Нидерландия: Ередивизи 2021 – 2022

Ередивизи Нидерландия 2021 - 2022

2021-2022
Лига на конференциите - плейофи
Основен етап
Изпадане
покажи на цял екран
19 май 2022
- 19:45
Хееренвеен
3 2
АЗ Алкмаар
Хееренвеен - АЗ Алкмаар
22 май 2022
- 15:30
АЗ Алкмаар
2 0
Хееренвеен
АЗ Алкмаар - Хееренвеен
19 май 2022
- 22:00
Утрехт
3 1
Витес
Утрехт - Витес
22 май 2022
- 19:00
Витес
3 0
Утрехт
Витес - Утрехт

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Аякс
п п р п р
34
26
5
3
98
19
79
83
2
34
26
3
5
86
42
44
81
3
Фейенорд
п п р п з
34
22
5
7
76
34
42
71
4
Твенте
п р з п п
34
20
8
6
55
37
18
68
5
АЗ Алкмаар
п р р р з
34
18
7
9
64
44
20
61
6
Витес
з п з п р
34
15
6
13
42
51
-9
51
7
Утрехт
з п р р з
34
12
11
11
51
46
5
47
8
Хееренвеен
з р п з п
34
11
8
15
37
50
-13
41
9
Камбуур
з р р р п
34
11
6
17
53
70
-17
39
10
Валвейк
з п р п п
34
9
11
14
40
51
-11
38
11
34
10
8
16
38
52
-14
38
12
Гронинген
з з з з з
34
9
9
16
41
55
-14
36
13
34
10
6
18
37
51
-14
36
14
34
8
11
15
30
48
-18
35
15
34
10
5
19
36
67
-31
35
16
Хераклес
п р з з з
34
9
7
18
33
49
-16
34
17
Вилем II
п з п р п
34
9
6
19
32
57
-25
33
18
Цволе
п з р з з
34
7
6
21
26
52
-26
27
- Шампионска лига (Групова фаза)
- Шампионска лига (Квалификация)
- Лига на конференциите (Квалификация)
- Ередивизие (Лига на конференциите - плейофи)
- Изпадане
покажи на цял екран
Аякс
ПСВ Айндховен
Фейенорд
Твенте
АЗ Алкмаар
Витес
Утрехт
Хееренвеен
Камбуур
Валвейк
НЕК Ниймеген
Гронинген
Го Ахед Игълс
Спарта Ротердам
Фортуна Ситард
Хераклес
Вилем II
Цволе
1 Аякс 5–0 3–2 5–0 1–2 5–0 0–1 5–0 9–0 3–2 5–0 3–0 0–0 2–1 5–0 3–0 5–0 3–0
2 ПСВ Айндховен 1–2 0–4 5–2 1–2 2–0 4–1 3–1 4–1 2–0 3–2 5–2 2–0 2–1 5–0 3–1 4–2 3–1
3 Фейенорд 0–2 2–2 1–2 1–0 0–1 2–1 3–1 3–1 2–2 5–3 1–1 2–0 4–0 5–0 2–1 2–0 4–0
4 Твенте 1–1 3–3 0–0 3–1 3–0 1–0 2–0 1–0 2–1 1–2 3–0 2–2 2–0 1–2 1–0 1–1 1–0
5 АЗ Алкмаар 2–2 0–3 2–1 0–1 3–1 5–1 2–1 0–0 1–3 1–1 1–0 5–0 3–1 2–1 2–1 4–1 3–2
6 Витес 2–2 0–5 2–1 1–4 0–0 2–1 1–2 1–0 1–2 4–1 1–3 1–2 0–1 1–1 2–1 0–3 1–0
7 Утрехт 0–3 0–1 3–1 1–1 2–2 1–1 2–1 3–2 2–2 1–0 1–3 0–0 4–0 1–1 1–0 5–1 5–1
8 Хееренвеен 0–2 1–1 0–3 2–3 1–3 1–2 1–2 3–3 3–2 0–1 3–1 3–1 0–0 1–0 2–0 2–1 0–1
9 Камбуур 2–3 1–2 2–3 2–0 1–3 1–6 2–1 1–2 1–1 1–2 1–2 5–2 1–1 2–1 2–1 1–1 3–4
10 Валвейк 0–5 1–4 0–2 1–2 1–0 1–2 1–1 0–0 0–1 2–1 3–1 1–1 1–0 2–1 2–0 1–2 0–2
11 НЕК Ниймеген 0–1 1–2 1–4 0–2 1–3 0–1 0–3 1–1 2–3 1–1 3–0 1–0 0–0 0–1 0–0 0–0 2–0
12 Гронинген 1–3 0–1 1–1 1–1 2–0 0–1 0–0 1–1 2–3 1–1 4–3 2–1 1–2 0–1 0–1 1–0 1–1
13 Го Ахед Игълс 2–1 1–2 0–1 1–2 1–4 1–2 1–1 0–1 3–0 0–2 0–2 0–1 2–0 4–3 4–2 4–0 1–0
14 Спарта Ротердам 0–1 1–2 0–1 0–1 1–1 2–2 0–3 1–1 0–4 1–1 1–1 1–1 1–0 3–1 1–1 1–0 2–0
15 Фортуна Ситард 0–5 1–4 1–3 2–1 1–2 1–2 2–2 2–0 1–0 2–2 1–3 1–4 1–0 3–0 0–2 1–0 0–1
16 Хераклес 0–0 0–2 1–4 1–1 3–2 0–0 1–0 0–1 1–1 1–0 0–1 4–2 1–1 1–3 3–1 3–2 2–0
17 Вилем II 0–1 2–1 0–4 0–1 2–2 1–0 3–0 0–0 1–3 3–1 0–1 2–1 0–1 0–3 1–1 2–0 1–0
18 Цволе 0–2 1–2 1–2 1–3 2–1 0–1 1–1 0–1 1–2 0–0 1–1 1–1 0–1 1–1 0–1 1–0 2–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
13 авг. 2021
- 21:00
Го Ахед Игълс
0 1
Хееренвеен
Го Ахед Игълс - Хееренвеен
14 авг. 2021
- 17:30
Валвейк
1 0
АЗ Алкмаар
Валвейк - АЗ Алкмаар
14 авг. 2021
- 19:45
Хераклес
0 2
ПСВ Айндховен
Хераклес - ПСВ Айндховен
14 авг. 2021
- 21:00
Фортуна Ситард
2 1
Твенте
Фортуна Ситард - Твенте
14 авг. 2021
- 22:00
Аякс
5 0
НЕК Ниймеген
Аякс - НЕК Ниймеген
15 авг. 2021
