Наполи се утвърди в топ 3 след бой над Сасуло у дома
"Неаполитанците" не оставиха никакви шансове на своя опонент, след като го разбиха с 6:1.

Тимът на Наполи се върна на победния път, след като разгроми гостуващия Сасуоло с 6:1  в двубой от 35-ия кръг в италианската Серия “А”.

По този начин “партенопейците” утвърдиха мястото си в топ 3, след като вече имат в актива си 70 точки, докато четвъртият – Ювентус, е с 66 пункта.

Възпитаниците на Лучано Спалети реализираха четири гола на “черно-зелените” до почивката след точни попадения на Калиду Кулибали в 7-ата, Виктор Осимен в 15-ата, Ървинг Лозано в 19-ата и Дрис Мертенс в 21-ата минута.

След почивката Дрис Мертенс добави второ попадение към актива си, а десет минути преди края Амир Рахмани бе точен за 6:0.

Почетния гол за Сасуоло отбеляза Максим Лопес в 87-ата минута.