Южна Америка: Копа Либертадорес 2021

Копа Либертадорес 2021

2020-2021
Основна схема
Плейофи
Група A

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Палмейрас
п п п з п
6
5
0
1
20
7
13
15
2
6
2
3
1
11
8
3
9
3
6
1
2
3
8
11
-3
5
4
6
1
1
4
6
19
-13
4
Палмейрас
Дефенса и Хустиния
Индепендиенте дел Вале
У. Де Депортес
1 Палмейрас 3–4 5–0 6–0
2 Дефенса и Хустиния 1–2 1–1 3–0
3 Индепендиенте дел Вале 0–1 1–1 4–0
4 У. Де Депортес 2–3 1–1 3–2
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
22 апр. 2021
- 03:00
У. Де Депортес
2 3
Палмейрас
У. Де Депортес - Палмейрас
22 апр. 2021
- 03:00
Индепендиенте дел Вале
1 1
Дефенса и Хустиния
Индепендиенте дел Вале - Дефенса и Хустиния
Кръг 2
28 апр. 2021
- 03:30
Палмейрас
5 0
Индепендиенте дел Вале
Палмейрас - Индепендиенте дел Вале
30 апр. 2021
- 01:00
Дефенса и Хустиния
3 0
У. Де Депортес
Дефенса и Хустиния - У. Де Депортес
Кръг 3
5 май 2021
- 03:30
Дефенса и Хустиния
1 2
Палмейрас
Дефенса и Хустиния - Палмейрас
7 май 2021
- 01:00
Индепендиенте дел Вале
4 0
У. Де Депортес
Индепендиенте дел Вале - У. Де Депортес
Кръг 4
12 май 2021
- 03:30
Индепендиенте дел Вале
0 1
Палмейрас
Индепендиенте дел Вале - Палмейрас
13 май 2021
- 05:00
У. Де Депортес
1 1
Дефенса и Хустиния
У. Де Депортес - Дефенса и Хустиния
Кръг 5
19 май 2021
- 01:15
Палмейрас
3 4
Дефенса и Хустиния
Палмейрас - Дефенса и Хустиния
19 май 2021
- 03:30
У. Де Депортес
3 2
Индепендиенте дел Вале
У. Де Депортес - Индепендиенте дел Вале
Кръг 6
28 май 2021
- 01:00
Палмейрас
6 0
У. Де Депортес
Палмейрас - У. Де Депортес
28 май 2021
- 01:00
Дефенса и Хустиния
1 1
Индепендиенте дел Вале
Дефенса и Хустиния - Индепендиенте дел Вале
Група B

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
3
1
2
12
5
7
10
2
Олимпия
п з п з п
6
3
0
3
13
14
-1
9
3
6
3
0
3
14
17
-3
9
4
6
2
1
3
8
11
-3
7
Интернасионал
Олимпия
Депортиво Тачира
Олуейс Реди
1 Интернасионал 6–1 4–0 0–0
2 Олимпия 0–1 6–2 2–1
3 Депортиво Тачира 2–1 3–2 7–2
4 Олуейс Реди 2–0 1–2 2–0
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
21 апр. 2021
- 01:15
Депортиво Тачира
3 2
Олимпия
Депортиво Тачира - Олимпия
21 апр. 2021
- 01:15
Олуейс Реди
2 0
Интернасионал
Олуейс Реди - Интернасионал
Кръг 2
28 апр. 2021
- 03:30
Интернасионал
4 0
Депортиво Тачира
Интернасионал - Депортиво Тачира
29 апр. 2021
- 05:00
Олимпия
2 1
Олуейс Реди
Олимпия - Олуейс Реди
Кръг 3
6 май 2021
- 03:00
Интернасионал
6 1
Олимпия
Интернасионал - Олимпия
8 май 2021
- 01:00
Олуейс Реди
2 0
Депортиво Тачира
Олуейс Реди - Депортиво Тачира
Кръг 4
12 май 2021
- 01:15
Депортиво Тачира
2 1
Интернасионал
Депортиво Тачира - Интернасионал
14 май 2021
- 03:00
Олуейс Реди
1 2
Олимпия
Олуейс Реди - Олимпия