- 13:15
Камбуур
1 2
Гронинген
Камбуур - Гронинген
15 авг. 2021
- 15:30
Цволе
0 1
Витес
Цволе - Витес
15 авг. 2021
- 15:30
Утрехт
4 0
Спарта Ротердам
Утрехт - Спарта Ротердам
15 авг. 2021
- 17:45
Вилем II
0 4
Фейенорд
Вилем II - Фейенорд
Кръг 2
20 авг. 2021
- 21:00
НЕК Ниймеген
2 0
Цволе
НЕК Ниймеген - Цволе
21 авг. 2021
- 19:45
Хееренвеен
3 2
Валвейк
Хееренвеен - Валвейк
21 авг. 2021
- 21:00
ПСВ Айндховен
4 1
Камбуур
ПСВ Айндховен - Камбуур
21 авг. 2021
- 21:00
Спарта Ротердам
1 1
Хераклес
Спарта Ротердам - Хераклес
21 авг. 2021
- 22:00
Гронинген
0 0
Утрехт
Гронинген - Утрехт
22 авг. 2021
- 13:15
Твенте
1 1
Аякс
Твенте - Аякс
22 авг. 2021
- 15:30
Фейенорд
2 0
Го Ахед Игълс
Фейенорд - Го Ахед Игълс
22 авг. 2021
- 17:45
Витес
0 3
Вилем II
Витес - Вилем II
2 дек. 2021
- 19:45
АЗ Алкмаар
2 1
Фортуна Ситард
АЗ Алкмаар - Фортуна Ситард
Кръг 3
27 авг. 2021
- 21:00
Фортуна Ситард
2 2
Валвейк
Фортуна Ситард - Валвейк
28 авг. 2021
- 19:45
Камбуур
2 0
Твенте
Камбуур - Твенте
28 авг. 2021
- 21:00
Го Ахед Игълс
2 0
Спарта Ротердам
Го Ахед Игълс - Спарта Ротердам
28 авг. 2021
- 21:00
ПСВ Айндховен
5 2
Гронинген
ПСВ Айндховен - Гронинген
28 авг. 2021
- 22:00
Вилем II
1 0
Цволе
Вилем II - Цволе
29 авг. 2021
- 13:15
Утрехт
3 1
Фейенорд
Утрехт - Фейенорд
29 авг. 2021
- 15:30
Аякс
5 0
Витес
Аякс - Витес
29 авг. 2021
- 15:30
Хераклес
0 1
НЕК Ниймеген
Хераклес - НЕК Ниймеген
29 авг. 2021
- 17:45
Хееренвеен
1 3
АЗ Алкмаар
Хееренвеен - АЗ Алкмаар
Кръг 4
11 сеп. 2021
- 17:30
Твенте
1 0
Утрехт
Твенте - Утрехт
11 сеп. 2021
- 19:45
Цволе
0 2
Аякс
Цволе - Аякс
11 сеп. 2021
- 19:45
Камбуур
5 2
Го Ахед Игълс
Камбуур - Го Ахед Игълс
11 сеп. 2021
- 22:00
АЗ Алкмаар
0 3
ПСВ Айндховен
АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен
12 сеп. 2021
- 13:15
НЕК Ниймеген
0 0
Вилем II
НЕК Ниймеген - Вилем II
12 сеп. 2021
- 15:30
Спарта Ротердам
3 1
Фортуна Ситард
Спарта Ротердам - Фортуна Ситард
12 сеп. 2021
- 15:30
Гронинген
1 1
Хееренвеен
Гронинген - Хееренвеен
12 сеп. 2021
- 17:45
Валвейк
1 2
Витес
Валвейк - Витес
1 дек. 2021
- 21:00
Фейенорд
2 1
Хераклес
Фейенорд - Хераклес
Кръг 5
17 сеп. 2021
- 21:00
Спарта Ротердам
1 1
НЕК Ниймеген
Спарта Ротердам - НЕК Ниймеген
18 сеп. 2021
- 17:30
Хееренвеен
1 0
Фортуна Ситард
Хееренвеен - Фортуна Ситард
18 сеп. 2021
- 19:45
Вилем II
2 1
Гронинген
Вилем II - Гронинген
18 сеп. 2021
- 21:00
Аякс
9 0
Камбуур
Аякс - Камбуур
18 сеп. 2021
- 22:00
Утрехт
2 2
Валвейк
Утрехт - Валвейк
19 сеп. 2021
- 13:15
Го Ахед Игълс
1 0
Цволе
Го Ахед Игълс - Цволе
19 сеп. 2021
- 15:30
ПСВ Айндховен
0 4
Фейенорд
ПСВ Айндховен - Фейенорд
19 сеп. 2021
- 17:45
Витес
1 4
Твенте
Витес - Твенте
19 сеп. 2021
- 17:45
Хераклес
3 2
АЗ Алкмаар
Хераклес - АЗ Алкмаар
Кръг 6
21 сеп. 2021
- 19:45
Фортуна Ситард
0 5
Аякс
Фортуна Ситард - Аякс
21 сеп. 2021
- 22:00
Валвейк
1 2
Вилем II
Валвейк - Вилем II
22 сеп. 2021
- 19:45
Го Ахед Игълс
1 2
ПСВ Айндховен
Го Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
22 сеп. 2021
- 19:45
НЕК Ниймеген
0 3
Утрехт
НЕК Ниймеген - Утрехт
22 сеп. 2021
- 21:00
Гронинген
0 1
Витес
Гронинген - Витес
22 сеп. 2021
- 22:00
Фейенорд
3 1
Хееренвеен
Фейенорд - Хееренвеен
22 сеп. 2021
- 22:00
Цволе
1 1
Спарта Ротердам
Цволе - Спарта Ротердам
23 сеп. 2021
- 19:45
Камбуур
2 1
Хераклес
Камбуур - Хераклес
23 сеп. 2021
- 22:00
Твенте
3 1
АЗ Алкмаар
Твенте - АЗ Алкмаар
Кръг 7
25 сеп. 2021
- 17:30
Вилем II
2 1
ПСВ Айндховен
