Румъния: Лига 1 2022

Румъния Лига 1 2022

2021-2022
Шампионска група
Група на изпадащите
Основен етап

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
10
8
1
1
24
7
17
25
2
10
7
0
3
22
9
13
21
3
ЧФР Клуж
п п п п з
10
6
1
3
18
9
9
19
4
Волунтари
з з з р р
>
9
2
2
5
8
14
-6
8
5
10
2
2
6
5
16
-11
8
6
Питещ
п з з з з
>
9
1
0
8
3
25
-22
3
Стяуа Букурещ
Университатя Крайова
ЧФР Клуж
Волунтари
Фарул Костанца
Питещ
1 Стяуа Букурещ 0–2 3–1 4–0 2–0 4–0
2 Университатя Крайова 0–1 3–2 1–0 4–1 3–0
3 ЧФР Клуж 0–1 2–1 3–1 1–0 2–0
4 Волунтари 2–2 3–1 0–1 1–0 0–1
5 Фарул Костанца 0–4 0–3 0–0 1–1 1–0
6 Питещ 2–3 0–4 0–6 0–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
11 мар. 2022
- 20:30
Университатя Крайова
3 0
Питещ
Университатя Крайова - Питещ
12 мар. 2022
- 20:30
ЧФР Клуж
3 1
Волунтари
ЧФР Клуж - Волунтари
14 мар. 2022
- 21:00
Стяуа Букурещ
2 0
Фарул Костанца
Стяуа Букурещ - Фарул Костанца
Кръг 2
18 мар. 2022
- 20:30
Волунтари
3 1
Университатя Крайова
Волунтари - Университатя Крайова
19 мар. 2022
- 20:30
Фарул Костанца
0 0
ЧФР Клуж
Фарул Костанца - ЧФР Клуж
20 мар. 2022
- 19:00
Питещ
2 3
Стяуа Букурещ
Питещ - Стяуа Букурещ
Кръг 3
2 апр. 2022
- 17:30
Волунтари
1 0
Фарул Костанца
Волунтари - Фарул Костанца
3 апр. 2022
- 19:00
Стяуа Букурещ
0 2
Университатя Крайова
Стяуа Букурещ - Университатя Крайова
4 апр. 2022
- 21:00
ЧФР Клуж
2 0
Питещ
ЧФР Клуж - Питещ
Кръг 4
9 апр. 2022
- 17:30
Питещ
0 2
Фарул Костанца
Питещ - Фарул Костанца
10 апр. 2022
- 20:30
Университатя Крайова
3 2
ЧФР Клуж
Университатя Крайова - ЧФР Клуж
11 апр. 2022
- 21:00
Стяуа Букурещ
4 0
Волунтари
Стяуа Букурещ - Волунтари
Кръг 5
16 апр. 2022
- 17:30
Волунтари
0 1
Питещ
Волунтари - Питещ
16 апр. 2022
- 20:30
Фарул Костанца
0 3
Университатя Крайова
Фарул Костанца - Университатя Крайова
17 апр. 2022
- 20:30
ЧФР Клуж
0 1
Стяуа Букурещ
ЧФР Клуж - Стяуа Букурещ
Кръг 6
24 апр. 2022
- 19:00
Волунтари
0 1
ЧФР Клуж
Волунтари - ЧФР Клуж
25 апр. 2022
- 18:00
Питещ
0 4
Университатя Крайова
Питещ - Университатя Крайова
25 апр. 2022
- 21:00
Фарул Костанца
0 4
Стяуа Букурещ
Фарул Костанца - Стяуа Букурещ
Кръг 7
30 апр. 2022
- 20:00
Университатя Крайова
1 0
Волунтари
Университатя Крайова - Волунтари
1 май 2022
- 21:30
ЧФР Клуж
1 0
Фарул Костанца
ЧФР Клуж - Фарул Костанца
2 май 2022
- 20:30
Стяуа Букурещ
4 0
Питещ
Стяуа Букурещ - Питещ
Кръг 8
7 май 2022
- 17:30
Фарул Костанца
1 1
Волунтари
Фарул Костанца - Волунтари
7 май 2022
- 20:30
Питещ
0 6
ЧФР Клуж
Питещ - ЧФР Клуж
8 май 2022
- 19:30
Университатя Крайова
0 1
Стяуа Букурещ
Университатя Крайова - Стяуа Букурещ
Кръг 9
14 май 2022
- 16:30
Фарул Костанца
1 0
Питещ
Фарул Костанца - Питещ
14 май 2022
- 21:00
Волунтари
2 2
Стяуа Букурещ
Волунтари - Стяуа Букурещ
15 май 2022
- 21:30
ЧФР Клуж
2 1
Университатя Крайова
ЧФР Клуж - Университатя Крайова
Кръг 10
20 май 2022
- 20:30
Университатя Крайова
4 1
Фарул Костанца
Университатя Крайова - Фарул Костанца
22 май 2022
- 21:30
Стяуа Букурещ
3 1
ЧФР Клуж
Стяуа Букурещ - ЧФР Клуж
23 май 2022
- 17:30
Питещ
- -
Волунтари
Питещ - Волунтари

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
9
7
1
1
21
4
17
22
2
9
6
1
2
22
7
15
19
3
9
6
0
3
18
9
9
18
4
9
5
2
2
14
11
3
17
5
Миовени
п п з з п
9
5
1
3
12
10
2
16
6
9
4
2
3
14
11
3
14
7
УТА Арад
з п з п р
9
4
1
4
10
6
4
13
8
9
2
2
5
8
8
0
8
9
9
1
0
8
6
31
-25
3
10
9
0
0
9
4
32
-28
0
Сфанту Георге
Рапид Виена
ФК Ботошани
У Крайова 1948
Миовени
Динамо Букурещ
УТА Арад
Киндия Търговище
Газ Метан Медиаш
Академика Клинчени
1 Сфанту Георге 3–1 1–0 2–1 3–1 6–0
2 Рапид Виена 1–0 3–0 2–3 3–1 8–0
3 ФК Ботошани 0–1 2–1 2–3 1–0 5–0
4 У Крайова 1948 0–5 1–1 1–0 4–0
5 Миовени 3–2 0–2 2–0 1–0
6 Динамо Букурещ 0–0 1–2 1–1 5–1
