Вердер и Илия Груев шокираха Дортмунд в последните минути
"Бременските музиканти" реализираха 3 гола в рамките на 6 минути.

Тимът на Борусия Дортмунд допусна грешна стъпка по пътя си към първите позиции в таблицата, след като отстъпи с 2:3 на “Сигнал Идуна Парк” от Вердер Бремен в двубой от 3-ия кръг на Бундеслигата.

“Жълто-черните” водеха с 2:0 в резултата до 88-ата минута, след като по-рано бяха точни Юлиан Бранд и Рафаел Герейро.

Тимът на Вердер Бремен, за който в игра в края на мача се появи българинът Илия Груев, обаче направи грандиозен обрат в рамките на само няколко минути и си тръгна с победата.

В 89-ата минута Лий Бюканън намали изоставането на “бременските музиканти”, а в 93-ата Никлас Шмит върна равенството на таблото.

Паметната победа за Вердер донесе Оливър Бърк в 95-ата минута и по този начин отборът на Илия Груев нанесе първо поражение през новия сезон на Борусия Дортмунд.