Проливен дъжд спря контролата между Локо и Марица в Пловдив
Спарингът продължи 75 минути

Контролната среща между втородивизионния Марица (Пловдив) и съгражданите от Локомотив, играна на стадиона под комина на Захарната фабрика, беше прекратена заради изсипалия се порой.

Двата тима все пак успяха да изиграят 75 минути, като резултатът беше 2:0 в полза на Черно-белите след голове на Георги Георгиев и Ивайло Димитров през второто полувреме.

Наставникът на Локомотив Александър Томаш включи в игра след почивката колумбиеца Едуардо Манхарес, който пристигна в лагера на отбора едва тази сутрин.

Състав на Локомотив:

Първо полувреме: Кристиан Томов, Антон Коспартов, Тодор Павлов, Мартин Паскалев, Александър Василев, Георги Каракашев, Бабакар Дион, Димитър Илиев, Иван Арамазов, Петър Андреев, Преслав Боруков (15 – Георги Георгиев)

Второ полувреме: Кристиан Томов, Милош Петрович, Видол Сейменски, Васил Василев, Йосип Томашевич, Петър Витанов, Бирсент Карагарен, Христо Иванов, Едуардо Манхарес, Георги Георгиев, Ивайло Димитров