Френският тим стигна до пълен обрат през втората част, но все пак Тотнъм успя да се върне в мача и да грабне точката.

Отборите на Рен и Тотнъм не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно 2:2 в първия си двубой от груповата фаза на новосформираната надпревара – Лигата на конференциите.

“Шпорите успяха да излязат напред в резултата още в 11-ата минута, когато Лоик Баде си отбеляза автогол.

В средата на първото полувреме домакините успяха да върнат равенството на таблото. Флавиен Таит стреля безпощадно от границата на наказателното поле, правейки резултата 1:1, който остана непроменен до почивката.

В 72-ата минута френският тим стигна до пълен обрат в срещата, след като Гаетан Лаборд не сгреши на празна врата и така Рен поведе в мача.

Все пак Тотнъм успя да се върне в двубоя четири минути по-късно, когато Пиер-Емил Хойберг оформи крайното 2:2.