Пламен Иванов с пореден дубъл при успеха над Атлетик (Куклен)

Загорец записа убедителна победа с 4:1 при визитата на Атлетик (Куклен) в среща от 33-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Загорец с победа и в последното си гостуване за сезона 1

Това бе и последното гостуване за сезона на тима на Мирослав Миндев, който отказва да намали темпото дори при видимо предрешената битка за първото място.

Новозагорци набраха актив от 80 точки, колкото има и лидерът в класирането Марица (Пловдив), който днес в двубой с еднопосочен трафик разгроми като гост последния в класирането Верея (Стара Загора) с 8:0.

На трета позиция със 78 точки е Черноморец (Бургас), който надигра Левски (Карлово) с 4:0.

Точни за днешната победа на Загорец бяха Николай Янков (преди почивката), както и Иван Стоянов и Пламен Иванов (два пъти) – през второто полувреме.

Загорец с победа и в последното си гостуване за сезона 2

В последния кръг новозагорци са домакини на Гигант (Съединение), Марица приема Борислав (Първомай), а Черноморец гостува на Карнобат.