Кръг 5
20 май 2021
- 05:00
Депортиво Тачира
7 2
Олуейс Реди
Депортиво Тачира - Олуейс Реди
21 май 2021
- 03:00
Олимпия
0 1
Интернасионал
Олимпия - Интернасионал
Кръг 6
27 май 2021
- 01:00
Интернасионал
0 0
Олуейс Реди
Интернасионал - Олуейс Реди
27 май 2021
- 01:00
Олимпия
6 2
Депортиво Тачира
Олимпия - Депортиво Тачира
Група C

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
4
1
1
10
3
7
13
2
6
3
1
2
6
2
4
10
3
Сантош
з п п з з
6
2
0
4
8
9
-1
6
4
6
2
0
4
4
14
-10
6
Барселона Гуаякил
Бока Хуниорс
Сантош
Дъ Стронгест
1 Барселона Гуаякил 1–0 3–1 4–0
2 Бока Хуниорс 0–0 2–0 3–0
3 Сантош 0–2 1–0 5–0
4 Дъ Стронгест 2–0 0–1 2–1
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
21 апр. 2021
- 01:15
Сантош
0 2
Барселона Гуаякил
Сантош - Барселона Гуаякил
23 апр. 2021
- 01:00
Дъ Стронгест
0 1
Бока Хуниорс
Дъ Стронгест - Бока Хуниорс
Кръг 2
28 апр. 2021
- 03:30
Бока Хуниорс
2 0
Сантош
Бока Хуниорс - Сантош
29 апр. 2021
- 05:00
Барселона Гуаякил
4 0
Дъ Стронгест
Барселона Гуаякил - Дъ Стронгест
Кръг 3
5 май 2021
- 01:15
Сантош
5 0
Дъ Стронгест
Сантош - Дъ Стронгест
5 май 2021
- 03:30
Барселона Гуаякил
1 0
Бока Хуниорс
Барселона Гуаякил - Бока Хуниорс
Кръг 4
12 май 2021
- 01:15
Дъ Стронгест
2 0
Барселона Гуаякил
Дъ Стронгест - Барселона Гуаякил
12 май 2021
- 01:15
Сантош
1 0
Бока Хуниорс
Сантош - Бока Хуниорс
Кръг 5
19 май 2021
- 01:15
Дъ Стронгест
2 1
Сантош
Дъ Стронгест - Сантош
21 май 2021
- 03:00
Бока Хуниорс
0 0
Барселона Гуаякил
Бока Хуниорс - Барселона Гуаякил
Кръг 6
27 май 2021
- 03:00
Бока Хуниорс
3 0
Дъ Стронгест
Бока Хуниорс - Дъ Стронгест
27 май 2021
- 03:00
Барселона Гуаякил
3 1
Сантош
Барселона Гуаякил - Сантош
Група D

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Флуминензе
п р п з п
6
3
2
1
10
7
3
11
2
6
2
3
1
7
7
0
9
3
Хуниор
з р р п р
6
1
4
1
6
6
0
7
4
6
0
3
3
4
7
-3
3
Флуминензе
Ривър Плейт
Хуниор
Колон Санта Фе
1 Флуминензе 1–1 1–2 2–1
2 Ривър Плейт 1–3 2–1 2–1
3 Хуниор 1–1 1–1 1–1
4 Колон Санта Фе 1–2 0–0 0–0
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
23 апр. 2021
- 05:00
Хуниор
1 1
Колон Санта Фе
Хуниор - Колон Санта Фе
24 апр. 2021
- 01:00
Флуминензе
1 1
Ривър Плейт
Флуминензе - Ривър Плейт
Кръг 2
29 апр. 2021
- 03:00
Колон Санта Фе
1 2
Флуминензе
Колон Санта Фе - Флуминензе
29 апр. 2021
- 03:00
Ривър Плейт
2 1
Хуниор
Ривър Плейт - Хуниор
Кръг 3
7 май 2021
- 03:00
Колон Санта Фе
0 0
Ривър Плейт
Колон Санта Фе - Ривър Плейт
7 май 2021
- 03:00
Хуниор
1 1
Флуминензе
Хуниор - Флуминензе
Кръг 4
13 май 2021
- 03:00
Флуминензе
2 1
Колон Санта Фе
Флуминензе - Колон Санта Фе
13 май 2021
- 03:00
Хуниор
1 1
Ривър Плейт
Хуниор - Ривър Плейт
Кръг 5
19 май 2021
- 03:30
Флуминензе