7 УТА Арад 0–2 1–0 1–0 4–0 3–0
8 Киндия Търговище 0–0 1–2 0–0 0–2 3–0
9 Газ Метан Медиаш 0–2 1–2 0–1 4–3
10 Академика Клинчени 0–1 0–4 0–2 0–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кръг 1
11 мар. 2022
- 17:30
УТА Арад
3 0
Академика Клинчени
УТА Арад - Академика Клинчени
12 мар. 2022
- 17:30
Киндия Търговище
0 0
У Крайова 1948
Киндия Търговище - У Крайова 1948
13 мар. 2022
- 17:30
Сфанту Георге
3 1
Миовени
Сфанту Георге - Миовени
13 мар. 2022
- 20:30
Рапид Виена
3 1
Динамо Букурещ
Рапид Виена - Динамо Букурещ
14 мар. 2022
- 18:00
ФК Ботошани
5 0
Газ Метан Медиаш
ФК Ботошани - Газ Метан Медиаш
Кръг 2
18 мар. 2022
- 17:30
ФК Ботошани
1 0
УТА Арад
ФК Ботошани - УТА Арад
19 мар. 2022
- 12:30
Газ Метан Медиаш
0 2
У Крайова 1948
Газ Метан Медиаш - У Крайова 1948
19 мар. 2022
- 15:00
Академика Клинчени
0 1
Рапид Виена
Академика Клинчени - Рапид Виена
20 мар. 2022
- 16:00
Динамо Букурещ
0 0
Сфанту Георге
Динамо Букурещ - Сфанту Георге
21 мар. 2022
- 20:30
Миовени
1 0
Киндия Търговище
Миовени - Киндия Търговище
Кръг 3
1 апр. 2022
- 17:30
У Крайова 1948
1 1
Миовени
У Крайова 1948 - Миовени
1 апр. 2022
- 20:30
Киндия Търговище
0 2
Динамо Букурещ
Киндия Търговище - Динамо Букурещ
2 апр. 2022
- 12:00
УТА Арад
4 0
Газ Метан Медиаш
УТА Арад - Газ Метан Медиаш
2 апр. 2022
- 20:30
Рапид Виена
3 0
ФК Ботошани
Рапид Виена - ФК Ботошани
4 апр. 2022
- 18:00
Сфанту Георге
6 0
Академика Клинчени
Сфанту Георге - Академика Клинчени
Кръг 4
8 апр. 2022
- 17:30
Академика Клинчени
0 3
Киндия Търговище
Академика Клинчени - Киндия Търговище
8 апр. 2022
- 20:30
Динамо Букурещ
1 2
У Крайова 1948
Динамо Букурещ - У Крайова 1948
9 апр. 2022
- 20:30
УТА Арад
0 2
Рапид Виена
УТА Арад - Рапид Виена
10 апр. 2022
- 17:30
ФК Ботошани
0 1
Сфанту Георге
ФК Ботошани - Сфанту Георге
11 апр. 2022
- 18:00
Газ Метан Медиаш
1 2
Миовени
Газ Метан Медиаш - Миовени
Кръг 5
15 апр. 2022
- 17:30
Киндия Търговище
1 2
ФК Ботошани
Киндия Търговище - ФК Ботошани
15 апр. 2022
- 20:30
Миовени
2 0
Динамо Букурещ
Миовени - Динамо Букурещ
16 апр. 2022
- 15:00
Сфанту Георге
1 0
УТА Арад
Сфанту Георге - УТА Арад
17 апр. 2022
- 15:00
У Крайова 1948
4 0
Академика Клинчени
У Крайова 1948 - Академика Клинчени
18 апр. 2022
- 20:30
Рапид Виена
8 0
Газ Метан Медиаш
Рапид Виена - Газ Метан Медиаш
Кръг 6
22 апр. 2022
- 17:30
Академика Клинчени
0 2
Миовени
Академика Клинчени - Миовени
22 апр. 2022
- 20:00
Газ Метан Медиаш
0 1
Динамо Букурещ
Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ
23 апр. 2022
- 13:30
УТА Арад
1 0
Киндия Търговище
УТА Арад - Киндия Търговище
23 апр. 2022
- 21:00
Рапид Виена
1 0
Сфанту Георге
Рапид Виена - Сфанту Георге
25 апр. 2022
- 15:30
ФК Ботошани
2 1
У Крайова 1948
ФК Ботошани - У Крайова 1948
Кръг 7
29 апр. 2022
- 17:30
Сфанту Георге
3 1
Газ Метан Медиаш
Сфанту Георге - Газ Метан Медиаш
29 апр. 2022
- 20:30
Киндия Търговище
0 0
Рапид Виена
Киндия Търговище - Рапид Виена
30 апр. 2022
- 12:30
Динамо Букурещ
5 1
Академика Клинчени
Динамо Букурещ - Академика Клинчени
1 май 2022
- 19:00
У Крайова 1948
1 0
УТА Арад
У Крайова 1948 - УТА Арад
2 май 2022
- 17:30
Миовени
0 2
ФК Ботошани
Миовени - ФК Ботошани
Кръг 8
6 май 2022
- 17:30
Газ Метан Медиаш
4 3
Академика Клинчени
Газ Метан Медиаш - Академика Клинчени
6 май 2022
- 20:30
ФК Ботошани
2 3
Динамо Букурещ
ФК Ботошани - Динамо Букурещ
7 май 2022
- 15:00
УТА Арад
1 0
Миовени
УТА Арад - Миовени
8 май 2022
- 14:30
Сфанту Георге
2 1
Киндия Търговище
Сфанту Георге - Киндия Търговище
9 май 2022
- 20:30
Рапид Виена
2 3
У Крайова 1948
Рапид Виена - У Крайова 1948
Кръг 9
13 май 2022
- 17:30
Киндия Търговище
3 0
Газ Метан Медиаш
Киндия Търговище - Газ Метан Медиаш