Вилем II - ПСВ Айндховен
25 сеп. 2021
- 19:45
Аякс
3 0
Гронинген
Аякс - Гронинген
25 сеп. 2021
- 19:45
Витес
1 1
Фортуна Ситард
Витес - Фортуна Ситард
25 сеп. 2021
- 22:00
Фейенорд
5 3
НЕК Ниймеген
Фейенорд - НЕК Ниймеген
25 сеп. 2021
- 22:00
Утрехт
5 1
Цволе
Утрехт - Цволе
26 сеп. 2021
- 13:15
Спарта Ротердам
0 4
Камбуур
Спарта Ротердам - Камбуур
26 сеп. 2021
- 15:30
АЗ Алкмаар
5 0
Го Ахед Игълс
АЗ Алкмаар - Го Ахед Игълс
26 сеп. 2021
- 15:30
Хееренвеен
2 3
Твенте
Хееренвеен - Твенте
26 сеп. 2021
- 17:45
Хераклес
1 0
Валвейк
Хераклес - Валвейк
Кръг 8
1 окт. 2021
- 21:00
Гронинген
1 1
Твенте
Гронинген - Твенте
2 окт. 2021
- 19:45
Валвейк
1 1
Го Ахед Игълс
Валвейк - Го Ахед Игълс
2 окт. 2021
- 21:00
Хераклес
3 2
Вилем II
Хераклес - Вилем II
2 окт. 2021
- 21:00
Цволе
0 1
Хееренвеен
Цволе - Хееренвеен
2 окт. 2021
- 22:00
Фортуна Ситард
1 3
НЕК Ниймеген
Фортуна Ситард - НЕК Ниймеген
3 окт. 2021
- 15:30
Аякс
0 1
Утрехт
Аякс - Утрехт
3 окт. 2021
- 15:30
Камбуур
1 3
АЗ Алкмаар
Камбуур - АЗ Алкмаар
3 окт. 2021
- 17:45
Витес
2 1
Фейенорд
Витес - Фейенорд
3 окт. 2021
- 21:00
ПСВ Айндховен
2 1
Спарта Ротердам
ПСВ Айндховен - Спарта Ротердам
Кръг 9
16 окт. 2021
- 17:30
Фейенорд
2 2
Валвейк
Фейенорд - Валвейк
16 окт. 2021
- 19:45
Хееренвеен
0 2
Аякс
Хееренвеен - Аякс
16 окт. 2021
- 19:45
Го Ахед Игълс
4 2
Хераклес
Го Ахед Игълс - Хераклес
16 окт. 2021
- 22:00
Фортуна Ситард
1 0
Камбуур
Фортуна Ситард - Камбуур
16 окт. 2021
- 22:00
ПСВ Айндховен
3 1
Цволе
ПСВ Айндховен - Цволе
17 окт. 2021
- 13:15
АЗ Алкмаар
5 1
Утрехт
АЗ Алкмаар - Утрехт
17 окт. 2021
- 15:30
НЕК Ниймеген
0 1
Витес
НЕК Ниймеген - Витес
17 окт. 2021
- 15:30
Спарта Ротердам
1 1
Гронинген
Спарта Ротердам - Гронинген
17 окт. 2021
- 17:45
Твенте
1 1
Вилем II
Твенте - Вилем II
Кръг 10
22 окт. 2021
- 21:00
Вилем II
1 1
Фортуна Ситард
Вилем II - Фортуна Ситард
23 окт. 2021
- 19:45
Утрехт
2 1
Хееренвеен
Утрехт - Хееренвеен
23 окт. 2021
- 21:00
Цволе
1 0
Хераклес
Цволе - Хераклес
23 окт. 2021
- 22:00
Валвейк
1 0
Спарта Ротердам
Валвейк - Спарта Ротердам
24 окт. 2021
- 13:15
Твенте
1 2
НЕК Ниймеген
Твенте - НЕК Ниймеген
24 окт. 2021
- 15:30
Камбуур
2 3
Фейенорд
Камбуур - Фейенорд
24 окт. 2021
- 15:30
Витес
1 2
Го Ахед Игълс
Витес - Го Ахед Игълс
24 окт. 2021
- 17:45
Аякс
5 0
ПСВ Айндховен
Аякс - ПСВ Айндховен
24 окт. 2021
- 21:00
Гронинген
2 0
АЗ Алкмаар
Гронинген - АЗ Алкмаар
Кръг 11
30 окт. 2021
- 17:30
ПСВ Айндховен
5 2
Твенте
ПСВ Айндховен - Твенте
30 окт. 2021
- 19:45
Хераклес
0 0
Аякс
Хераклес - Аякс
30 окт. 2021
- 21:00
Хееренвеен
1 2
Витес
Хееренвеен - Витес
30 окт. 2021
- 22:00
АЗ Алкмаар
3 2
Цволе
АЗ Алкмаар - Цволе
31 окт. 2021
- 13:15
Спарта Ротердам
0 1
Фейенорд
Спарта Ротердам - Фейенорд
31 окт. 2021
- 15:30
НЕК Ниймеген
3 0
Гронинген
НЕК Ниймеген - Гронинген
31 окт. 2021
- 17:45
Утрехт
5 1
Вилем II
Утрехт - Вилем II
31 окт. 2021
- 17:45
Валвейк
0 1
Камбуур
Валвейк - Камбуур
31 окт. 2021
- 21:00
Го Ахед Игълс
4 3
Фортуна Ситард
Го Ахед Игълс - Фортуна Ситард
Кръг 12
5 ное. 2021
- 21:00
Твенте
1 0
Хераклес
Твенте - Хераклес
6 ное. 2021
- 19:45
НЕК Ниймеген
1 1
Хееренвеен
НЕК Ниймеген - Хееренвеен
6 ное. 2021
- 21:00
Вилем II
0 3
Спарта Ротердам
Вилем II - Спарта Ротердам
6 ное. 2021
- 22:00
Цволе
1 2
Камбуур
Цволе - Камбуур
7 ное. 2021
- 13:15
Гронинген
1 1
Валвейк
Гронинген - Валвейк
7 ное. 2021
- 15:30
Фортуна Ситард
1 4
ПСВ Айндховен
