Севиля продължава да затъва в Ла Лига след трета поредна загуба
Тимът на Хулен Лопетеги допусна обрат и загуби с 1:2 визитата си на Атлетик Билбао

Пропадането на Севиля в Ла Лига продължава, след като тимът записа трета поредна загуба в първенството и в четвърти последователен мач няма успех. Отборът на Хулен Лопетеги поведе днес при гостуването си на Атлетик Билбао, но допусна обрат и отново остана с празни ръце.

Севилци поведоха в резултата в 8-ата минута, когато след удар на Юсеф Ен-Несири и рикошет кълбото се оплете в мрежата зад Унай Симон.

Гостите задържаха аванса си през първото полувреме, но след почивката „лъвовете“ бяха по-дейният тим на терена и заслужено стигнаха до обрат. В 76-ата Икер Муниаин изравни, а десет по-късно Сансет донесе успеха за Билбао.