13 май 2022
- 20:30
Динамо Букурещ
1 1
УТА Арад
Динамо Букурещ - УТА Арад
16 май 2022
- 20:30
У Крайова 1948
0 5
Сфанту Георге
У Крайова 1948 - Сфанту Георге
16 май 2022
- 20:30
Миовени
3 2
Рапид Виена
Миовени - Рапид Виена
16 май 2022
- 20:30
Академика Клинчени
0 4
ФК Ботошани
Академика Клинчени - ФК Ботошани

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
ЧФР Клуж
п п п п п
30
24
4
2
48
16
32
76
2
30
18
8
4
54
28
26
62
3
30
16
6
8
55
29
26
54
4
30
14
6
10
42
21
21
48
5
Питещ
п п р п п
30
14
6
10
28
22
6
48
6
Волунтари
з п р з з
30
13
8
9
31
27
4
47
7
30
11
13
6
33
28
5
46
8
УТА Арад
р р п з п
30
9
13
8
24
20
4
40
9
30
9
13
8
34
31
3
40
10
30
9
12
9
33
29
4
39
11
30
8
11
11
23
23
0
35
12
30
8
9
13
31
35
-4
33
13
Миовени
з р р з з
30
6
11
13
19
36
-17
29
14
30
6
6
18
21
46
-25
24
15
30
4
5
21
24
66
-42
17
16
30
3
5
22
21
64
-43
14
- Лига 1 (Шампионска група)
- Лига 1 (Група на изпадащите)
покажи на цял екран
ЧФР Клуж
Стяуа Букурещ
Университатя Крайова
Фарул Костанца
Питещ
Волунтари
ФК Ботошани
УТА Арад
Рапид Виена
Сфанту Георге
Киндия Търговище
У Крайова 1948
Миовени
Газ Метан Медиаш
Динамо Букурещ
Академика Клинчени
1 ЧФР Клуж 4–1 1–0 1–0 1–0 1–0 1–1 0–0 2–1 2–0 1–0 3–2 1–0 2–1 4–1 2–0
2 Стяуа Букурещ 3–3 4–1 0–2 2–1 1–0 3–1 2–1 3–1 1–1 3–2 2–2 3–0 2–1 6–0 3–2
3 Университатя Крайова 1–1 2–3 1–0 1–0 3–0 1–2 0–0 1–0 1–1 1–0 2–0 5–2 1–0 5–0 5–0
4 Фарул Костанца 0–2 0–1 1–0 0–1 3–0 2–0 0–0 2–0 1–0 0–1 3–2 2–1 2–0 3–0 5–0
5 Питещ 0–1 1–0 3–2 2–1 0–0 0–1 0–1 0–1 1–1 0–0 1–0 1–0 1–2 2–1 1–0
6 Волунтари 0–1 0–0 1–1 1–0 0–2 0–1 2–1 0–0 3–1 2–1 2–1 4–0 3–1 2–1 1–0
7 ФК Ботошани 1–0 0–0 2–2 0–2 1–2 1–1 2–1 0–2 1–0 0–0 1–1 0–0 2–1 4–0 2–0
8 УТА Арад 0–1 1–1 1–0 0–0 0–1 2–0 0–0 2–2 1–0 0–2 1–0 2–1 0–1 0–0 2–0
9 Рапид Виена 2–0 1–0 1–2 0–0 2–0 0–1 1–1 1–1 1–1 1–0 0–0 1–1 1–2 1–1 1–0
10 Сфанту Георге 0–2 0–0 3–1 1–0 0–2 1–2 1–1 0–0 2–2 0–0 2–1 1–2 2–0 4–1 2–0
11 Киндия Търговище 0–1 0–1 0–1 2–0 1–1 0–0 1–1 1–0 2–2 1–1 0–3 0–0 0–1 1–0 2–2
12 У Крайова 1948 0–2 0–1 0–2 1–1 1–0 0–2 3–2 1–1 3–2 1–1 0–0 0–0 2–0 1–0 1–2
13 Миовени 0–1 1–1 0–3 1–1 0–0 0–0 1–1 0–0 0–2 0–2 0–1 1–0 1–0 2–1 3–1
14 Газ Метан Медиаш 1–2 0–1 1–1 1–1 2–2 1–2 0–1 0–1 1–1 0–0 0–4 0–3 1–0 2–1 1–1
15 Динамо Букурещ 0–3 0–3 1–6 0–2 0–2 3–2 1–2 2–2 1–1 1–3 1–0 0–0 0–1 4–0 3–1
16 Академика Клинчени 1–2 0–3 1–3 2–8 0–1 0–0 1–1 0–3 2–3 0–2 0–1 1–2 1–1 2–0 1–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
15 юли 2021
- 20:30
ФК Ботошани
0 0
Стяуа Букурещ
ФК Ботошани - Стяуа Букурещ
16 юли 2021
- 18:30
Сфанту Георге
2 0
Академика Клинчени
Сфанту Георге - Академика Клинчени
16 юли 2021
- 21:30
ЧФР Клуж
3 2
У Крайова 1948
ЧФР Клуж - У Крайова 1948
17 юли 2021
- 18:30
Газ Метан Медиаш
1 0
Миовени
Газ Метан Медиаш - Миовени
17 юли 2021
- 21:30
Университатя Крайова
1 0
Питещ
Университатя Крайова - Питещ
18 юли 2021
- 18:30
УТА Арад
0 0
Фарул Костанца
УТА Арад - Фарул Костанца
18 юли 2021
- 21:30
Рапид Виена
1 0
Киндия Търговище
Рапид Виена - Киндия Търговище
19 юли 2021
- 20:30
Динамо Букурещ
3 2
Волунтари
Динамо Букурещ - Волунтари
Кръг 2
23 юли 2021
- 18:30
Питещ
0 1
УТА Арад
Питещ - УТА Арад
23 юли 2021
- 21:30
Миовени
0 2
Рапид Виена
Миовени - Рапид Виена
24 юли 2021
- 18:30
Волунтари
0 1
ФК Ботошани
Волунтари - ФК Ботошани
24 юли 2021
- 21:30
Академика Клинчени
1 2
ЧФР Клуж
Академика Клинчени - ЧФР Клуж
25 юли 2021
- 18:30
Фарул Костанца
2 0
Газ Метан Медиаш
Фарул Костанца - Газ Метан Медиаш
25 юли 2021
- 21:30
Стяуа Букурещ
4 1
Университатя Крайова
Стяуа Букурещ - Университатя Крайова
26 юли 2021
- 18:30
Киндия Търговище
1 1
Сфанту Георге
Киндия Търговище - Сфанту Георге
26 юли 2021
- 21:30
У Крайова 1948
1 0