Фортуна Ситард - ПСВ Айндховен
7 ное. 2021
- 17:45
Витес
2 1
Утрехт
Витес - Утрехт
7 ное. 2021
- 17:45
Фейенорд
1 0
АЗ Алкмаар
Фейенорд - АЗ Алкмаар
7 ное. 2021
- 21:00
Аякс
0 0
Го Ахед Игълс
Аякс - Го Ахед Игълс
Кръг 13
20 ное. 2021
- 17:30
ПСВ Айндховен
2 0
Витес
ПСВ Айндховен - Витес
20 ное. 2021
- 19:45
Спарта Ротердам
0 1
Твенте
Спарта Ротердам - Твенте
20 ное. 2021
- 21:00
АЗ Алкмаар
1 1
НЕК Ниймеген
АЗ Алкмаар - НЕК Ниймеген
20 ное. 2021
- 22:00
Хераклес
3 1
Фортуна Ситард
Хераклес - Фортуна Ситард
21 ное. 2021
- 13:15
Го Ахед Игълс
0 1
Гронинген
Го Ахед Игълс - Гронинген
21 ное. 2021
- 15:30
Фейенорд
4 0
Цволе
Фейенорд - Цволе
21 ное. 2021
- 15:30
Хееренвеен
2 1
Вилем II
Хееренвеен - Вилем II
21 ное. 2021
- 17:45
Валвейк
0 5
Аякс
Валвейк - Аякс
21 ное. 2021
- 21:00
Камбуур
2 1
Утрехт
Камбуур - Утрехт
Кръг 14
26 ное. 2021
- 21:00
НЕК Ниймеген
2 3
Камбуур
НЕК Ниймеген - Камбуур
27 ное. 2021
- 19:45
Фортуна Ситард
1 4
Гронинген
Фортуна Ситард - Гронинген
27 ное. 2021
- 21:00
Цволе
0 0
Валвейк
Цволе - Валвейк
27 ное. 2021
- 22:00
Вилем II
0 1
Го Ахед Игълс
Вилем II - Го Ахед Игълс
28 ное. 2021
- 13:15
Спарта Ротердам
0 1
Аякс
Спарта Ротердам - Аякс
28 ное. 2021
- 15:30
Твенте
0 0
Фейенорд
Твенте - Фейенорд
28 ное. 2021
- 15:30
Утрехт
1 0
Хераклес
Утрехт - Хераклес
28 ное. 2021
- 17:45
Хееренвеен
1 1
ПСВ Айндховен
Хееренвеен - ПСВ Айндховен
28 ное. 2021
- 21:00
Витес
0 0
АЗ Алкмаар
Витес - АЗ Алкмаар
Кръг 15
2 дек. 2021
- 22:00
Аякс
5 0
Вилем II
Аякс - Вилем II
3 дек. 2021
- 21:00
Гронинген
1 1
Цволе
Гронинген - Цволе
4 дек. 2021
- 17:30
ПСВ Айндховен
4 1
Утрехт
ПСВ Айндховен - Утрехт
4 дек. 2021
- 19:45
Камбуур
1 6
Витес
Камбуур - Витес
4 дек. 2021
- 22:00
Хераклес
0 1
Хееренвеен
Хераклес - Хееренвеен
5 дек. 2021
- 13:15
Валвейк
2 1
НЕК Ниймеген
Валвейк - НЕК Ниймеген
5 дек. 2021
- 15:30
АЗ Алкмаар
3 1
Спарта Ротердам
АЗ Алкмаар - Спарта Ротердам
5 дек. 2021
- 15:30
Го Ахед Игълс
1 2
Твенте
Го Ахед Игълс - Твенте
5 дек. 2021
- 17:45
Фейенорд
5 0
Фортуна Ситард
Фейенорд - Фортуна Ситард
Кръг 16
10 дек. 2021
- 21:00
Вилем II
1 3
Камбуур
Вилем II - Камбуур
11 дек. 2021
- 19:45
Утрехт
0 0
Го Ахед Игълс
Утрехт - Го Ахед Игълс
11 дек. 2021
- 21:00
Хееренвеен
0 0
Спарта Ротердам
Хееренвеен - Спарта Ротердам
11 дек. 2021
- 22:00
Цволе
0 1
Фортуна Ситард
Цволе - Фортуна Ситард
12 дек. 2021
- 13:15
Твенте
2 1
Валвейк
Твенте - Валвейк
12 дек. 2021
- 15:30
Гронинген
1 1
Фейенорд
Гронинген - Фейенорд
12 дек. 2021
- 15:30
Витес
2 1
Хераклес
Витес - Хераклес
12 дек. 2021
- 17:45
Аякс
1 2
АЗ Алкмаар
Аякс - АЗ Алкмаар
12 дек. 2021
- 21:00
НЕК Ниймеген
1 2
ПСВ Айндховен
НЕК Ниймеген - ПСВ Айндховен
Кръг 17
18 дек. 2021
- 17:30
Фортуна Ситард
2 2
Утрехт
Фортуна Ситард - Утрехт
18 дек. 2021
- 19:45
Спарта Ротердам
2 2
Витес
Спарта Ротердам - Витес
18 дек. 2021
- 21:00
АЗ Алкмаар
4 1
Вилем II
АЗ Алкмаар - Вилем II
18 дек. 2021
- 21:00
Хераклес
4 2
Гронинген
Хераклес - Гронинген
18 дек. 2021
- 22:00
Цволе
1 3
Твенте
Цволе - Твенте
19 дек. 2021
- 13:15
Камбуур
1 2
Хееренвеен
Камбуур - Хееренвеен
19 дек. 2021
- 15:30
Фейенорд
0 2
Аякс
Фейенорд - Аякс
19 дек. 2021
- 15:30
Го Ахед Игълс
0 2
НЕК Ниймеген
Го Ахед Игълс - НЕК Ниймеген
19 дек. 2021
- 17:45
Валвейк
1 4
ПСВ Айндховен
Валвейк - ПСВ Айндховен
Кръг 18
21 дек. 2021
- 19:45
Витес
1 0
Цволе
Витес - Цволе
21 дек. 2021
- 22:00
АЗ Алкмаар
1 0
Гронинген
АЗ Алкмаар - Гронинген
22 дек. 2021