1 2
Хуниор
Флуминензе - Хуниор
20 май 2021
- 03:00
Ривър Плейт
2 1
Колон Санта Фе
Ривър Плейт - Колон Санта Фе
Кръг 6
26 май 2021
- 01:15
Ривър Плейт
1 3
Флуминензе
Ривър Плейт - Флуминензе
26 май 2021
- 01:15
Колон Санта Фе
0 0
Хуниор
Колон Санта Фе - Хуниор
Група E

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
4
2
0
9
2
7
14
2
Сао Пауло
п р р з п
6
3
2
1
9
2
7
11
3
6
1
1
4
3
10
-7
4
4
Рентистас
з р р з з
6
0
3
3
2
9
-7
3
Расинг Клуб
Сао Пауло
Спортинг Кристал
Рентистас
1 Расинг Клуб 0–0 2–1 3–0
2 Сао Пауло 0–1 3–0 2–0
3 Спортинг Кристал 0–2 0–3 2–0
4 Рентистас 1–1 1–1 0–0
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
21 апр. 2021
- 03:30
Спортинг Кристал
0 3
Сао Пауло
Спортинг Кристал - Сао Пауло
22 апр. 2021
- 03:00
Рентистас
1 1
Расинг Клуб
Рентистас - Расинг Клуб
Кръг 2
30 апр. 2021
- 03:00
Сао Пауло
2 0
Рентистас
Сао Пауло - Рентистас
1 май 2021
- 01:00
Расинг Клуб
2 1
Спортинг Кристал
Расинг Клуб - Спортинг Кристал
Кръг 3
6 май 2021
- 03:00
Рентистас
0 0
Спортинг Кристал
Рентистас - Спортинг Кристал
7 май 2021
- 01:00
Расинг Клуб
0 0
Сао Пауло
Расинг Клуб - Сао Пауло
Кръг 4
12 май 2021
- 03:30
Спортинг Кристал
0 2
Расинг Клуб
Спортинг Кристал - Расинг Клуб
13 май 2021
- 01:00
Рентистас
1 1
Сао Пауло
Рентистас - Сао Пауло
Кръг 5
19 май 2021
- 03:30
Сао Пауло
0 1
Расинг Клуб
Сао Пауло - Расинг Клуб
20 май 2021
- 01:00
Спортинг Кристал
2 0
Рентистас
Спортинг Кристал - Рентистас
Кръг 6
26 май 2021
- 03:30
Расинг Клуб
3 0
Рентистас
Расинг Клуб - Рентистас
26 май 2021
- 03:30
Сао Пауло
3 0
Спортинг Кристал
Сао Пауло - Спортинг Кристал
Група F

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
4
0
2
7
3
4
12
2
У. Католика
з п п з п
6
3
0
3
6
6
0
9
3
Насионал
р з р п п
6
2
2
2
8
9
-1
8
4
Насионал
р з р з з
6
1
2
3
6
9
-3
5
Архентинос Хуниорс
У. Католика
Насионал
Насионал
1 Архентинос Хуниорс 0–1 2–0 1–0
2 У. Католика 0–2 3–1 2–0
3 Насионал 2–0 1–0 4–4
4 Насионал 0–2 2–0 0–0
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
21 апр. 2021
- 01:15
Архентинос Хуниорс
2 0
Насионал
Архентинос Хуниорс - Насионал
23 апр. 2021
- 03:00
Насионал
2 0
У. Католика
Насионал - У. Католика
Кръг 2
30 апр. 2021
- 01:00
Насионал
4 4
Насионал
Насионал - Насионал
1 май 2021
- 01:00
У. Католика
0 2
Архентинос Хуниорс
У. Католика - Архентинос Хуниорс
Кръг 3
6 май 2021
- 05:00
У. Католика
3 1
Насионал
У. Католика - Насионал
8 май 2021
- 01:00
Насионал
0 2
Архентинос Хуниорс
Насионал - Архентинос Хуниорс
Кръг 4
13 май 2021
- 01:00
Архентинос Хуниорс
0 1
У. Католика
Архентинос Хуниорс - У. Католика
13 май 2021
- 05:00
Насионал
0 0
Насионал
Насионал - Насионал
Кръг 5
19 май 2021
- 01:15
Насионал
1 0
У. Католика
