Райнов с гол за Арджеш при загуба от ФКСБ на Кешеру
"Червено-сините" показаха класа и обърнаха резултата в рамките на няколко минути през второто полувреме.

Българският полузащитник Мартин Райнов реализира първото си попадение с екипа на Арджеш при поражението от ФКСБ с 1:2 в двубой от 14-ия кръг на румънската Лига 1.

Бившият футболист на Берое и Левски записа цял мач за своя тим, който инкасира първа загуба откакто роденият в Габрово халф е в отбора.

Райнов бе точен в 62-ата минута, когато се оказа най-съобразителен в наказателното поле и просто довкара топката във вратата на ФКСБ.

“Червено-сините” обаче изравниха само 6 минути по-късно чрез Октавиан Попеску, а Валентин Георге в 71-ата минута оформи пълния обрат за своя тим.

Легендата на Лудогорец Клаудиу Кешеру стартира от първата минута за ФКСБ, като остана терена почти до самия край на срещата.