Юве обърна Торино с два гола в последния четвърт час
Хуан Куадрадо с две асистенции

Шампионът Ювентус се разписа два пъти след две асистенции на Хуан Куадрадо в последния четвърт час игра, за да сътвори пълен обрат и се наложи над градския съперник Торино с 2:1 на “Алианц Стейдиъм” в мач от 10-ия кръг на Серия А.

Торино започна настъпателно и след само девет минути игра Николас Н’Кулу откри резултата – 0:1. Крехкият аванс обаче се запази чак до 77-ата минута на срещата, когато Хуан Куадрадо асистира на Уестън МакКени за 1:1.

Отново след точно подаване на Куадрадо Леонардо Бонучи оформи крайното 2:1, разписвайки се малко преди изтичането на редовните 90.

Юве е втори в таблицата с 20 точки от 10 мача, три пункта зад Милан, който е играл и една среща по-малко. Торино пък е 18-и с 6 точки и едва една победа.