google новини лого Последвай ни
Добави коментар
Крайният срок за оферти за купуването на Манчестър Юнайтед изтече на към края на месец април

Ясим Бин Хамад Ал-Тани ще даде шанс на известни футболисти от ерата на сър Алекс Фъргюсън да се завърнат на “Олд Трафорд” на важни позиции, ако успее да купи клуба от семейство Глейзър, твърдят от “ESPN”.

Той би назначил звезди от отбора, който спечели требъла през 1999 г., както и на ключови играчи от отбора, който спечели Шампионска лига през 2008 г., да представляват клуба, подобно на Реал Мадрид, Барселона, Байерн Мюнхен и Милан, а Юнайтед в момента наема Брайън Робсън, Денис Ървайн и Анди Коул в церемониални роли на „посланик“ и само Дарън Флетчър е бивш футболист, който е в отбора.

Крайният срок за оферти за купуването на Манчестър Юнайтед изтече на към края на месец април с предложения от Шейх Ясим, който е председател на Qatar Islamic Bank (QIB), и сър Джим Ратклиф, най-богатият човек във Великобритания и собственик на Ineos.

Семейство Глейзър закупи Манчестър Юнайтед през май 2005 г. и според „ESPN“ братята Джоел и Ааврам искат да продължат да работят в клуба на фона на масовите фенски недоволства срещу тях, докато Кевин, Едуард, Браян и Дарси Глейзър планират да продадат клуба.