Динамо Букурещ
У Крайова 1948 - Динамо Букурещ
Кръг 3
30 юли 2021
- 19:00
Газ Метан Медиаш
2 2
Питещ
Газ Метан Медиаш - Питещ
30 юли 2021
- 21:30
Рапид Виена
0 0
Фарул Костанца
Рапид Виена - Фарул Костанца
31 юли 2021
- 19:15
Волунтари
2 1
У Крайова 1948
Волунтари - У Крайова 1948
31 юли 2021
- 22:00
ЧФР Клуж
1 0
Киндия Търговище
ЧФР Клуж - Киндия Търговище
1 авг. 2021
- 19:15
Университатя Крайова
1 2
ФК Ботошани
Университатя Крайова - ФК Ботошани
1 авг. 2021
- 22:00
УТА Арад
1 1
Стяуа Букурещ
УТА Арад - Стяуа Букурещ
2 авг. 2021
- 18:30
Сфанту Георге
1 2
Миовени
Сфанту Георге - Миовени
2 авг. 2021
- 21:30
Динамо Букурещ
3 1
Академика Клинчени
Динамо Букурещ - Академика Клинчени
Кръг 4
6 авг. 2021
- 18:30
ФК Ботошани
2 1
УТА Арад
ФК Ботошани - УТА Арад
6 авг. 2021
- 21:30
Миовени
0 1
ЧФР Клуж
Миовени - ЧФР Клуж
7 авг. 2021
- 18:30
Академика Клинчени
1 2
У Крайова 1948
Академика Клинчени - У Крайова 1948
7 авг. 2021
- 21:30
Питещ
0 1
Рапид Виена
Питещ - Рапид Виена
8 авг. 2021
- 19:00
Киндия Търговище
1 0
Динамо Букурещ
Киндия Търговище - Динамо Букурещ
8 авг. 2021
- 22:00
Стяуа Букурещ
2 1
Газ Метан Медиаш
Стяуа Букурещ - Газ Метан Медиаш
9 авг. 2021
- 18:30
Фарул Костанца
1 0
Сфанту Георге
Фарул Костанца - Сфанту Георге
9 авг. 2021
- 21:30
Университатя Крайова
3 0
Волунтари
Университатя Крайова - Волунтари
Кръг 5
13 авг. 2021
- 18:30
Волунтари
1 0
Академика Клинчени
Волунтари - Академика Клинчени
13 авг. 2021
- 21:30
ЧФР Клуж
1 0
Фарул Костанца
ЧФР Клуж - Фарул Костанца
14 авг. 2021
- 19:00
У Крайова 1948
0 0
Киндия Търговище
У Крайова 1948 - Киндия Търговище
14 авг. 2021
- 21:30
УТА Арад
1 0
Университатя Крайова
УТА Арад - Университатя Крайова
15 авг. 2021
- 18:30
Сфанту Георге
0 2
Питещ
Сфанту Георге - Питещ
15 авг. 2021
- 21:30
Рапид Виена
1 0
Стяуа Букурещ
Рапид Виена - Стяуа Букурещ
16 авг. 2021
- 18:30
Газ Метан Медиаш
0 1
ФК Ботошани
Газ Метан Медиаш - ФК Ботошани
16 авг. 2021
- 21:30
Динамо Букурещ
0 1
Миовени
Динамо Букурещ - Миовени
Кръг 6
20 авг. 2021
- 18:30
Киндия Търговище
2 2
Академика Клинчени
Киндия Търговище - Академика Клинчени
20 авг. 2021
- 21:30
Фарул Костанца
3 0
Динамо Букурещ
Фарул Костанца - Динамо Букурещ
21 авг. 2021
- 18:30
Университатя Крайова
1 0
Газ Метан Медиаш
Университатя Крайова - Газ Метан Медиаш
21 авг. 2021
- 21:30
Питещ
0 1
ЧФР Клуж
Питещ - ЧФР Клуж
22 авг. 2021
- 18:30
УТА Арад
2 0
Волунтари
УТА Арад - Волунтари
22 авг. 2021
- 21:30
ФК Ботошани
0 2
Рапид Виена
ФК Ботошани - Рапид Виена
23 авг. 2021
- 18:30
Миовени
1 0
У Крайова 1948
Миовени - У Крайова 1948
23 авг. 2021
- 21:30
Стяуа Букурещ
1 1
Сфанту Георге
Стяуа Букурещ - Сфанту Георге
Кръг 7
27 авг. 2021
- 18:00
Волунтари
2 1
Киндия Търговище
Волунтари - Киндия Търговище
27 авг. 2021
- 21:00
У Крайова 1948
1 1
Фарул Костанца
У Крайова 1948 - Фарул Костанца
28 авг. 2021
- 18:00
Динамо Букурещ
0 2
Питещ
Динамо Букурещ - Питещ
28 авг. 2021
- 21:00
Рапид Виена
1 2
Университатя Крайова
Рапид Виена - Университатя Крайова
29 авг. 2021
- 18:15
Сфанту Георге
1 1
ФК Ботошани
Сфанту Георге - ФК Ботошани
29 авг. 2021
- 21:00
ЧФР Клуж
4 1
Стяуа Букурещ
ЧФР Клуж - Стяуа Букурещ
30 авг. 2021
- 18:00
Академика Клинчени
1 1
Миовени
Академика Клинчени - Миовени
30 авг. 2021
- 21:00
Газ Метан Медиаш
0 1
УТА Арад
Газ Метан Медиаш - УТА Арад
Кръг 8
10 сеп. 2021
- 18:00
Миовени
0 1
Киндия Търговище
Миовени - Киндия Търговище
10 сеп. 2021
- 21:00
УТА Арад
2 2
Рапид Виена
УТА Арад - Рапид Виена
11 сеп. 2021
- 18:00
Питещ
1 0
У Крайова 1948
Питещ - У Крайова 1948
11 сеп. 2021
- 21:00
ФК Ботошани
1 0
ЧФР Клуж
ФК Ботошани - ЧФР Клуж
12 сеп. 2021
- 18:15
Газ Метан Медиаш
1 2
Волунтари
Газ Метан Медиаш - Волунтари
