Левски U16 продължава безгрешната си серия, записа девета победа
"Сините" се наложиха с 3:0 над втория Царско село в софийското зонално първенство

Отборът на Левски U16 записа девета поредна победа в софийското зонално първенство. Възпитаниците на Петър Карачоров стигнаха до класически резултат като гост на втория в класирането – Царско село.

След четвърт час игра Симеон Василев даде преднина на „сините“ в двубоя, а след почивката Петко Панайотов и Любомир Тодоров добавиха по един гол за гостите.

Юношите на Левски са лидер в класирането с пълен актив от 27 точки след 9 мача. Царско село има 19 точки, но е и с два мача повече.

Стартов състав на Левски U16: 1. Велизар Илиев, 21. Константин Габерски, 4. Стилиан Бързачки, 22. Марио Дадаков, 8. Антоан Стоянов (72 – 3. Георги Коричков), 19. Петко Панайотов, 6. Виктор Василев (к), 10. Любомир Тодоров, 26. Радостиан Димитров, 7. Симеон Василев, 16. Кристиян Красимиров.