Насионал - У. Католика
21 май 2021
- 01:00
Архентинос Хуниорс
1 0
Насионал
Архентинос Хуниорс - Насионал
Кръг 6
27 май 2021
- 05:00
Насионал
2 0
Архентинос Хуниорс
Насионал - Архентинос Хуниорс
27 май 2021
- 05:00
У. Католика
2 0
Насионал
У. Католика - Насионал
Група G

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Фламенго
п п р р р
6
3
3
0
14
9
5
12
2
6
3
1
2
10
8
2
10
3
ЛДУ Кито
п з з р п
6
2
2
2
15
13
2
8
4
6
0
2
4
8
17
-9
2
Фламенго
Велес Сарсфилд
ЛДУ Кито
Унион Ла Калера
1 Фламенго 0–0 2–2 4–1
2 Велес Сарсфилд 2–3 3–1 2–1
3 ЛДУ Кито 2–3 3–1 5–2
4 Унион Ла Калера 2–2 0–2 2–2
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
21 апр. 2021
- 03:30
Велес Сарсфилд
2 3
Фламенго
Велес Сарсфилд - Фламенго
22 апр. 2021
- 05:00
Унион Ла Калера
2 2
ЛДУ Кито
Унион Ла Калера - ЛДУ Кито
Кръг 2
28 апр. 2021
- 01:15
Фламенго
4 1
Унион Ла Калера
Фламенго - Унион Ла Калера
28 апр. 2021
- 01:15
ЛДУ Кито
3 1
Велес Сарсфилд
ЛДУ Кито - Велес Сарсфилд
Кръг 3
5 май 2021
- 01:15
Унион Ла Калера
0 2
Велес Сарсфилд
Унион Ла Калера - Велес Сарсфилд
5 май 2021
- 03:30
ЛДУ Кито
2 3
Фламенго
ЛДУ Кито - Фламенго
Кръг 4
12 май 2021
- 03:30
Унион Ла Калера
2 2
Фламенго
Унион Ла Калера - Фламенго
14 май 2021
- 01:00
Велес Сарсфилд
3 1
ЛДУ Кито
Велес Сарсфилд - ЛДУ Кито
Кръг 5
20 май 2021
- 01:00
Велес Сарсфилд
2 1
Унион Ла Калера
Велес Сарсфилд - Унион Ла Калера
20 май 2021
- 03:00
Фламенго
2 2
ЛДУ Кито
Фламенго - ЛДУ Кито
Кръг 6
28 май 2021
- 03:00
ЛДУ Кито
5 2
Унион Ла Калера
ЛДУ Кито - Унион Ла Калера
28 май 2021
- 03:00
Фламенго
0 0
Велес Сарсфилд
Фламенго - Велес Сарсфилд
Група H

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
6
5
1
0
15
3
12
16
2
6
3
1
2
4
5
-1
10
3
6
1
1
4
5
9
-4
4
4
6
0
3
3
2
9
-7
3
Атлетико МГ
Серо Портеньо
Америка Де Кали
Депортиво Ла Гуайра
1 Атлетико МГ 4–0 2–1 4–0
2 Серо Портеньо 0–1 1–0 0–0
3 Америка Де Кали 1–3 0–2 3–1
4 Депортиво Ла Гуайра 1–1 0–1 0–0
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
22 апр. 2021
- 05:00
Америка Де Кали
0 2
Серо Портеньо
Америка Де Кали - Серо Портеньо
23 апр. 2021
- 01:00
Депортиво Ла Гуайра
1 1
Атлетико МГ
Депортиво Ла Гуайра - Атлетико МГ
Кръг 2
28 апр. 2021
- 01:15
Атлетико МГ
2 1
Америка Де Кали
Атлетико МГ - Америка Де Кали
30 апр. 2021
- 01:00
Серо Портеньо
0 0
Депортиво Ла Гуайра
Серо Портеньо - Депортиво Ла Гуайра
Кръг 3
5 май 2021
- 01:15
Атлетико МГ
4 0
Серо Портеньо
Атлетико МГ - Серо Портеньо
7 май 2021
- 05:00
Депортиво Ла Гуайра
0 0
Америка Де Кали
Депортиво Ла Гуайра - Америка Де Кали
Кръг 4
13 май 2021
- 03:00
Депортиво Ла Гуайра
0 1
Серо Портеньо
Депортиво Ла Гуайра - Серо Портеньо
14 май 2021
- 03:00
Америка Де Кали
1 3
Атлетико МГ
