Специалния се заяде с Реал след победния гол на Бейл (видео)
Уелсецът осигури победата на Тотнъм над Брайтън с изящен удар с глава

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо нампомни за себе си, след като направи язвителен коментар, насочен към босовете на бившия му клуб Реал Мадрид.

Повод за злорадството на Специалния този път беше майсторския гол на привлечения под наем именно от Кралския клуб Гарет Бейл, с който Шпорите стигнаха до победа с 2:1 над Брайтън в поредния кръг на Висшата лига.

Любопитно е да се отбележи, че изпадналият в немилост на “Сантяго Бернабеу” уелсец реализира първото си попадение след трансфера в северен Лондон след центриране на Серхио Регилон само три минути, след като се появи в игра.

“Радвам се за него, защото той заслужаваше гола,” коментира Моуриньо. “Ако получа пет свободни минути, с удоволствие ще мина през страницата на Реал Мадрид, за да видя какво пише там за това попадение.

“Гарет знае колко ценен е той за нас и ние знаем колко много той обича и клуба, и отбора. Той ни пасва перфектно, защото е умен, спокоен и знае какво прави на терена.”

Тази седмица играе с българския шампион Лудогорец в груповтаа фаза на Лига Европа.