Лош старт за България след минимално поражение от Черна гора
След грешка на Филип Кръстев при изнасянето, дойде и победното попадение на Кръстович

България стартира настоящия евроквалификационен цикъл с поражение още в първия двубой, губейки от Черна гора с 0:1 в Разград. Единственото попадение бе реализирано от Никола Кръстович в 70-ата минута след грешка на Филип Кръстев при изнасянето на топката. Селекцията на Младен Кръстаич владееше топката повече, но завърши двубоя само с два точни удара, срещу шест такива за черногорците.

В 70-ата минута Черна гора откри резултата. След като Филип Кръстев сгреши при опит за изнасяне на топката и последва двойно подаване между Йовович и Йоветич, след което коженото кълбо стигна до Никола Кръстович, което без проблем бе изпратено във вратата, а Петко Христов, който бе застанал на голлинията не успя да предотврати гола. Последва опит за финален щурм от нашите в стремеж за изравняване на резултата, но без успех и в такъв дух и приключи срещата.

В следващия си двубой “лъвовете” гостуват на Унгария в понеделник, 27 март.