Ирландски вратар полудя, нокаутира съотборник след гол (ВИДЕО)
Стражът получи червен картон, грози го сериозно наказание

Ирландската кръв е гореща. Кипва бързо, а последствията може да са непредвидими.

В това се убедиха и зрителите на мача от деветия кръг на първенството на Северна Ирландия между осмия в класирането Гленторан и четвъртия Колрейн.

Домакините водеха в резултата с 2:1, но в 80-ата минута допуснаха гол след индивидуален рейд на Кетеър Фрайъл.

Попадението вбеси ирландският вратар на Гленторан Аарън Маккари, който в момент на ярост нокаутира съотборника си Боби Бърнс, когото очевидно смяташе за главен виновник за попадението.

Маккари продължи да крещи в лицето на Бърнс и трябваше да бъде издърпан от други играчи на Гленторан.

Реакцията на рефера също не закъсня – червен картон за побойника, който вероятно ще получи сериозно наказание следващата седмица.

След края на двубоя мениджърът на Гленторан Мик Макдърмът опита да потуши напрежението, обявявайки че в съблекалнята на тима няма абсолютно никакви проблеми.

“Това е просто един инцидент, който не биваше да се случва,” заяви той. “Но сега продължаваме напред, няма да се занимаваме с това и през следващата седмица.

“Такива неща са се случвали и преди… Не е кой знае какво. И двамата футболисти съжаляват и това е.”