Възходът на Нюкасъл продължи с нова победа във Висшата лига
Този път в жертва на "свраките" се превърна тима на Фулъм.

Отборът на Нюкасъл продължава да изненадва приятно от началото на сезона, а сега “свраките” победиха Фулъм с 1:0.

В последните два кръга “джордитата” записаха две равенства – срещу Лийдс и Арсенал, но сега тимът, който е воден от Еди Хау, отново се върна на победния път.

След днешния успех Нюкасъл измести Манчестър Юнайтед от 3-ата позиция и така съставът вече има в актива си 38 точки.

Фулъм пък, който също се представя на висота през този сезон, остава на 6-ото място с 31 пункта.

Любопитно е, че гостите можеха да спечелят мача на “Сейнт Джеймсис Парк”, но голмайсторът Александър Митрович пропусна дузпа в 70-ата минута.

Попадението за Нюкасъл пък падна в 89-ата минута, когато точен бе Александър Исак.