Тифозите на Торино се заядоха с Белоти
“Не можем да те обиждаме, защото не те пускат да играеш!”, гласеше транспарант насочен към Белоти.

Тифозите на Торино явно все още не могат да простят на доскорошния им любимец и бивш капитан на тима – Андреа Белоти, който през миналото лято си тръгна като свободен агент и премина в Рома.

По време на вчерашното домакинство на “биковете” именно срещу “вълците”, завършило с успех с 1:0 за гостите, част от феновете на Торино издигнаха подигравателен транспарант по адрес на Белоти. “Не можем да те обиждаме, защото не те пускат да играеш!”, гласеше той.

Феновете имат предвид малкото игрово време, което се дава на нападателят, откакто пристигна на “Стадио Олимпико”. Вчера той остана на пейката през цялата среща. През този сезон 29-годишният играч е записал 33 двубоя във всички турнири, но общият му брой минути на терена е само 1227, тъй като е бил титуляр в едва 11 срещи, повечето от които в Лига Европа. В тези 33 мача той има само 4 отбелязани гола.