Сестрата на Роналдо е бясна, иска от Сантош да се оттегли
Елма Авейро призова за оставката на Фернандо Сантош като селекционер на Португалия.

Елма Авейро, която е сестра на Кристиано Роналдо, избухна в социалните мрежи след отпадането на Португалия от Мондиала в Катар.

Тя призова селекционера Фернандо Сантош да се оттегли и да напусне националния отбор на “мореплавателите”.

Както е известно, Португалия загуби от Мароко с 0:1 на четвъртфиналната фаза на Световното първенство, а Сантош остави във втори пореден мач Кристиано Роналдо на резервната скамейка.

Легендарният нападател, който понастоящем е със статут на свободен агент, влезе през второто полувреме, когато мароканците вече водеха в резултата и не успя да помогне на своите съотборници да осъществят обрат или поне частичен такъв в срещата.

“Убиха човек. Убиха отбор. Убиха цяла нация”, написа Авейро в своя профил в “Instagram” и добави хаштаг #fernandosantosout