Гремън Сунес с коментар за изявите на звездата на Ливърпул

Греъм Сунес смята, че Мохамед Салах не е изглеждал по същия начин, след като беше раздразнен от Лисандро Мартинес по време на загубата на Ливърпул от Манчестър Юнайтед по-миналата седмица.

Салах прави слабо начало на новия сезон във Висшата лига според собствените си стандарти с два гола и две асистенции в шест мача досега. Египетският национал също беше доста тих по време на първото поражение на Ливърпул през кампанията, тъй като те бяха победени с 2:1 от Юнайтед на 22 август.

И Сунес вярва, че играта на Мартинес срещу Салах по време на поражението на Ливърпул на “Олд Трафорд” е оставила трайно влияние върху представянето му.

„Гледам Салах за Ливърпул срещу Ман Юнайтед и в първите пет минути Мартинес взимаше топката точно през него. През останалата част от мача Мо Салах търсеше Мартинес и гледашe къде е той. Оттогава не съм виждал същия Мо Салах”, “, каза Сунес пред Sky Sports.