12 сеп. 2021
- 21:00
Стяуа Букурещ
6 0
Динамо Букурещ
Стяуа Букурещ - Динамо Букурещ
13 сеп. 2021
- 18:00
Фарул Костанца
5 0
Академика Клинчени
Фарул Костанца - Академика Клинчени
13 сеп. 2021
- 21:00
Университатя Крайова
1 1
Сфанту Георге
Университатя Крайова - Сфанту Георге
Кръг 9
17 сеп. 2021
- 18:00
Волунтари
4 0
Миовени
Волунтари - Миовени
17 сеп. 2021
- 21:00
Рапид Виена
1 2
Газ Метан Медиаш
Рапид Виена - Газ Метан Медиаш
18 сеп. 2021
- 14:30
Киндия Търговище
2 0
Фарул Костанца
Киндия Търговище - Фарул Костанца
18 сеп. 2021
- 20:00
У Крайова 1948
0 1
Стяуа Букурещ
У Крайова 1948 - Стяуа Букурещ
19 сеп. 2021
- 13:30
Академика Клинчени
0 1
Питещ
Академика Клинчени - Питещ
19 сеп. 2021
- 16:00
Сфанту Георге
0 0
УТА Арад
Сфанту Георге - УТА Арад
19 сеп. 2021
- 19:00
Динамо Букурещ
1 2
ФК Ботошани
Динамо Букурещ - ФК Ботошани
20 сеп. 2021
- 21:00
ЧФР Клуж
1 0
Университатя Крайова
ЧФР Клуж - Университатя Крайова
Кръг 10
24 сеп. 2021
- 20:00
Рапид Виена
0 1
Волунтари
Рапид Виена - Волунтари
25 сеп. 2021
- 17:00
Питещ
0 0
Киндия Търговище
Питещ - Киндия Търговище
25 сеп. 2021
- 21:00
Стяуа Букурещ
3 2
Академика Клинчени
Стяуа Букурещ - Академика Клинчени
26 сеп. 2021
- 15:30
Фарул Костанца
2 1
Миовени
Фарул Костанца - Миовени
26 сеп. 2021
- 18:00
ФК Ботошани
1 1
У Крайова 1948
ФК Ботошани - У Крайова 1948
26 сеп. 2021
- 21:00
УТА Арад
0 1
ЧФР Клуж
УТА Арад - ЧФР Клуж
27 сеп. 2021
- 18:00
Газ Метан Медиаш
0 0
Сфанту Георге
Газ Метан Медиаш - Сфанту Георге
27 сеп. 2021
- 21:00
Университатя Крайова
5 0
Динамо Букурещ
Университатя Крайова - Динамо Букурещ
Кръг 11
1 окт. 2021
- 18:00
Миовени
0 0
Питещ
Миовени - Питещ
1 окт. 2021
- 21:00
Киндия Търговище
0 1
Стяуа Букурещ
Киндия Търговище - Стяуа Букурещ
2 окт. 2021
- 16:30
Динамо Букурещ
2 2
УТА Арад
Динамо Букурещ - УТА Арад
2 окт. 2021
- 19:30
Сфанту Георге
2 2
Рапид Виена
Сфанту Георге - Рапид Виена
3 окт. 2021
- 16:00
Волунтари
1 0
Фарул Костанца
Волунтари - Фарул Костанца
3 окт. 2021
- 18:00
ЧФР Клуж
2 1
Газ Метан Медиаш
ЧФР Клуж - Газ Метан Медиаш
3 окт. 2021
- 21:00
У Крайова 1948
0 2
Университатя Крайова
У Крайова 1948 - Университатя Крайова
4 окт. 2021
- 20:30
Академика Клинчени
1 1
ФК Ботошани
Академика Клинчени - ФК Ботошани
Кръг 12
15 окт. 2021
- 20:30
Газ Метан Медиаш
2 1
Динамо Букурещ
Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ
16 окт. 2021
- 17:30
Сфанту Георге
1 2
Волунтари
Сфанту Георге - Волунтари
16 окт. 2021
- 20:30
Стяуа Букурещ
3 0
Миовени
Стяуа Букурещ - Миовени
17 окт. 2021
- 15:00
Питещ
2 1
Фарул Костанца
Питещ - Фарул Костанца
17 окт. 2021
- 17:30
УТА Арад
1 0
У Крайова 1948
УТА Арад - У Крайова 1948
17 окт. 2021
- 20:30
Рапид Виена
2 0
ЧФР Клуж
Рапид Виена - ЧФР Клуж
18 окт. 2021
- 17:30
ФК Ботошани
0 0
Киндия Търговище
ФК Ботошани - Киндия Търговище
18 окт. 2021
- 20:30
Университатя Крайова
5 0
Академика Клинчени
Университатя Крайова - Академика Клинчени
Кръг 13
22 окт. 2021
- 17:30
У Крайова 1948
2 0
Газ Метан Медиаш
У Крайова 1948 - Газ Метан Медиаш
22 окт. 2021
- 20:30
Киндия Търговище
0 1
Университатя Крайова
Киндия Търговище - Университатя Крайова
23 окт. 2021
- 15:00
Волунтари
0 2
Питещ
Волунтари - Питещ
23 окт. 2021
- 17:30
Миовени
1 1
ФК Ботошани
Миовени - ФК Ботошани
23 окт. 2021
- 20:30
Динамо Букурещ
1 1
Рапид Виена
Динамо Букурещ - Рапид Виена
25 окт. 2021
- 17:30
Академика Клинчени
0 3
УТА Арад
Академика Клинчени - УТА Арад
25 окт. 2021
- 20:30
ЧФР Клуж
2 0
Сфанту Георге
ЧФР Клуж - Сфанту Георге
4 ное. 2021
- 20:30
Фарул Костанца
0 1
Стяуа Букурещ
Фарул Костанца - Стяуа Букурещ
Кръг 14
29 окт. 2021
- 20:30
ФК Ботошани
0 2
Фарул Костанца
ФК Ботошани - Фарул Костанца
30 окт. 2021
