Назон започва като титуляр в дербито срещу Левски
Хаитянинът ще оглави нападението през първото полувреме за "червените".

Голмайсторът Дюкенс Назон не е напълно възстановен от контузията в областта на коляното, но в ЦСКА обмислят той да застане на върха на атаката в сблъсъка срещу Левски.

В последните три двубоя снажният нападател беше резерва и влизаше в игра в последните 20-30 минути при негативен резултат.

Проблемите в дясното коляно не позволяват на Назон да изиграе цял мач, но сега “армейците” ще стартират с него в титулярния състав и футболистът се очаква да бъде сменен на почивката.

Юрген Матей, Браян Морено и Брадли де Нойер са аут от сметките на наставника Саша Илич, както и Мено Кох, който е с наказание.

До последно под въпрос за дербито с Левски са още Джонатан Линдсет и Маурисио Гарсес.

Феновете, могат да се възползват от уникални преференции и изненади по време на събитието с щедрия sesame bg bonus за спорт.