Америка Де Кали - Атлетико МГ
Кръг 5
20 май 2021
- 03:00
Серо Портеньо
0 1
Атлетико МГ
Серо Портеньо - Атлетико МГ
20 май 2021
- 05:00
Америка Де Кали
3 1
Депортиво Ла Гуайра
Америка Де Кали - Депортиво Ла Гуайра
Кръг 6
26 май 2021
- 03:30
Атлетико МГ
4 0
Депортиво Ла Гуайра
Атлетико МГ - Депортиво Ла Гуайра
26 май 2021
- 03:30
Серо Портеньо
1 0
Америка Де Кали
Серо Портеньо - Америка Де Кали
покажи на цял екран
Осминафинали
Четвъртфинали
Полуфинал
14 юли 2021
- 01:15
Бока Хуниорс
0 0
Атлетико МГ
Бока Хуниорс - Атлетико МГ
21 юли 2021
- 01:15
Атлетико МГ
0 0
Бока Хуниорс
Атлетико МГ - Бока Хуниорс
14 юли 2021
- 01:15
Серо Портеньо
0 2
Флуминензе
Серо Портеньо - Флуминензе
4 авг. 2021
- 01:15
Флуминензе
1 0
Серо Портеньо
Флуминензе - Серо Портеньо
14 юли 2021
- 03:30
Сао Пауло
1 1
Расинг Клуб
Сао Пауло - Расинг Клуб
21 юли 2021
- 03:30
Расинг Клуб
1 3
Сао Пауло
Расинг Клуб - Сао Пауло
15 юли 2021
- 01:15
У. Католика
0 1
Палмейрас
У. Католика - Палмейрас
22 юли 2021
- 01:15
Палмейрас
1 0
У. Католика
Палмейрас - У. Католика
15 юли 2021
- 01:15
Велес Сарсфилд
1 0
Барселона Гуаякил
Велес Сарсфилд - Барселона Гуаякил
22 юли 2021
- 01:15
Барселона Гуаякил
3 1
Велес Сарсфилд
Барселона Гуаякил - Велес Сарсфилд
15 юли 2021
- 03:30
Дефенса и Хустиния
0 1
Фламенго
Дефенса и Хустиния - Фламенго
22 юли 2021
- 03:30
Фламенго
4 1
Дефенса и Хустиния
Фламенго - Дефенса и Хустиния
15 юли 2021
- 03:30
Ривър Плейт
1 1
Архентинос Хуниорс
Ривър Плейт - Архентинос Хуниорс
22 юли 2021
- 03:30
Архентинос Хуниорс
0 2
Ривър Плейт
Архентинос Хуниорс - Ривър Плейт
16 юли 2021
- 03:30
Олимпия
0 0
Интернасионал
Олимпия - Интернасионал
23 юли 2021
- 03:30
Интернасионал
0 0
Олимпия
Интернасионал - Олимпия
11 авг. 2021
- 03:30
Сао Пауло
1 1
Палмейрас
Сао Пауло - Палмейрас
18 авг. 2021
- 03:30
Палмейрас
3 0
Сао Пауло
Палмейрас - Сао Пауло
12 авг. 2021
- 01:15
Олимпия
1 4
Фламенго
Олимпия - Фламенго
19 авг. 2021
- 01:15
Фламенго
5 1
Олимпия
Фламенго - Олимпия
12 авг. 2021
- 03:30
Ривър Плейт
0 1
Атлетико МГ
Ривър Плейт - Атлетико МГ
19 авг. 2021
- 03:30
Атлетико МГ
3 0
Ривър Плейт
Атлетико МГ - Ривър Плейт
13 авг. 2021
- 03:30
Флуминензе
2 2
Барселона Гуаякил
Флуминензе - Барселона Гуаякил
20 авг. 2021
- 03:30
Барселона Гуаякил
1 1
Флуминензе
Барселона Гуаякил - Флуминензе
22 сеп. 2021
- 03:30
Палмейрас
0 0
Атлетико МГ
Палмейрас - Атлетико МГ
29 сеп. 2021
- 03:30
Атлетико МГ
1 1
Палмейрас
Атлетико МГ - Палмейрас
23 сеп. 2021
- 03:30
Фламенго
2 0
Барселона Гуаякил
Фламенго - Барселона Гуаякил
30 сеп. 2021
- 03:30
Барселона Гуаякил
0 2
Фламенго
Барселона Гуаякил - Фламенго
Позиция#
Играч
Голове
1
10
2
Флуминензе
7
3
Атлетико МГ
7
4
Фламенго
6
5
Палмейрас