- 19:00
Университатя Крайова
5 2
Миовени
Университатя Крайова - Миовени
30 окт. 2021
- 21:30
ЧФР Клуж
1 0
Волунтари
ЧФР Клуж - Волунтари
31 окт. 2021
- 15:00
Газ Метан Медиаш
1 1
Академика Клинчени
Газ Метан Медиаш - Академика Клинчени
31 окт. 2021
- 17:30
Сфанту Георге
4 1
Динамо Букурещ
Сфанту Георге - Динамо Букурещ
31 окт. 2021
- 20:30
Стяуа Букурещ
2 1
Питещ
Стяуа Букурещ - Питещ
1 ное. 2021
- 17:30
УТА Арад
0 2
Киндия Търговище
УТА Арад - Киндия Търговище
1 ное. 2021
- 20:30
Рапид Виена
0 0
У Крайова 1948
Рапид Виена - У Крайова 1948
Кръг 15
5 ное. 2021
- 17:30
Киндия Търговище
0 1
Газ Метан Медиаш
Киндия Търговище - Газ Метан Медиаш
5 ное. 2021
- 20:30
Питещ
0 1
ФК Ботошани
Питещ - ФК Ботошани
6 ное. 2021
- 17:30
Миовени
0 0
УТА Арад
Миовени - УТА Арад
6 ное. 2021
- 20:30
У Крайова 1948
1 1
Сфанту Георге
У Крайова 1948 - Сфанту Георге
7 ное. 2021
- 15:30
Фарул Костанца
1 0
Университатя Крайова
Фарул Костанца - Университатя Крайова
7 ное. 2021
- 18:30
Динамо Букурещ
0 3
ЧФР Клуж
Динамо Букурещ - ЧФР Клуж
7 ное. 2021
- 21:30
Волунтари
0 0
Стяуа Букурещ
Волунтари - Стяуа Букурещ
8 ное. 2021
- 20:30
Академика Клинчени
2 3
Рапид Виена
Академика Клинчени - Рапид Виена
Кръг 16
19 ное. 2021
- 17:30
Академика Клинчени
0 2
Сфанту Георге
Академика Клинчени - Сфанту Георге
19 ное. 2021
- 20:30
Киндия Търговище
2 2
Рапид Виена
Киндия Търговище - Рапид Виена
20 ное. 2021
- 15:00
Фарул Костанца
0 0
УТА Арад
Фарул Костанца - УТА Арад
20 ное. 2021
- 20:30
У Крайова 1948
0 2
ЧФР Клуж
У Крайова 1948 - ЧФР Клуж
21 ное. 2021
- 18:00
Питещ
3 2
Университатя Крайова
Питещ - Университатя Крайова
21 ное. 2021
- 20:30
Стяуа Букурещ
3 1
ФК Ботошани
Стяуа Букурещ - ФК Ботошани
22 ное. 2021
- 17:30
Миовени
1 0
Газ Метан Медиаш
Миовени - Газ Метан Медиаш
22 ное. 2021
- 20:30
Волунтари
2 1
Динамо Букурещ
Волунтари - Динамо Букурещ
Кръг 17
26 ное. 2021
- 20:30
Динамо Букурещ
0 0
У Крайова 1948
Динамо Букурещ - У Крайова 1948
27 ное. 2021
- 15:00
Сфанту Георге
0 0
Киндия Търговище
Сфанту Георге - Киндия Търговище
27 ное. 2021
- 17:30
УТА Арад
0 1
Питещ
УТА Арад - Питещ
27 ное. 2021
- 20:30
Рапид Виена
1 1
Миовени
Рапид Виена - Миовени
28 ное. 2021
- 17:30
ФК Ботошани
1 1
Волунтари
ФК Ботошани - Волунтари
28 ное. 2021
- 20:15
Университатя Крайова
2 3
Стяуа Букурещ
Университатя Крайова - Стяуа Букурещ
29 ное. 2021
- 17:30
Газ Метан Медиаш
1 1
Фарул Костанца
Газ Метан Медиаш - Фарул Костанца
29 ное. 2021
- 20:30
ЧФР Клуж
2 0
Академика Клинчени
ЧФР Клуж - Академика Клинчени
Кръг 18
3 дек. 2021
- 21:00
Академика Клинчени
1 0
Динамо Букурещ
Академика Клинчени - Динамо Букурещ
4 дек. 2021
- 15:00
Киндия Търговище
0 1
ЧФР Клуж
Киндия Търговище - ЧФР Клуж
4 дек. 2021
- 21:30
Фарул Костанца
2 0
Рапид Виена
Фарул Костанца - Рапид Виена
5 дек. 2021
- 13:30
Миовени
0 2
Сфанту Георге
Миовени - Сфанту Георге
5 дек. 2021
- 16:00
У Крайова 1948
0 2
Волунтари
У Крайова 1948 - Волунтари
5 дек. 2021
- 21:30
Стяуа Букурещ
2 1
УТА Арад
Стяуа Букурещ - УТА Арад
6 дек. 2021
- 17:30
Питещ
1 2
Газ Метан Медиаш
Питещ - Газ Метан Медиаш
6 дек. 2021
- 20:30
ФК Ботошани
2 2
Университатя Крайова
ФК Ботошани - Университатя Крайова
Кръг 19
10 дек. 2021
- 17:30
У Крайова 1948
1 2
Академика Клинчени
У Крайова 1948 - Академика Клинчени
10 дек. 2021
- 20:30
Рапид Виена
2 0
Питещ
Рапид Виена - Питещ
11 дек. 2021
- 15:00
УТА Арад
0 0
ФК Ботошани
УТА Арад - ФК Ботошани
11 дек. 2021
- 17:30
Волунтари
1 1
Университатя Крайова
Волунтари - Университатя Крайова
11 дек. 2021
- 20:30
Газ Метан Медиаш
0 1
Стяуа Букурещ
Газ Метан Медиаш - Стяуа Букурещ
12 дек. 2021
- 17:00
Сфанту Георге
1 0
Фарул Костанца
Сфанту Георге - Фарул Костанца
12 дек. 2021