- 19:45
Хееренвеен
0 3
Фейенорд
Хееренвеен - Фейенорд
22 дек. 2021
- 19:45
Вилем II
0 1
НЕК Ниймеген
Вилем II - НЕК Ниймеген
22 дек. 2021
- 21:00
Хераклес
1 1
Камбуур
Хераклес - Камбуур
22 дек. 2021
- 22:00
Утрехт
1 1
Твенте
Утрехт - Твенте
22 дек. 2021
- 22:00
Аякс
5 0
Фортуна Ситард
Аякс - Фортуна Ситард
23 дек. 2021
- 19:45
ПСВ Айндховен
2 0
Го Ахед Игълс
ПСВ Айндховен - Го Ахед Игълс
23 дек. 2021
- 22:00
Спарта Ротердам
1 1
Валвейк
Спарта Ротердам - Валвейк
Кръг 19
14 ян. 2022
- 21:00
Цволе
2 0
Вилем II
Цволе - Вилем II
15 ян. 2022
- 19:45
НЕК Ниймеген
0 0
Хераклес
НЕК Ниймеген - Хераклес
15 ян. 2022
- 21:00
Фейенорд
0 1
Витес
Фейенорд - Витес
15 ян. 2022
- 21:00
Твенте
2 0
Хееренвеен
Твенте - Хееренвеен
15 ян. 2022
- 22:00
Го Ахед Игълс
0 2
Валвейк
Го Ахед Игълс - Валвейк
16 ян. 2022
- 13:15
Утрехт
0 3
Аякс
Утрехт - Аякс
16 ян. 2022
- 15:30
Гронинген
0 1
ПСВ Айндховен
Гронинген - ПСВ Айндховен
16 ян. 2022
- 15:30
Камбуур
1 1
Спарта Ротердам
Камбуур - Спарта Ротердам
16 ян. 2022
- 17:45
Фортуна Ситард
1 2
АЗ Алкмаар
Фортуна Ситард - АЗ Алкмаар
Кръг 20
22 ян. 2022
- 19:45
Витес
1 3
Гронинген
Витес - Гронинген
22 ян. 2022
- 21:00
АЗ Алкмаар
0 0
Камбуур
АЗ Алкмаар - Камбуур
22 ян. 2022
- 21:00
Хееренвеен
0 1
Цволе
Хееренвеен - Цволе
22 ян. 2022
- 22:00
Вилем II
0 1
Твенте
Вилем II - Твенте
23 ян. 2022
- 13:15
НЕК Ниймеген
1 4
Фейенорд
НЕК Ниймеген - Фейенорд
23 ян. 2022
- 15:30
Хераклес
1 1
Го Ахед Игълс
Хераклес - Го Ахед Игълс
23 ян. 2022
- 15:30
ПСВ Айндховен
1 2
Аякс
ПСВ Айндховен - Аякс
23 ян. 2022
- 17:45
Спарта Ротердам
0 3
Утрехт
Спарта Ротердам - Утрехт
23 ян. 2022
- 21:00
Валвейк
2 1
Фортуна Ситард
Валвейк - Фортуна Ситард
Кръг 21
5 фев. 2022
- 17:30
Утрехт
3 2
Камбуур
Утрехт - Камбуур
5 фев. 2022
- 19:45
Фортуна Ситард
2 0
Хееренвеен
Фортуна Ситард - Хееренвеен
5 фев. 2022
- 21:00
Цволе
1 1
НЕК Ниймеген
Цволе - НЕК Ниймеген
5 фев. 2022
- 21:00
ПСВ Айндховен
1 2
АЗ Алкмаар
ПСВ Айндховен - АЗ Алкмаар
5 фев. 2022
- 22:00
Твенте
3 0
Витес
Твенте - Витес
6 фев. 2022
- 13:15
Фейенорд
4 0
Спарта Ротердам
Фейенорд - Спарта Ротердам
6 фев. 2022
- 15:30
Гронинген
2 1
Го Ахед Игълс
Гронинген - Го Ахед Игълс
6 фев. 2022
- 15:30
Вилем II
3 1
Валвейк
Вилем II - Валвейк
6 фев. 2022
- 17:45
Аякс
3 0
Хераклес
Аякс - Хераклес
Кръг 22
11 фев. 2022
- 21:00
Хераклес
1 0
Утрехт
Хераклес - Утрехт
12 фев. 2022
- 19:45
Гронинген
0 1
Фортуна Ситард
Гронинген - Фортуна Ситард
12 фев. 2022
- 19:45
Камбуур
3 4
Цволе
Камбуур - Цволе
12 фев. 2022
- 21:00
Витес
0 5
ПСВ Айндховен
Витес - ПСВ Айндховен
13 фев. 2022
- 13:15
Спарта Ротердам
1 0
Вилем II
Спарта Ротердам - Вилем II
13 фев. 2022
- 13:15
Го Ахед Игълс
1 4
АЗ Алкмаар
Го Ахед Игълс - АЗ Алкмаар
13 фев. 2022
- 15:30
Валвейк
0 2
Фейенорд
Валвейк - Фейенорд
13 фев. 2022
- 15:30
Хееренвеен
0 1
НЕК Ниймеген
Хееренвеен - НЕК Ниймеген
13 фев. 2022
- 17:45
Аякс
5 0
Твенте
Аякс - Твенте
Кръг 23
19 фев. 2022
- 17:30
НЕК Ниймеген
1 1
Валвейк
НЕК Ниймеген - Валвейк
19 фев. 2022
- 19:45
Вилем II
0 1
Аякс
Вилем II - Аякс
19 фев. 2022
- 22:00
АЗ Алкмаар
2 1
Хераклес
АЗ Алкмаар - Хераклес
20 фев. 2022
- 13:15
Цволе
1 1
Гронинген
Цволе - Гронинген
20 фев. 2022
- 15:30
Твенте
2 2
Го Ахед Игълс
Твенте - Го Ахед Игълс
20 фев. 2022
- 15:30
Фейенорд
3 1
Камбуур
Фейенорд - Камбуур
20 фев. 2022
- 17:45
Утрехт
1 1
Витес
Утрехт - Витес
20 фев. 2022
- 17:45
ПСВ Айндховен
3 1
Хееренвеен
