"Бианконерите" продължават да скъсяват изоставането си от върха в Серия "А".

Отборът на Ювентус затвърди доброто си представяне в последните мачове с нова победа. Този път “бианконерите” надделяха с 2:0 над Верона на “Алианц Стейдиъм” в двубой от 24-ия кръг на Серия “А”.

С днешната победа възпитаниците на Макс Алегри влязоха в топ 4 и вече изостават на само 8 точки от Интер.

Наставникът на Юве взе решение да пусне в игра от първата минута срещу Верона и двете нови попълнения Душан Влахович и Денис Закария. Сръбският стрелец си партнираше с Алваро Мората и Пауло Дибала в предни позиции, а Закария действаше в средата на терена заедно с Адриен Рабио и Артур.

Именно двете нови попълнения в редиците на “Старата госпожа” донесоха успеха за италианския гранд в днешната среща.

След добре разиграна атака в 13-ата минута Пауло Дибала намери Душан Влахович, а нападателят с хубав прехвърлящ удар даде аванс в резултата за своя тим.

Второто попадение в мача падна в 61-ата минута. Алваро Мората спечели доста терен с топка в крака и с добро извеждащо подаване намери Денис Закария, който с хладнокръвен изстрел оформи крайното – 2:0.