"Вълците" ще срещнат ПСВ в третия квалификационен кръг.

Отборът на Мидтиланд постигна драматична победа над Селтик с 2:1 в мача-реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

В първия сблъсък в Шотландия резултатът завърши наравно 1:1, като такъв се запази и в редовното време тази вечер.

В продълженията обаче „вълците“ казаха последната си дума, реализирайки победен гол, който попари амбициите на Селтик за нещо голямо в турнира.

Първото попадение в срещата падна в полза на „детелините“, а негов автор стана Калъм Макгрегър в 48-ата минута.

Мидтиланд обаче възстанови равенството на таблото чрез Ауер Мабил в 62-ата минута.

В продълженията на двубоя датския тим стигна до успеха и си гарантира мястото в третия квалификационен кръг на ШЛ, където ще срещне тима на ПСВ Айндховен.

Автор на победното попадение стана Рафаел Онйедика в 94-ата минута.