Точен за "орлите" станаха Пиерос Сотириу, а за поляците изравнителното попадение реализира Давид Шот.

Българският шампион Лудогорец започна контролите си на турска земя с равенство 1:1 срещу полския Висла Краков.

“Зелените” изиграха много солиден мач в неофициалния дебют на Анте Шимунджа начело на тима.

Новите попълнения в атака – Рик Джонатан и Спас Делев, започнаха от първата минута за разградчани.

“Орлите” поведоха в резултата още в 4-ата минута, когато Пиерос Сотириу се възползва от грешка в отбраната на Висла и даде аванс на своя тим.

Полският тим стигна до равенството в 79-ата минута след хубаво изпълнение от границата на наказателното поле на Давид Шот.

Ето и стартовите състави на двата тима:

Лудогорец: 1. Серджио Падт, 30. Игор Пластун, 6. Шакил Пинас, 22. Джордан Икоко, 79. Тихомир Димитров, 23. Мануел Шоу, 95. Каули Оливейра, 19. Пиерос Сотириу, 13. Мавис Чибота, 73. Рик Джонатан, 90. Спас Делев

Висла Краков: 1. Киесчек, 20. Гружковски,17. Зота, 4. Садлок, 15. Ханушек, 80. Плевка, 21. Кувелич, 77. Савич, 54. Старзински, 9. Климент, 7. Хуги