Като у нас през 90-те – босове на ПСЖ вилнели в съдийската стая
Италианецът Орсато бил "напътстван" как да свири след почивката

Президентът на Пари Сен Жермен Насер ал Хелаифи и спортният директор Леонардо нахлули бесни в съдийската стая, за да изразят недоволството си от действията на арбитъра на снощния първи 1/8-финал в Шампионската лига с Реал Мадрид – Даниеле Орсато, и неговите асистенти.

„Ал Хелаифи и Леонардо слязоха в съблекалнята на почивката, за да окажат натиск на Орсато, тъй като не им хареса работата му през първата част. На това нещо свидетели са станали представители на УЕФА“, твърди испанският радио журналист Марк Мигел Анхел Торибио.

ПСЖ спечели мача с 1:0 след гол на Килиан Мбапе в добавеното време. През второто полувреме италианският рефер отсъди дузпа в полза на френския гранд, която обаче бе пропусната от Лео Меси.

Според наставника на Реал Карло Анчелоти пък жълтите картони на Каземиро и Ферлан Менди са били пресилени, но това пък ще попречат на двамата да играят в реванша заради натрупани официални предупреждения.