Спартак Варна с успех над косоварски тим, двама нови бележат головете
Лерой Микелс и Андриан Димитров носят победа на "соколите"

Спартак Варна постигна победа с 2:0 срещу отбора на Малишева в приятелски мач. Новите опълнения Лерой Микелс и Андриан Димитров отбелязаха попаденията за “соколите” срещу косоварския тим.

В 12-тата минута Лерой Микелс с хубав шут от границата на наказателното поле прониза вратаря на Малашева за 1:0. В следващите минути косовския тим имаше положения за попадение, но не успя да реализира изравнителен гол.

В началото на втората част резервата Андриан Димитров вкара второ попадение за “соколите”, оформяйки крайния резултат 2:0.

За възпитаниците на Димитър Димитров – Херо това бе трета победа през зимата в четири мача. Следващата проверка на тимае срещу украинския ФК Минай в събота.

Съставът на Спартак Варна: 31. Кристиано Фигейредо, 14. Ивей Ромееш, 17. Александър Белоусов, 20. Нейтън Холдър, 25. Пламен Димов, 66. Александър Цветков, 51. Иван Йорданов, 22. Роберто Хименес, 23. Жуао Mарио,13. Лерой Микелс, 47. Родни Антуи

Резерви: 21.Иван Дичевски, 1. Стефан Петков, 3. Бен Карамоко, 19. Никола Борисов, 11. Виктор Митев, 8. Ивайло Климентов, 30. Божидар Васев, 28. Андриан Димитров, 27. Денис Баланюк, 77. Румен Руменов