Ман Юнайтед се справи с Шериф и поправи грешката си в ЛЕ
Точни за "червените дяволи" бяха Джейдън Санчо и Кристиано Роналдо през първото полувреме.

След като изненадващо отстъпи на Реал Сосиедад с 0:1 в първия кръг от груповата фаза на Лига Европа, днес тимът на Манчестър Юнайтед поправи грешката си и се справи с Шериф Тираспол.

Това стана факт, след като “червените дяволи” спечелиха с 2:0 гостуването си на “жълто-черните” в Молдова.

Първото попадение за 20-кратните шампиони на Англия реализира Джейдън Санчо в 17-ата минута, когато англичанинът получи топката от Кристиан Ериксен и с хубав изстрел в долния десен ъгъл не остави шансове на стража на Шериф.

Точен за втория гол, който бе и финален в срещата, бе суперзвездата Кристиано Роналдо, който отбеляза след точно изпълнена дузпа в 39-ата минута.

В следващия кръг от тази група Манчестър Юнайтед ще гостува в Кипър на Омония Никозия, а Шериф ще приеме Реал Сосиедад.