Траоре матира Фулъм в последната минута с гол в типичния си стил
Уулвърхемптън успя да надвие лондончани с 1:0 след интересно второ полувреме

Уулвърхемптън успя да победи Фулъм с минималното 1:0 в драматичен първи мач от 31-ия кръг на Висшата лига.

След като първото полувреме предложи само два удара към двете врати и един отменен гол на гостите заради засада, втората част предложи на зрителите много повече интересни ситуации.

Малко след час игра Митрович засече с глава центриране, но ударът му се озова право във вратаря. В 68-ата минута Румен Саис изпълния пряк свободен удар , но топката профуча на сантиметри над напречната греда.

В 78-ата минута Дендонкер нанесе удар с глава след изсипана топка в пеналтерията от пряк свободен удар, но беше крайно неточен.

Така се стигна до продължението на мача. В последната минута на добавеното време Адама Траоре бе изведен на дясното крило, спринтира и нахлу мощно в наказателното поле, а след това прати топката в близкия ъгъл на Ареола.

Така “вълците” се качиха на 12-ата позиция с 38 точки, докато лондончани остават в зоната на изпадащите с 26 пункта на 18-ото място.