Интер не допусна изненада срещу Кремонезе
Невероятен гол на Барела беше диамантът на вечерта

Интер успя да се справи с новака в Серия А – Кремонезе и победи с 3:1 като домакин в мача им от 4-ия кръг на Серия А.

“Нерадзурите” решиха всичко в мача още преди почивката, като първият гол падна едва в 12-та минута. След отлична контраатака Дъмфрис пусна към Джеко на границата на наказателното поле. Босненецът стреля, като Радо спаси, но Кореа беше на правилното място да направи добавка за 1:0.

В 38-та минута падна и вторият гол за Интер. Отново при контраатака след корнер на гостите Дъмфрис пое отдясно, намери с диагонален пас Чалханоглу, който овладя топката в наказателното поле, но центрира към отсрещния край на пеналта, където Николо Барела от воле заши топката зад Раду за 2:0.

След почивката Лаутаро Мартинес замени Кореа и в 76-та минута той вкара 3:0. Николо Барела записа и асистенция, след като намери по перфектен начин съотборника си, който връхлетя топката и не остави шанс на Раду.

Малко преди това Мартинес беше близо до гола, но ударът му прелетя над целта.

В самия край на мача гостите стигнаха до почетен гол, след като Давид Окереке беше намерен с отличен пас и Ханданович нямаше как да спаси удара му.