Юнайтед зае третото място в Англия след трета поредна победа
Форест продължава да е в опасната зона, след като в пореден мач не записаха успех.

Манчестър Юнайтед записа трети пореден успех във Висшата лига без да допусне гол, а този път на пътят им се изправиха Нотингам Форест с 2:0. Така „червените“ дяволи твърдо заеха третото място в класирането с 3 точки пред Нюкасъл.

Форест продължават да са в опасната зона, след като в поредна среща не успяха да постигнат победа.

Юнайтед вкара по едно попадение и през двете полувремена. Антони се разписа през първата част, а Далот през втората.

В 32-ата минута Юнайтед поведе. Антони вкара почти на празна врата, след като получи топката след рикошет. През първата част вратарят на Нотингам Кайлор Навас направи няколко страхотни спасявания.

В началото на второто полувреме Манчестър имаше шанс да вкара втори гол, но Антони направи два пропуска. В 76-ата минута „червените дяволи“ успяха да „затворят“ мача. Антони подаде хубав пас, който намери Диого Далот в наказателното поле и футболистът не сбърка за 0:2.

До края на срещата и двата отбора не сътвориха нищо кой знае какво и Юнайтед си тръгна със заслужени три точки.