Съсипаха от критики Валентин Антов след разгрома от Милан
Защитникът на Монца беше виновен за два от головете на "росонерите"

Българският национал Валентин Антов получи сериозни критики след загубата на неговия Монца от Милан с 1:4 на “Сан Сиро” в събота вечер. Защитникът записа пълни 90 минути в двубоя, но със сигурност не може да бъде доволен от представянето си.

Според “Тутомеркато” това е бил “мач, който той трябва да забрави”. Антов допусна Браим Диас да пробие в наказателното поле на Монца, при което резултатът беше открит, а в последните 10 минути сбърка пас без да има натиск върху него, откъдето дойде и четвъртото попадение на Милан.

“Република” дори писа 4 по десетобалната система на българина. “Гадзете дело спорт” също засипа с критики Антов. “Защитата на Монца бе слаба, но той бе по-слаб от останалите, защото често не бе на позиция, а освен това бе лесно преодолим”.