- 19:30
ЧФР Клуж
1 0
Миовени
ЧФР Клуж - Миовени
13 дек. 2021
- 20:30
Динамо Букурещ
1 0
Киндия Търговище
Динамо Букурещ - Киндия Търговище
Кръг 20
14 дек. 2021
- 17:30
Академика Клинчени
0 0
Волунтари
Академика Клинчени - Волунтари
14 дек. 2021
- 20:30
Университатя Крайова
0 0
УТА Арад
Университатя Крайова - УТА Арад
15 дек. 2021
- 15:00
ФК Ботошани
2 1
Газ Метан Медиаш
ФК Ботошани - Газ Метан Медиаш
15 дек. 2021
- 17:30
Питещ
1 1
Сфанту Георге
Питещ - Сфанту Георге
15 дек. 2021
- 20:30
Стяуа Букурещ
3 1
Рапид Виена
Стяуа Букурещ - Рапид Виена
16 дек. 2021
- 15:00
Киндия Търговище
0 3
У Крайова 1948
Киндия Търговище - У Крайова 1948
16 дек. 2021
- 17:30
Миовени
2 1
Динамо Букурещ
Миовени - Динамо Букурещ
16 дек. 2021
- 20:30
Фарул Костанца
0 2
ЧФР Клуж
Фарул Костанца - ЧФР Клуж
Кръг 21
17 дек. 2021
- 20:30
Волунтари
2 1
УТА Арад
Волунтари - УТА Арад
18 дек. 2021
- 18:00
Газ Метан Медиаш
1 1
Университатя Крайова
Газ Метан Медиаш - Университатя Крайова
18 дек. 2021
- 20:30
Рапид Виена
1 1
ФК Ботошани
Рапид Виена - ФК Ботошани
19 дек. 2021
- 13:30
Академика Клинчени
0 1
Киндия Търговище
Академика Клинчени - Киндия Търговище
19 дек. 2021
- 16:00
ЧФР Клуж
1 0
Питещ
ЧФР Клуж - Питещ
19 дек. 2021
- 20:30
Сфанту Георге
0 0
Стяуа Букурещ
Сфанту Георге - Стяуа Букурещ
20 дек. 2021
- 17:30
У Крайова 1948
0 0
Миовени
У Крайова 1948 - Миовени
20 дек. 2021
- 20:30
Динамо Букурещ
0 2
Фарул Костанца
Динамо Букурещ - Фарул Костанца
Кръг 22
21 ян. 2022
- 20:00
Питещ
2 1
Динамо Букурещ
Питещ - Динамо Букурещ
22 ян. 2022
- 14:30
Киндия Търговище
0 0
Волунтари
Киндия Търговище - Волунтари
22 ян. 2022
- 20:00
Университатя Крайова
1 0
Рапид Виена
Университатя Крайова - Рапид Виена
23 ян. 2022
- 14:30
Миовени
3 1
Академика Клинчени
Миовени - Академика Клинчени
23 ян. 2022
- 17:00
УТА Арад
0 1
Газ Метан Медиаш
УТА Арад - Газ Метан Медиаш
23 ян. 2022
- 20:00
Стяуа Букурещ
3 3
ЧФР Клуж
Стяуа Букурещ - ЧФР Клуж
24 ян. 2022
- 17:30
ФК Ботошани
1 0
Сфанту Георге
ФК Ботошани - Сфанту Георге
24 ян. 2022
- 20:00
Фарул Костанца
3 2
У Крайова 1948
Фарул Костанца - У Крайова 1948
Кръг 23
28 ян. 2022
- 20:00
Сфанту Георге
3 1
Университатя Крайова
Сфанту Георге - Университатя Крайова
29 ян. 2022
- 14:00
Волунтари
3 1
Газ Метан Медиаш
Волунтари - Газ Метан Медиаш
29 ян. 2022
- 20:00
Рапид Виена
1 1
УТА Арад
Рапид Виена - УТА Арад
30 ян. 2022
- 14:00
Киндия Търговище
0 0
Миовени
Киндия Търговище - Миовени
30 ян. 2022
- 17:00
У Крайова 1948
1 0
Питещ
У Крайова 1948 - Питещ
30 ян. 2022
- 20:00
Динамо Букурещ
0 3
Стяуа Букурещ
Динамо Букурещ - Стяуа Букурещ
31 ян. 2022
- 20:00
ЧФР Клуж
1 1
ФК Ботошани
ЧФР Клуж - ФК Ботошани
17 фев. 2022
- 20:00
Академика Клинчени
2 8
Фарул Костанца
Академика Клинчени - Фарул Костанца
Кръг 24
4 фев. 2022
- 17:30
Миовени
0 0
Волунтари
Миовени - Волунтари
4 фев. 2022
- 19:55
Газ Метан Медиаш
1 1
Рапид Виена
Газ Метан Медиаш - Рапид Виена
5 фев. 2022
- 13:30
УТА Арад
1 0
Сфанту Георге
УТА Арад - Сфанту Георге
5 фев. 2022
- 16:00
Фарул Костанца
0 1
Киндия Търговище
Фарул Костанца - Киндия Търговище
5 фев. 2022
- 21:00
Университатя Крайова
1 1
ЧФР Клуж
Университатя Крайова - ЧФР Клуж
6 фев. 2022
- 14:30
Питещ
1 0
Академика Клинчени
Питещ - Академика Клинчени
6 фев. 2022
- 19:55
Стяуа Букурещ
2 2
У Крайова 1948
Стяуа Букурещ - У Крайова 1948
7 фев. 2022
- 19:55
ФК Ботошани
4 0
Динамо Букурещ
ФК Ботошани - Динамо Букурещ
Кръг 25
8 фев. 2022
- 15:00
Сфанту Георге
2 0
Газ Метан Медиаш
Сфанту Георге - Газ Метан Медиаш
8 фев. 2022
- 17:30
ЧФР Клуж
0 0
УТА Арад
ЧФР Клуж - УТА Арад
8 фев. 2022
- 19:55
Волунтари
0 0
Рапид Виена
Волунтари - Рапид Виена
9 фев. 2022
- 15:00
Киндия Търговище
1 1
Питещ
