ВАР отне победата на Хетафе срещу Валенсия
Двата отбора изиграха скучен мач, завършил 0:0

Хетафе и Валенсия завършиха наравно 0:0 в мача им от 29-ия кръг на Ла Лига. Двата отбора не показаха нищо интересно освен гол през втората част, който обаче бе отменен заради игра с ръка.

В 9-та минута на двубоя Сандро Рамирез стреля опасно, но ударът му профуча покрай лявата греда.

Това същност беше единственото опасно положение преди почивката, а след нея играта и на двата отбора не се промени кой знае колко.

Все пак в 71-та минута Борха Майорал реализира за Хетафе малко нескопосано с част от торса си, но ВАР влезе в действие и отмени попадението заради игра с ръка.

До края до нещо по-интересно така и не се стигна и двата отбора взеха по точка от мача. С нея Хетафе остана 15-ти с 28 пункта, а Валенсия е девети с девет повече.