Шесто поредно поражение за Славия в контролите в Турция
"Белите" се завръщат в София в събота

Отборът на Савия регистрира шеста поредна загуба в контролните си срещи по време на зимния подготвителен лагер в турския курорт Анталия.

В последната си проверка в южната ни съседка, столичани загубиха с 1:3 от Ротор Волгоград. Тимът на Александър Тарханов отново не се представи на ниво и започна слабо мача. Олег Алейник даде аванс на Ротор с гол от дузпа в 20-ата минута, а Радослав Кирилов изравни пет минути по-късно.

Шест минути преди края на първата част, Ротор отново излезе напред в резултата с гол на Иля Кожухар. В 48-ата минута Андрес Понсе вкара трето попадение за руския тим, а до края на проверката нов гол не падна.

Славия се завръща в България в събота и до подновяване на шампионата в efbet Лига ще се готви на своя стадион в столичния квартал Очва Купел.

Съставът на Славия: Светослав Вуцов, Андреа Христов, Емил Виячки, Петър Патев, Филип Антовски, Георги Вълчев, Петър Вуцов, Радослав Кирилов, Емил Стоев, Мартин Сораков, Димитър Рангелов