Киндия Търговище - Питещ
9 фев. 2022
- 17:30
Миовени
1 1
Фарул Костанца
Миовени - Фарул Костанца
9 фев. 2022
- 19:55
Академика Клинчени
0 3
Стяуа Букурещ
Академика Клинчени - Стяуа Букурещ
10 фев. 2022
- 17:00
У Крайова 1948
3 2
ФК Ботошани
У Крайова 1948 - ФК Ботошани
10 фев. 2022
- 19:55
Динамо Букурещ
1 6
Университатя Крайова
Динамо Букурещ - Университатя Крайова
Кръг 26
11 фев. 2022
- 19:55
Рапид Виена
1 1
Сфанту Георге
Рапид Виена - Сфанту Георге
12 фев. 2022
- 14:00
Фарул Костанца
3 0
Волунтари
Фарул Костанца - Волунтари
12 фев. 2022
- 19:55
Газ Метан Медиаш
1 2
ЧФР Клуж
Газ Метан Медиаш - ЧФР Клуж
13 фев. 2022
- 14:30
Питещ
1 0
Миовени
Питещ - Миовени
13 фев. 2022
- 17:00
УТА Арад
0 0
Динамо Букурещ
УТА Арад - Динамо Букурещ
13 фев. 2022
- 19:55
Стяуа Букурещ
3 2
Киндия Търговище
Стяуа Букурещ - Киндия Търговище
14 фев. 2022
- 17:30
ФК Ботошани
2 0
Академика Клинчени
ФК Ботошани - Академика Клинчени
14 фев. 2022
- 19:55
Университатя Крайова
2 0
У Крайова 1948
Университатя Крайова - У Крайова 1948
Кръг 27
18 фев. 2022
- 17:30
У Крайова 1948
1 1
УТА Арад
У Крайова 1948 - УТА Арад
18 фев. 2022
- 19:55
Динамо Букурещ
4 0
Газ Метан Медиаш
Динамо Букурещ - Газ Метан Медиаш
19 фев. 2022
- 17:00
Волунтари
3 1
Сфанту Георге
Волунтари - Сфанту Георге
19 фев. 2022
- 19:55
Миовени
1 1
Стяуа Букурещ
Миовени - Стяуа Букурещ
20 фев. 2022
- 12:30
Киндия Търговище
1 1
ФК Ботошани
Киндия Търговище - ФК Ботошани
20 фев. 2022
- 19:55
ЧФР Клуж
2 1
Рапид Виена
ЧФР Клуж - Рапид Виена
21 фев. 2022
- 17:30
Фарул Костанца
0 1
Питещ
Фарул Костанца - Питещ
21 фев. 2022
- 19:55
Академика Клинчени
1 3
Университатя Крайова
Академика Клинчени - Университатя Крайова
Кръг 28
25 фев. 2022
- 17:30
УТА Арад
2 0
Академика Клинчени
УТА Арад - Академика Клинчени
25 фев. 2022
- 20:30
Университатя Крайова
1 0
Киндия Търговище
Университатя Крайова - Киндия Търговище
26 фев. 2022
- 15:00
Газ Метан Медиаш
0 3
У Крайова 1948
Газ Метан Медиаш - У Крайова 1948
26 фев. 2022
- 17:30
Сфанту Георге
0 2
ЧФР Клуж
Сфанту Георге - ЧФР Клуж
26 фев. 2022
- 20:30
Рапид Виена
1 1
Динамо Букурещ
Рапид Виена - Динамо Букурещ
27 фев. 2022
- 13:00
Питещ
0 0
Волунтари
Питещ - Волунтари
27 фев. 2022
- 15:30
ФК Ботошани
0 0
Миовени
ФК Ботошани - Миовени
27 фев. 2022
- 21:00
Стяуа Букурещ
0 2
Фарул Костанца
Стяуа Букурещ - Фарул Костанца
Кръг 29
1 мар. 2022
- 15:00
Киндия Търговище
1 0
УТА Арад
Киндия Търговище - УТА Арад
1 мар. 2022
- 17:30
Динамо Букурещ
1 3
Сфанту Георге
Динамо Букурещ - Сфанту Георге
1 мар. 2022
- 19:55
У Крайова 1948
3 2
Рапид Виена
У Крайова 1948 - Рапид Виена
2 мар. 2022
- 15:00
Академика Клинчени
2 0
Газ Метан Медиаш
Академика Клинчени - Газ Метан Медиаш
2 мар. 2022
- 17:30
Миовени
0 3
Университатя Крайова
Миовени - Университатя Крайова
2 мар. 2022
- 19:55
Волунтари
0 1
ЧФР Клуж
Волунтари - ЧФР Клуж
3 мар. 2022
- 18:00
Фарул Костанца
2 0
ФК Ботошани
Фарул Костанца - ФК Ботошани
3 мар. 2022
- 21:00
Питещ
1 0
Стяуа Букурещ
Питещ - Стяуа Букурещ
Кръг 30
4 мар. 2022
- 20:30
Сфанту Георге
2 1
У Крайова 1948
Сфанту Георге - У Крайова 1948
5 мар. 2022
- 15:00
УТА Арад
2 1
Миовени
УТА Арад - Миовени
5 мар. 2022
- 20:30
Рапид Виена
1 0
Академика Клинчени
Рапид Виена - Академика Клинчени
6 мар. 2022
- 15:00
Газ Метан Медиаш
0 4
Киндия Търговище
Газ Метан Медиаш - Киндия Търговище
6 мар. 2022
- 17:30
ЧФР Клуж
4 1
Динамо Букурещ
ЧФР Клуж - Динамо Букурещ
6 мар. 2022
- 20:30
Стяуа Букурещ
1 0
Волунтари
Стяуа Букурещ - Волунтари
7 мар. 2022
- 17:30
ФК Ботошани
1 2
Питещ
ФК Ботошани - Питещ
7 мар. 2022
- 20:30
Университатя Крайова
1 0
Фарул Костанца
Университатя Крайова - Фарул Костанца
Позиция#
Играч
Голове
1
Стяуа Букурещ
16
2