ПСВ Айндховен - Хееренвеен
16 апр. 2022
- 19:45
Фортуна Ситард
3 0
Спарта Ротердам
Фортуна Ситард - Спарта Ротердам
Кръг 24
25 фев. 2022
- 21:00
Валвейк
1 2
Твенте
Валвейк - Твенте
26 фев. 2022
- 17:30
Хераклес
2 0
Цволе
Хераклес - Цволе
26 фев. 2022
- 19:45
Гронинген
1 0
Вилем II
Гронинген - Вилем II
26 фев. 2022
- 22:00
Камбуур
2 1
Фортуна Ситард
Камбуур - Фортуна Ситард
27 фев. 2022
- 13:15
АЗ Алкмаар
2 1
Фейенорд
АЗ Алкмаар - Фейенорд
27 фев. 2022
- 13:15
Витес
4 1
НЕК Ниймеген
Витес - НЕК Ниймеген
27 фев. 2022
- 15:30
Спарта Ротердам
1 2
ПСВ Айндховен
Спарта Ротердам - ПСВ Айндховен
27 фев. 2022
- 17:45
Го Ахед Игълс
2 1
Аякс
Го Ахед Игълс - Аякс
27 фев. 2022
- 21:00
Хееренвеен
1 2
Утрехт
Хееренвеен - Утрехт
Кръг 25
4 мар. 2022
- 21:00
Витес
0 1
Спарта Ротердам
Витес - Спарта Ротердам
5 мар. 2022
- 17:30
Вилем II
0 0
Хееренвеен
Вилем II - Хееренвеен
5 мар. 2022
- 19:45
Го Ахед Игълс
1 1
Утрехт
Го Ахед Игълс - Утрехт
5 мар. 2022
- 22:00
Фейенорд
1 1
Гронинген
Фейенорд - Гронинген
6 мар. 2022
- 13:15
ПСВ Айндховен
3 1
Хераклес
ПСВ Айндховен - Хераклес
6 мар. 2022
- 15:30
Твенте
1 0
Камбуур
Твенте - Камбуур
6 мар. 2022
- 17:45
Аякс
3 2
Валвейк
Аякс - Валвейк
6 мар. 2022
- 17:45
НЕК Ниймеген
1 3
АЗ Алкмаар
НЕК Ниймеген - АЗ Алкмаар
6 мар. 2022
- 21:00
Фортуна Ситард
0 1
Цволе
Фортуна Ситард - Цволе
Кръг 26
11 мар. 2022
- 21:00
Камбуур
2 3
Аякс
Камбуур - Аякс
12 мар. 2022
- 17:30
Спарта Ротердам
1 0
Го Ахед Игълс
Спарта Ротердам - Го Ахед Игълс
12 мар. 2022
- 19:45
Гронинген
4 3
НЕК Ниймеген
Гронинген - НЕК Ниймеген
12 мар. 2022
- 22:00
Валвейк
0 0
Хееренвеен
Валвейк - Хееренвеен
13 мар. 2022
- 13:15
Фортуна Ситард
1 0
Вилем II
Фортуна Ситард - Вилем II
13 мар. 2022
- 15:30
Утрехт
0 1
ПСВ Айндховен
Утрехт - ПСВ Айндховен
13 мар. 2022
- 15:30
Хераклес
0 0
Витес
Хераклес - Витес
13 мар. 2022
- 17:45
Цволе
1 2
Фейенорд
Цволе - Фейенорд
13 мар. 2022
- 21:00
АЗ Алкмаар
0 1
Твенте
АЗ Алкмаар - Твенте
Кръг 27
18 мар. 2022
- 21:00
Хееренвеен
2 0
Хераклес
Хееренвеен - Хераклес
19 мар. 2022
- 19:45
Го Ахед Игълс
3 0
Камбуур
Го Ахед Игълс - Камбуур
19 мар. 2022
- 21:00
Твенте
1 0
Цволе
Твенте - Цволе
19 мар. 2022
- 22:00
НЕК Ниймеген
0 0
Спарта Ротердам
НЕК Ниймеген - Спарта Ротердам
20 мар. 2022
- 13:15
Утрехт
1 3
Гронинген
Утрехт - Гронинген
20 мар. 2022
- 15:30
Аякс
3 2
Фейенорд
Аякс - Фейенорд
20 мар. 2022
- 17:45
ПСВ Айндховен
5 0
Фортуна Ситард
ПСВ Айндховен - Фортуна Ситард
20 мар. 2022
- 17:45
Витес
1 2
Валвейк
Витес - Валвейк
20 мар. 2022
- 21:00
Вилем II
2 2
АЗ Алкмаар
Вилем II - АЗ Алкмаар
Кръг 28
2 апр. 2022
- 17:30
Гронинген
1 3
Аякс
Гронинген - Аякс
2 апр. 2022
- 19:45
Твенте
3 3
ПСВ Айндховен
Твенте - ПСВ Айндховен
2 апр. 2022
- 21:00
АЗ Алкмаар
3 1
Витес
АЗ Алкмаар - Витес
2 апр. 2022
- 21:00
Валвейк
1 1
Утрехт
Валвейк - Утрехт
2 апр. 2022
- 22:00
Фейенорд
2 0
Вилем II
Фейенорд - Вилем II
3 апр. 2022
- 13:15
Цволе
0 1
Го Ахед Игълс
Цволе - Го Ахед Игълс
3 апр. 2022
- 15:30
Фортуна Ситард
0 2
Хераклес
Фортуна Ситард - Хераклес
3 апр. 2022
- 15:30
Спарта Ротердам
1 1
Хееренвеен
Спарта Ротердам - Хееренвеен
3 апр. 2022
- 17:45
Камбуур
1 2
НЕК Ниймеген
Камбуур - НЕК Ниймеген
Кръг 29
8 апр. 2022
- 21:00
Го Ахед Игълс
4 0
Вилем II
Го Ахед Игълс - Вилем II
9 апр. 2022
- 19:45
Утрехт
1 1
Фортуна Ситард
Утрехт - Фортуна Ситард
9 апр. 2022
- 21:00
Аякс
2 1
Спарта Ротердам
Аякс - Спарта Ротердам
9 апр. 2022
- 22:00
НЕК Ниймеген
