузпа, но все пак след това Фабио Майстро бе точен за 2:1.

Асколи заема седма позиция във временното подреждане в Серия Б с 42 точки. Тимът на Гълъбинов е 12-и с 35.