6
6
Ривър Плейт
Дефенса и Хустиния
5
7
Расинг Клуб
5
8
ЛДУ Кито
4
9
Интернасионал
4
10
Фламенго
4
11
Палмейрас
4
12
Дефенса и Хустиния
4
13
Насионал
4
14
Олимпия
4
15
3
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Атлетико МГ
5
2
Расинг Клуб
4
3
Фламенго
4
4
4
5
Фламенго
4
6
Фламенго
4
7
Депортиво Тачира
4
8
Интернасионал
Фламенго
3
9
Велес Сарсфилд
3
10
Расинг Клуб
3
11
Атлетико МГ
3
12
Олимпия
3
13
Барселона Гуаякил
3
14
Дъ Стронгест
3
15
Палмейрас
2
#
Играч
Точки
1
Willian Arão
Фламенго
Фламенго
2
0
1
7
2
F. Mancuello
Велес Сарсфилд
Велес Сарсфилд
1
0
1
6
3
C. Quintana
Архентинос Хуниорс
Архентинос Хуниорс
4
1
0
6
4
G. Hauche
Архентинос Хуниорс
Архентинос Хуниорс
1
0
1
6
5
J. Maidana
Ривър Плейт
Ривър Плейт
1
0
1
6
6
L. Piovi
ЛДУ Кито
ЛДУ Кито
1
0
1
6
7
I. Fernández
Атлетико МГ
Атлетико МГ
1
0
1
6
8
B. Piñatares
Барселона Гуаякил
Барселона Гуаякил
6
0
0
6
9
C. Cándido
Насионал
Насионал
1
0
1
6
10
G. Corujo
Насионал
Насионал
1
0
1
6
11
F. Carballo
Насионал
Насионал
1
0
1
6
12
A. Quintero
У. Де Депортес
У. Де Депортес
1
0
1
6
13
Сантяго Касерес
Велес Сарсфилд
Велес Сарсфилд
5
0
0
5
14
Nathan
Атлетико МГ
Атлетико МГ
0
0
1
5
15
Vitor Bueno
Сао Пауло
Сао Пауло
0
0
1
5
16
Léo Pereira
Фламенго
Фламенго
0
0
1
5
17
C. Almeida
Насионал
Насионал
0
0
1
5
18
L. Orbán
Расинг Клуб
Расинг Клуб
0
0
1
5
19
William da Silva
Сао Пауло
Сао Пауло
0
0
1
5
20
G. Castellani
Унион Ла Калера
Унион Ла Калера
3
1
0
5
21
F. Flores
Депортиво Тачира
Депортиво Тачира
3
1
0
5
22
L. Martínez
Барселона Гуаякил
Барселона Гуаякил
3
1
0
5
23
M. Zoch
Дъ Стронгест
Дъ Стронгест
0
0
1
5
24
M. Covea
Депортиво Тачира
Депортиво Тачира
3
1
0
5
Копа Либертадорес е ежегоден футболен турнир за клубове от Южна Америка, като представлява еквивалент на Европейската Шампионска лига. Турнирът е организиран от Южноамериканската футболна асоциация. Основан е през 1960 година. В него вземат участие 47 отбора, като се състезават отбори от всички държави в Южна Америка, както и от Мексико.Форматът изисква да се състезват по 5 отбора от Аржентина и Бразилия и по 3 отбора от всички останали държави. От всяка страна се класират шампионите, както и останалите отбори, класирали се на по-предни позиции. Играе се първо предварителен кръг, където шестте отбори победители се класират за групова фаз ,където ги очакват и следващите 26 отбора. Там те се разпределят в осем групи по 4-ти отбора, като водачите в групите са аржентински или бразилски отбори. Играе се всеки срещу всеки на разменено гостуване, като класиралите се на първите две места продължават към фазата на директните елиминации, където след два мача на разменено гостуване отборите се класират напред.
P