0 2
Твенте
НЕК Ниймеген - Твенте
10 апр. 2022
- 13:15
Хееренвеен
3 1
Гронинген
Хееренвеен - Гронинген
10 апр. 2022
- 15:30
ПСВ Айндховен
2 0
Валвейк
ПСВ Айндховен - Валвейк
10 апр. 2022
- 15:30
Витес
1 0
Камбуур
Витес - Камбуур
10 апр. 2022
- 17:45
Хераклес
1 4
Фейенорд
Хераклес - Фейенорд
10 апр. 2022
- 21:00
Цволе
2 1
АЗ Алкмаар
Цволе - АЗ Алкмаар
Кръг 30
22 апр. 2022
- 21:00
Твенте
2 0
Спарта Ротердам
Твенте - Спарта Ротердам
23 апр. 2022
- 17:30
НЕК Ниймеген
0 1
Аякс
НЕК Ниймеген - Аякс
23 апр. 2022
- 19:45
АЗ Алкмаар
2 1
Хееренвеен
АЗ Алкмаар - Хееренвеен
23 апр. 2022
- 21:00
Валвейк
0 2
Цволе
Валвейк - Цволе
23 апр. 2022
- 22:00
Камбуур
1 2
ПСВ Айндховен
Камбуур - ПСВ Айндховен
24 апр. 2022
- 13:15
Вилем II
1 0
Витес
Вилем II - Витес
24 апр. 2022
- 15:30
Гронинген
0 1
Хераклес
Гронинген - Хераклес
24 апр. 2022
- 15:30
Фейенорд
2 1
Утрехт
Фейенорд - Утрехт
24 апр. 2022
- 17:45
Фортуна Ситард
1 0
Го Ахед Игълс
Фортуна Ситард - Го Ахед Игълс
Кръг 31
29 апр. 2022
- 21:00
Утрехт
1 0
НЕК Ниймеген
Утрехт - НЕК Ниймеген
30 апр. 2022
- 19:45
Аякс
3 0
Цволе
Аякс - Цволе
30 апр. 2022
- 21:00
Хераклес
1 1
Твенте
Хераклес - Твенте
30 апр. 2022
- 22:00
Спарта Ротердам
1 1
АЗ Алкмаар
Спарта Ротердам - АЗ Алкмаар
1 май 2022
- 13:15
Хееренвеен
3 3
Камбуур
Хееренвеен - Камбуур
1 май 2022
- 15:30
Го Ахед Игълс
1 2
Витес
Го Ахед Игълс - Витес
1 май 2022
- 15:30
ПСВ Айндховен
4 2
Вилем II
ПСВ Айндховен - Вилем II
1 май 2022
- 17:45
Фортуна Ситард
1 3
Фейенорд
Фортуна Ситард - Фейенорд
1 май 2022
- 21:00
Валвейк
3 1
Гронинген
Валвейк - Гронинген
Кръг 32
6 май 2022
- 21:00
Камбуур
1 1
Валвейк
Камбуур - Валвейк
7 май 2022
- 19:45
Твенте
1 2
Фортуна Ситард
Твенте - Фортуна Ситард
7 май 2022
- 21:00
Цволе
1 1
Утрехт
Цволе - Утрехт
7 май 2022
- 21:00
Вилем II
2 0
Хераклес
Вилем II - Хераклес
7 май 2022
- 22:00
Гронинген
1 2
Спарта Ротердам
Гронинген - Спарта Ротердам
8 май 2022
- 13:15
НЕК Ниймеген
1 0
Го Ахед Игълс
НЕК Ниймеген - Го Ахед Игълс
8 май 2022
- 15:30
АЗ Алкмаар
2 2
Аякс
АЗ Алкмаар - Аякс
8 май 2022
- 15:30
Витес
1 2
Хееренвеен
Витес - Хееренвеен
8 май 2022
- 17:45
Фейенорд
2 2
ПСВ Айндховен
Фейенорд - ПСВ Айндховен
Кръг 33
11 май 2022
- 21:00
Аякс
5 0
Хееренвеен
Аякс - Хееренвеен
11 май 2022
- 21:00
Камбуур
1 1
Вилем II
Камбуур - Вилем II
11 май 2022
- 21:00
Фортуна Ситард
1 2
Витес
Фортуна Ситард - Витес
11 май 2022
- 21:00
Го Ахед Игълс
0 1
Фейенорд
Го Ахед Игълс - Фейенорд
11 май 2022
- 21:00
ПСВ Айндховен
3 2
НЕК Ниймеген
ПСВ Айндховен - НЕК Ниймеген
11 май 2022
- 21:00
Валвейк
2 0
Хераклес
Валвейк - Хераклес
11 май 2022
- 21:00
Спарта Ротердам
2 0
Цволе
Спарта Ротердам - Цволе
11 май 2022
- 21:00
Твенте
3 0
Гронинген
Твенте - Гронинген
11 май 2022
- 21:00
Утрехт
2 2
АЗ Алкмаар
Утрехт - АЗ Алкмаар
Кръг 34
15 май 2022
- 15:30
АЗ Алкмаар
1 3
Валвейк
АЗ Алкмаар - Валвейк
15 май 2022
- 15:30
Фейенорд
1 2
Твенте
Фейенорд - Твенте
15 май 2022
- 15:30
Гронинген
2 3
Камбуур
Гронинген - Камбуур
15 май 2022
- 15:30
Хераклес
1 3
Спарта Ротердам
Хераклес - Спарта Ротердам
15 май 2022
- 15:30
Хееренвеен
3 1
Го Ахед Игълс
Хееренвеен - Го Ахед Игълс
15 май 2022
- 15:30
НЕК Ниймеген
0 1
Фортуна Ситард
НЕК Ниймеген - Фортуна Ситард
15 май 2022
- 15:30
Цволе
1 2
ПСВ Айндховен
Цволе - ПСВ Айндховен
15 май 2022
- 15:30
Витес
2 2
Аякс
Витес - Аякс
15 май 2022
- 15:30
Вилем II
3 0
Утрехт
Вилем II - Утрехт
покажи на цял екран
Четвъртфинали
