fbpx

Мачове / Футбол ТВ Програма

  • Понеделник
  • Вторник
  • Сряда
  • Четвъртък
  • Петък
  • Събота
  • Неделя
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед
05:30tv-plus Футбол: Ейбар - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
06:00max-sport-3 Серия А: Сасуоло - Интер
07:00film-plus Футбол: Валенсия - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00diema-sport-2 Футбол: Бирмингам Сити - Блекбърн Роувърс, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:00max-sport-3 Байерн ТВ: Шалке 04 - Байерн Мюнхен Мач от Германската Бундеслига
09:00film-plus Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00diema-sport Футбол: Монтана - Септември, мач от Втора професионална лига /п/
10:00max-sport-3 Серия А: Сампдория - Рома
12:00diema-sport-2 "Легендите на Висшата лига: Тони Адамс", предаване за английски футбол, 8-и епизод /п/
12:00diema-sport "Сезонът на Царско село", предаване за български футбол /п/
12:00max-sport-3 Серия А: Милан - Лече
12:30diema-sport-2 "Спомените на Гари Невил: Сол Кямбъл", предаване за английски футбол, 4-и епизод /п/
13:00diema-sport-2 "Легендите на Висшата лига: Робер Пирес", предаване за английски футбол, 16-и епизод /п/
13:00diema-sport "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 39-и епизод /п/
13:30diema-sport-2 "Легендите на Висшата лига: Тиери Анри", предаване за английски футбол, 11-и епизод /п/
14:00nova-sport Футбол: Стоук Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00diema-sport Футбол: БАТЕ Борисов - Рух Брест, мач от беларуската Висша лига /п/
14:00diema-sport-2 Футбол: Саутхямптън - Хъдърсфилд Таун, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00max-sport-3 Серия А: Лацио - Аталанта
14:20bnt-hd Футбол: Айнтрахт - Залцбург - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
16:00diema-sport-2 "Голямото интервю: Райън Гигс", предаване за английски футбол, 3-ти епизод /п/
16:00max-sport-3 Серия А: Лече - Ювентус
16:30diema-sport-2 "Спомените на Гари Невил: Майкъл Оуен", предаване за английски футбол, 11-и епизод /п/
17:00diema-sport-2 "Моите 11" с Майкъл Грей", предаване за английски футбол, 9-и епизод /п/
17:00film-plus Футбол: Леганес - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30bnt-hd Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Бразилия - Колумбия - четвъртфинална среща
18:00diema-sport-2 "Голямото интервю: Крис Уайлдър", предаване за английски футбол, 2-ри епизод /п/
18:00nova-sport Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
18:00diema-sport Футбол: Берое - Левски, мач от efbet Лига /п/
18:00max-sport-2 NHL: Класически мач от 1997г. Детройт Ред Уингс - Филаделфия Флайърс
18:00max-sport-3 Серия А Класика: Лацио - Рома Среща от сезон 2015/2016 г.
18:45diema-sport-2 "Футболни истории с Бруно Фернандеш", предаване за английски футбол, 1-ви епизод /п/
20:00ring-bg УЕФА Шампионска лига -най-добрите мачове в историята
20:00max-sport-3 Серия А: Интер - Ювентус Среща от сезон 2018/2019 г.
20:00nova-sport Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00diema-sport-2 "Моите 11" с Джеймс Колинс", предаване за английски футбол, 10-и епизод
21:00diema-sport Футбол: Динамо Брест - Славия Мозир, мач от беларуската Висша лига /п/
22:00film-plus Футбол: Реал /Сосиедад/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00tv-plus Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00max-sport-3 Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Арсенал Първи осминафинал Шампионска лига 2016/17г.
22:15diema-sport-2 "Голямото интервю: Джанфранко Дзола", предаване за английски футбол, 4-и епизод
22:50bnt-hd Треска за футбол Световно първенство 2014 г.: Бразилия - Колумбия - четвъртфинална среща
23:00diema-sport-2 Футбол: Бърнли - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
Мачовете по тв програма

AFAS Stadion 8 апр. 2020 6:45 pm
АЗ Алкмаар
- -
Фейенорд
Stadion Galgenwaard 9 апр. 2020 7:15 pm
Утрехт
- -
Аякс
9 апр. 2020 8:45 pm
Бери
- -
Транмиър
The Kassam Stadium 10 апр. 2020 12:00 am
Оксфорд Юнайтед
- -
Бристол Роувърс
The Cherry Red Records Stadium 10 апр. 2020 12:00 am
АФК Уимбълдън
- -
Съндърланд
Wham Stadium 10 апр. 2020 12:00 am
Акрингтън Станли
- -
Флийтууд Таун
Bloomfield Road 10 апр. 2020 12:00 am
Блекпул
- -
Рочдейл
Pirelli Stadium 10 апр. 2020 12:00 am
Бъртън Албион
- -
Шрусбъри
Priestfield Stadium 10 апр. 2020 12:00 am
Джилингам
- -
Ковънтри
Portman Road 10 апр. 2020 12:00 am
Ипсуич
- -
Болтън

 

 

P