Полуфинали
club logo
-
club logo
-
Четвъртфинали
Полуфинали
9 май 2022
- 21:00
Де Граафсхап
1 1
ФК Айндховен
Де Граафсхап - ФК Айндховен
13 май 2022
- 21:00
ФК Айндховен
3 1
Де Граафсхап
ФК Айндховен - Де Граафсхап
10 май 2022
- 19:45
НАК Бреда
1 2
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
НАК Бреда - Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
14 май 2022
- 17:30
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
2 1
НАК Бреда
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг - НАК Бреда
10 май 2022
- 22:00
Екселсиор
2 2
Рода
Екселсиор - Рода
14 май 2022
- 21:00
Рода
0 2
Екселсиор
Рода - Екселсиор
Позиция#
Играч
Голове
1
19
2
17
3
Твенте
16
4
Витес
16
5
АЗ Алкмаар
15
6
Фейенорд
14
7
Гронинген
14
8
Фейенорд
13
9
13
10
Фортуна Ситард
12
11
ПСВ Айндховен
12
12
Фейенорд
12
13
Валвейк
11
14
ПСВ Айндховен
10
15
АЗ Алкмаар
9
Позиция#
Играч
Асистенции
1
20
2
АЗ Алкмаар
12
3
ПСВ Айндховен
Хееренвеен
11
4
ПСВ Айндховен
10
5
Фейенорд
10
6
АЗ Алкмаар
10
7
Фейенорд
8
8
Твенте
8
9
Фейенорд
7
10
6
11
НЕК Ниймеген
6
12
Камбуур
6
13
Валвейк
6
14
6
15
6
#
Играч
Точки
1
Рамиз Зеруки
Твенте
Твенте
9
1
0
11
2
Михал Садилек
Твенте
Твенте
6
0
1
11
3
Марк ван дер Маарел
Утрехт
Утрехт
11
0
0
11
4
Iván Márquez
НЕК Ниймеген
НЕК Ниймеген
6
0
1
11
5
Ибрахим Дрешевич
Хееренвеен
Хееренвеен
5
0
1
10
6
Адам Маер
Утрехт
Утрехт
10
0
0
10
7
Йорди Класие
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
5
0
1
10
8
S. Adewoye
Валвейк
Валвейк
5
0
1
10
9
Neraysho Kasanwirjo
Гронинген
Гронинген
5
0
1
10
10
М. Беро
Витес
Витес
9
0
0
9
11
Р. Янсен
Фортуна Ситард
Фортуна Ситард
4
0
1
9
12
Йорис Крамер
Го Ахед Игълс
Го Ахед Игълс
2
1
1
9
13
Джакомо Куалята
Хераклес
Хераклес
9
0
0
9
14
L. Openda
Витес
Витес
4
0
1
9
15
Алекс Бангура
Камбуур
Камбуур
6
1
0
8
16
С. Керстен
Цволе
Цволе
3
0
1
8
17
Томас Баутинг
Витес
Витес
8
0
0
8
18
М. Крамер
Валвейк
Валвейк
8
0
0
8
19
Томаш Суслов
Гронинген
Гронинген
8
0
0
8
20
Якоб Расмусен
Витес
Витес
3
0
1
8
21
Souffian Elkarouani
НЕК Ниймеген
НЕК Ниймеген
3
0
1
8
22
M. Wittek
Витес
Витес
8
0
0
8
23
Isac Lidberg
Го Ахед Игълс
Го Ахед Игълс
3
0
1
8
Ередивизие е първата по сила футболна дивизия в Нидерландия. Тя се състои от общо 18 отбора, които играят по два пъти през сезона на разменено гостуване.В края на всеки сезон последният отбор от класирането отпада от елита и влиза директно във втора дивизия. Шампионът на еерсте дивизие пък се класира директно към Ередивизие. Следващите два клуба в долната половина на таблицата играят плейофи за оставане. Аякс има най-много титли в първенството – цели 29. Рекордьорът е следвано от ПСВ Айндховен с 21 и Фейенорд с 14. Първият в класирането на Ередивизие се класира директно за груповата фаза на Шампионската лига. Промоцията за второто място е Квалификация за Шампионската лига. Тази страница е специално разработена от 7Sport, за да ви носи последната информация, както за отборите така и за предстоящите и изминали мачове от първеството. Освен това тук ще намерите безценна статистика, която покрива множество аспекти, като например среден брой картони, голове, засади, удари към вратата и др. за всеки един отбор.

Ередивизие – ЧЗВ

Да, можете да намерите подробно класиране за Ередивизи в сайта на 7спорт.
В 7sport можете да намерите изключително богата информация и статистика за всички отбори в първенството.
Първенството се провежда в общо 34 кръга.